Jump to content

Moto Zajednica

Gume za Katanu

Recommended Posts

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Potrebne gume 120 80 17 i 150 70 17, mislim da su to fabricke dimenzije a da li mogu i kolika odstupanja da postoje ne znam, gsx750f je u pitanju. Ove sezone necu puno preci a i ja to penzionerski vozim tako da planiram polovne koje mogu jos malo da se voze jer sam nesto u raskoraku sa kesom, a ustekace se valjda koji dinar i za neke nove kasnije. Pozeljno SMS ili viber na 0658928652 ako ima neko nesto da ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

imam metzeler 160 60 17 moze da posluzi skinuo sam je sa gsx 600f kad sam stavio novu 25e mislim da nije mnogo 0652232382 Dusan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

Zar nije prednja 120/ 70-17? Ja uzeo polovne odlicne u Surcinu...momak ima preko hiljadu komada...ali ako je polovno moja preporuka da uzimas licno. Sto se tice zadnje, skinuo sam 160/ 60-17 i uzeo drugu, ali ta druga je prevelika bila??? Iste dimenzije, ali sipak, probali trecu isti problem i na kraju sam stavio 150/ 70-17 i mogu ti reci da sam zadovoljniji nego sa 160/60-17. Moja Suzana je 1999g....punoletna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Pre 2 sati, RAJA said:

Imam 130/90 17 novu ako mozes da je stavis

Stace ona na felnu sigurno, dal' ce posle tocak na motor pitanje je. I ako uspe, kako li bi se taj motor vozio sam Bog zna. Ako si mislio da mu je poklonis i da se covek igra sa montazom pa sta bude,onda ok.

Evo ja mogu da poklonim prednju u dimenziji 110/70-17 Bridgestone Bt 016, do skoro bila na mom Fazeru.

Ps. Ova zadnja je 160/60-17 isto Bt 016, cena za nju 2000 dinara

IMG_20170412_170837.jpg

IMG_20170412_170812.jpg

Promenio član malitomic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Hvala ljudi na ponudama, ja sam na terenu jos nedelju dana i cim dodjem kuci odlucujem se za neku od ponuda koje stignu dotad kako bi stavio "na noge" motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Samo kazem da je naci 3-4 godine stare polovne gume malo teza misija :) Imam ja u garazi neke polovne gume za sportske motore, pogledacu sutra dimenziju, mozda ti odgovaraju, ali sigurno su starije od 3-4 godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ima ima, evo na kp ima, ali mi je sigurnije odavde jer to na nevidjeno tj. Od nepoznatog coveka je mozda bacanje para, mozda su krive ili nesto, taj ko prodaje na kp vise komada verovatno ih nije vozio vec doneo od nekud i ne zna pravo stanje. Aco ko radi montazu kod nas za moto gume?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
59 minutes ago, aca-pn said:

Radio je Ganča, ali kako vidim vec neko vreme mu je radnja zatvorena, ne znam zasto.

Otisao u Nemacku, nesto radi njegov tast ali kod njega ne bi nosio jer mislim da sada poceo tim poslom da se bavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda xrv 750 rd07a

Nazad nemoj preko 160 da stavljas, s tim sto obrati paznju na nesto sto ti niko nece reci, medju proizvodjacima postoje varijacije do petnaestak milimetara u stvarnoj dimenziji gume a sa istom oznakom. ;) ja sam nategao 180 na felnu od 4.5j tj kao kod tebe, nije lepo izgledalo, nemas potrebe za tim.. Polovnu gumu ces naci do 3000 dinara u perfektnom stanju, nemoj da uzimas nesto sto je neko trebao da baci, pa cisto da ne bi bacio tebi ce da proda za 20 eur... Sam proceni da kad je ta situacija.. Jos jedan savet, nemoj da uzimas cepovane gume makar bile glanc nove... Cep ce da popusti kad tad to ti garantujem. Za datum se delimicno slazem ali treba znati i da su gume iz 2002-2005 mozda i bolje od neke gume koja je 2008 a konfekcija i nije ni napravljrna da traje duze od dve tri godine... Nije uvek pravilo ali ima i toga, naravno dosta zavisi i od toga gde je cuvana ta guma... Ne treba uvek samo citati sta pise, treba otvoriti cetvore oci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Zato je i nezgodna kupovina putem oglasa i slanja pouzecem. Ja bih uzeo i 150 kako kaze proizvodjac ali je slabija ponuda nego 160. E sad preko 160 mislim da ne bi ni moglo jer bi kacila o lanac, a to sto kazes da postoje razlike kod proizvodjaca objasnjava sto je neko napisao da drugu 160 nije mogao da stavi a bila je 160. E jedino ne znam na tu istu felnu kako utice ova druga dimenzija, 60, 65, 70?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

Samo da se vratim na pitanje...koje ti je godiste Suzana? Do 1999-te je prednja po specifikacijama 120/70-17 a od 2000-te 120/80-17...i da ponovim moja preporuka za zadnju 150/70-17..

Sent from my Elephone P5000 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

Ja sam 2015-o godiste metzeler z6 platio 40e ko nova, nije cepovana, jos iglice imala...

Sent from my Elephone P5000 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Montazu ti radi Cale iz Saludovca on ima i dosta polovnih guma, ako ti treba broj ti kazi.. Imas i Ivana preko puta OMV pumpe i on ima nesto polovnih guma, mozda radi i montazu, moras da ga pitas, imam i njegov broj, ako ti treba, ali najbolje skokni do njega
... A montazu po gradu mozda radi (nisam siguran) Ivan Sanča i Sasa u Strisko naselje prema Lebini... I mislim da radi onaj na ulazu u Nisku, "volan" radnja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
On 5.5.2017. at 11:52, Biker Q said:

Hvala ljudi na ponudama, ja sam na terenu jos nedelju dana i cim dodjem kuci odlucujem se za neku od ponuda koje stignu dotad kako bi stavio "na noge" motor.

Stigao kuci, dajte jos neku ponudu ako imate pa da resavamo slanje pocetkom sledece nedelje. Pozeljno viber 0658928652

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Kupljene Pilot road 3, par, 2014 god, 50 e, na oko kao nove, vulkanizer se cudi koliko su mekane, bez masine ih nabacio rukama. Ostaje da se probaju, problem imam nemam gde da balansiram. Hvala svima na ponudama i ucescu u temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja