Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto GP Jerez de la frontera, Spanija 2017

Recommended Posts

  • Drug član, 2634 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
40 minutes ago, severian said:

Nije mi se svidela Lorencova izjava posle trke... opet je izokola kritikovao motor ("težak za vožnju, nervozan" itd). Trebalo bi da shvati da to nije korektno prema svom poslodavcu. 

 

Valjalo bi da malo o'ladi u tom smislu, manje priča, a više vozi... :)

Mislim da je Schumaher uveo taj princip... Vozilo kritikujes kad ostvaris dobar rezultat, tad imas pravo. Dok su slabi rezultati zvuci pogresno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Da su gume veliki problem (da ne kažem veliko njesra) to je svima jasno. Ali nije sve u gumama. Neka sledeći put Valentino i Maverik pitaju Johana kako da našteluju ogibljenje.

Rosiju je zadnji deo motora vrckao kao uspaljena snajka sve vreme. Promašili setap načisto. A Vinjales nije uspevao da ukoči motor. Janone je ispao krajnje kul u onom bliskom susretu.

 

Edit: Tech3 vozi ram od prošle godine ili imaju iste ramove kao i Rosi/Vinjales ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Зар не би требало да Тех 3 екипа вози прошлогодишњу М1?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

 

 

 

 

Po meni dvije kljucne stvari u hondi a ova druga i kod ktm kao i kod ostalih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

Pol Espargaro je rekao za taj novi motor (i vezbu starta na fp3) da nikada u zivotu nije tako startovao na bilo kom motoru.

 

I dodao da ne sme ni da misli kakav ce ktm biti ako i nova sasija, koja je skoro gotova, bude isto takvo unapredjenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 7 sati, VR46 said:

Плачљивко био,плачљивко остао...

Ma da riba je ali za razliku od VR46 posle 3 trke podijum na Desmo pa ti gledaj nego onih 14 sec je problem veliki samo tako. Tako je bilo sada a Le Man može da bude totalno druga priča. Ovde su Honde kidale pogotovo 26 jer je sve oko prednje gume za perjanog Pedrose išlo kako treba.

Dug je šampionat, polako nemojte da vas zavarava jedna epizoda. Bez neodmerenih izjava molim, :) to prepuštamo dečacima sa SK3 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre 8 sati, severian said:

Nije mi se svidela Lorencova izjava posle trke... opet je izokola kritikovao motor ("težak za vožnju, nervozan" itd). Trebalo bi da shvati da to nije korektno prema svom poslodavcu. 

 

Valjalo bi da malo o'ladi u tom smislu, manje priča, a više vozi... :)

Ovome nemam šta da dodam :takoje: Čini se da se prilagodio motoru, ostvario je dobar rezultat, nema razloga za ovom pričom.

Pedro je vrhunski odvozio, voleo bih da se u tome ustali, a da ne bude samo incident, Mark standardno odličan, Zarko je pobrao sve moje simpatije. Oduševio me u prvom delu trke. Onakva volja, hrabrost i umeće :care: Primetio sam, možda grešim (imaće ko da me ispravi :)), da u GP-u ima odličnu polovinu trke, a kasnije pada, što je velika šteta, za trke uopšte. Toliko me je oduševio na početku trke svojom vožnjom, da nisam ni pratio vožnju Doktora, kome se očigledno nisu skockale neke stvari.

U svakom slučaju, biće interesantnije za praćenje. Posebno ako se Doktor probudi :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

Mislim da je jos rano za takav zakljucak o Zarku. Prosto rizikuje do limita na pocetku, pa gde zavrsi cuva to...

 

Inace, poznat je upravo po suprotnom - vanredno je dobar kako trka odmice i gume se trose... to mu je mozda i najvaznija karakteristika. Mislim da upravo toj osobini duguje cinjenicu da je OVOLIKO konkurentan na Miselinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
10 minutes ago, severian said:

Mislim da je jos rano za takav zakljucak o Zarku. Prosto rizikuje do limita na pocetku, pa gde zavrsi cuva to...

 

Inace, poznat je upravo po suprotnom - vanredno je dobar kako trka odmice i gume se trose... to mu je mozda i najvaznija karakteristika. Mislim da upravo toj osobini duguje cinjenicu da je OVOLIKO konkurentan na Miselinu.

To je bilo u Moto 2. Ja govorim o mojim impresijama u Moto GP. U svakom slučaju, vanserijski vozač.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
1 hour ago, Darko Mihajlovic said:

jel uspeo neko da nadje neki torent , ne uspevam nista free da nadjem

A gde si tražio pa ne uspevaš da nađeš :)

 

Ponovo radi najbolji pretraživač:   https://torrentz2.eu/

 

a ako te mrzi tamo da gledaš, evo ti magnet:

 

magnet:?xt=urn:btih:e02013a554532c8193474c92951900814b2b73b0&dn=MotoGP (2017) Round 04 MotoGP RACE Jerez 1080p50&tr=http://opentrackr.org:1337/announce&tr=udp://95.213.191.124:2710/announce&tr=udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce&tr=udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce&tr=udp://tracker.zer0day.to:1337/announce

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure
Ma da riba je ali za razliku od VR46 posle 3 trke podijum na Desmo pa ti gledaj nego onih 14 sec je problem veliki samo tako. Tako je bilo sada a Le Man može da bude totalno druga priča. Ovde su Honde kidale pogotovo 26 jer je sve oko prednje gume za perjanog Pedrose išlo kako treba.
Dug je šampionat, polako nemojte da vas zavarava jedna epizoda. Bez neodmerenih izjava molim,  to prepuštamo dečacima sa SK3 

Gledano po rezultatima u prvoj sezoni na Ducatiju, Rossi je bio mnogo bolji od Lorenca trenutno, on je došao do podijuma u 4-oj trci, a pre toga je imao sedmo i dva peta mesta, a posle podijuma u narednim trkama peto, šesto i četvrto mesto. Bodovi su bili na papiru, ali je zaostatak za vodecima bio poveći.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
7 hours ago, drs said:

Edit: Tech3 vozi ram od prošle godine ili imaju iste ramove kao i Rosi/Vinjales ?

 

6 hours ago, Robin Hood said:

Izgleda da teraju 2017 M1

 

Ne, 2016. Tech3 je jedino na početku sezone 2012 (prelazak sa 800cc na 1000cc) uslovno da kažemo bio egal sa fabričkim timom, sećate se Kal i Dovi su bili tad u Tech3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8142 postova

Markez je vozio jako puno, mislim skoro 100 krugova. Koliko JL i Dovi zajedno :) . Kazu da Dukati nije imao sta da testira.

 

Zanimljivo je da su za hondu razne stvari testirali cak i satelitski vozaci, toliko je velik bio testni plan... spremaju se!

 

Edit: evo, sada vidim da gore ima broj krugova. Zanimljivo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Mišljenja sam da je Honda konačno shvatila ozbiljnost situacije, a da su im rezultati u prethodne dve trke dali dodatni vetar u ledja, da se krecu u pravom smeru. Pokidace ostale u ostatku sezone.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC
Pre 18 sati, GixxerK6 said:

Ma da riba je ali za razliku od VR46 posle 3 trke podijum na Desmo pa ti gledaj nego onih 14 sec je problem veliki samo tako. Tako je bilo sada a Le Man može da bude totalno druga priča. Ovde su Honde kidale pogotovo 26 jer je sve oko prednje gume za perjanog Pedrose išlo kako treba.

Dug je šampionat, polako nemojte da vas zavarava jedna epizoda. Bez neodmerenih izjava molim, :) to prepuštamo dečacima sa SK3 

Причаш о неодмереним изјавама а ти први упоређујеш данашњи Дукати и Дукати који је Роси возио.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja