Jump to content

Moto Zajednica

Novi TD datum 28.maj

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo slika koje je fotkao Navak fotograf:

https://drive.google.com/drive/folders/0Bwx93oHKALxUVG1CbFdUVEpDaW8?usp=sharing

 

Podelićemo uskoro i dodatne slike koje smo mi fotkali (Intro grupa i popodnevna smena, 5. i 6. stintovi).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ljudi, imam problem,

upravo sam (po prvi put) popunio i poslao prijavu za navak TD3 11.6  , ali sam iz neznanja napravio gresku koju sa primetio tek kad sam procitao dospeli email sa prijavom za TD, 
u pitanju je snaga motora,  u saobracajnoj mi pise 37,5kw   ,ali motor nema vise blokadu i ima svojih fabrickih 74kw,
 ali , problem je sto sam ja u prijavi napisao da ima 74kw, a u stvari treba da se napise onoliko koliko pise u saobracajnoj dozvoli to jest 37,5kw  , posto u email-u pise da podaci u prijavi i saobracajnoj dozvoli treba da budu identicni.

Kako da resim ovaj problem?
Da li ponovo da ispunim prijavu i posaljem ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 54 minuta, Biker-Boy je napisao:

Ljudi, imam problem,

upravo sam (po prvi put) popunio i poslao prijavu za navak TD3 11.6  , ali sam iz neznanja napravio gresku koju sa primetio tek kad sam procitao dospeli email sa prijavom za TD, 
u pitanju je snaga motora,  u saobracajnoj mi pise 37,5kw   ,ali motor nema vise blokadu i ima svojih fabrickih 74kw,
 ali , problem je sto sam ja u prijavi napisao da ima 74kw, a u stvari treba da se napise onoliko koliko pise u saobracajnoj dozvoli to jest 37,5kw  , posto u email-u pise da podaci u prijavi i saobracajnoj dozvoli treba da budu identicni.

Kako da resim ovaj problem?
Da li ponovo da ispunim prijavu i posaljem ili sta?

Opusti se :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA Gold Wing 1800
Evo slika koje je fotkao Navak fotograf:
https://drive.google.com/drive/folders/0Bwx93oHKALxUVG1CbFdUVEpDaW8?usp=sharing
 
Podelićemo uskoro i dodatne slike koje smo mi fotkali (Intro grupa i popodnevna smena, 5. i 6. stintovi).


Ako mi nije promaklo, ovde nema slika Intro grupe ?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
pre 25 minuta, Biker-Boy je napisao:

Ok, opusten sam, sta dalje? :)

Kao što piše na sajtu i u mail-u koji si dobio:

 

Za svaki problem sa prijavom obrati se na info@trackday.rs

 

Na tom mestu se obrađuju prijave. Ne brini, rešiće se... ali moraš tamo da se javiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova
pre 14 minuta, Mustur je napisao:

Ako mi nije promaklo, ovde nema slika Intro grupe ?emoji3.png

 

Pa i svoje pantalone i čizme smo davali za intro grupu... zar slike da ne budu? :lol:

 

Pogledaj do kraja foldera... skroluj, skroluj, puno ima :takoje: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

OPEN MOTO KLASA:

 

Na sajtu Trackday.rs objavljena su prva kvalifikaciona vremena (postignuta 28.5.) koja se računaju za učešće na trkačkom vikendu Open moto klase (2. i 3. septembar)

 

http://trackday.rs/omk_td2/

 

Računa se najbolje vreme, iz bilo kog stinta i na osnovu toga pravimo listu za pre i popodne. Više o Open moto klasi možete pročitati ovde.

 

 

 

Uzgred, primetili smo da je na ovom TD veoma povećan broj namernih presecanja šikane. Tako postignuta vremena su naravno poništavana, a apelujem kod svih za fer-plej! Cela open klasa zamišljena je kao dobro zezanje, tek je uhodavamo, nema razloga da se ovi slučajevi šire, jer kvari zabavu, a ničemu ne služi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

To je način kako radi naš zvaničan merač vremena (BST), a uslovljeno je činjenicom da lista učesnika nije ista pre i posle podne, budući da imamo i poludnevne termine.

 

Svakako ćemo praviti kombinovanu rang listu, ne samo po TD, već generalnu rang listu na nivou sezone, na osnovu zvaničnih pdf merača vremena. Upravo ta lista je kvalifikaciona. 

 

Namerno želimo da OMK liste sa vremenima kačimo u originalnom pdf obliku. Što bi se moderno reklo, da bude sve potpuno transparentno :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Pa ok sad mi je jasnije mada mislim da imamo dovoljno poverenja u vas a i ne vidim vas interes da nesto petljate oko liste. Mislio sam ono da ce biti lista imena i najbolje vreme do tada eventualno sa datumom kada je postignuto bez obzira na deo dana ili stint. 

 

Znaci da ne bude zabune bez obzira sto sam vozio ceo dan i ima me na oba spiska za konacnu listu bi se uzelo samo bolje vreme?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Tako je! :takoje:

 

 

edit: na sajtu se nalazi i analiza svih izmerenih krugova, za svakog vozača, po grupi i stintovima (sekcija: REZULTATI):

http://trackday.rs/analiza-izmerenih-vremena-po-krugovima-28-maj-2017-td2/

 

To su oni kriptični pdf-ovi, malo bolje organizovani. :) Ovo će biti na sajtu za svaki TD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r
1 hour ago, severian said:

Namerno želimo da OMK liste sa vremenima kačimo u originalnom pdf obliku. Što bi se moderno reklo, da bude sve potpuno transparentno :) .

Sve je to OK, ali je sasvim logično da postoji jedna kompletna lista koja obuhvata sve učesnike sa njihovim najboljim vremenima, i da se ista posle svakog TD-a ažurira.

 

Ako je previše komlikovano i zahtevno da se to stalno radi, to je već druga priča.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Nije previše komplikovano naravno i, kao što sam gore i rekao (možda nedovoljno jasno), upravo tako će i biti. Pdf dokumenti kao osnova, a pravićemo i objedinjenu listu.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)

Sve pohvale organizatorima, skidam kapu za ulozeni rad i trud :) Meni ostaje da zavrsim moje radove oko motora i pridruzim vam se sto je pre moguce. Poprilicna me kriza hvata kad gledam kako se provodite.

P.S dvlns miss prvog td-a :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Sve ocekujem da ce @dvlns da pocne da maltretira ekipu,al nista od toga pa sam resio da preuzmem ja...kada ocekujemo ostatak fotki? :)

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Aprilia RS 250 mk1, Aprilia rs 250 mk2, Honda cbr600rr(2005)
Pre 11 sati, dvlns je napisao:

Mare sklapaj od te dve Aprilije jednu od 500 ccm cvaju pa da letis po stazi

To bi bilo zanimljivo. Mada je meni cilj da ti preuzmem titulu posto su moje mogucnosti letenja po stazi na nivou onog petla kog navijem kad trebam da krenem na TD  :jee:

Pre 8 sati, Motorcycle Emptiness je napisao:

Nemoj da ga potpaljujes, mislim da ima 3 komada, kakav je napravice 2T 750 V6

A ovo jos zanimljivije, to kad se budes resio da mi doniras i tvoju. Strogo mi je naredjeno da oko ove trece sto je trenutno kod mene  ne cackam previse :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja