Jump to content

Moto Zajednica

Koji sator kupiti

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ево сад поглед'о који сам ја купио .....добро је "фреш & блек". Иначе и ја помислих на те затезаче па купио на Али-ју али могу и да се нешто сл. направиff6d891f6b497dd35424fad8aa6ed8c7.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
21 hours ago, alexvicent said:

Sad vidim da ga nema više, al mogu ti prodati moj, mislio sam da je veći.

Ne treba meni, gledao sam za drugara.
Ja se više ne vraćam na fiberglas štapove :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja kupih ovaj u Jysku, pa sta mi Bog da. Dvoslojni za 4 osobe, realno za 3 ili dvije odrasle i dvoje manje djece. Za sad konkretno vidim da nema luftera na zadnjoj strani, a cini mi se da bi valjalo da ima. Nisam ga zategao po propisu, cini mi se da vazduh moze cirkulisati i izmedju dva sloja, pa mozda zato taj lufter nisu stavili. Jos samo da se nedgje isproba931cefe6b30482f4b1ec9f70cc2fd719.jpgcddbc376366d0c72bffe4c6b46d9a862.jpg4b992ac8ebbc99021ae15dc62aae3e63.jpg42be65da093d61596d598f2e3534dd14.jpg78657a3b0e234ff42d1116e3f2f67642.jpg

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Do sada koristili McKinley Oregon 3

Prezadovoljni, kupili bi isti ali se taj model više ne proizvodi.

Pozajmljivali ga tamo - vamo i izgubio mu se trag.

 

DSCF0113.jpg&key=ae86b84d604e3115dc16df3

 

Danas smo kupili McKinley EASY UP 3, poslednji primerak u Beogradu.

Ako je neko zainteresovan mislim da ga imaju još na stanju u Pančevu i Nišu.

Čini mi se da je malo širi u odnosu na McKinley Oregon 3 kada se sklopi, ali je zato dosta lakši.

I "predsoblja" su mu manja, mislim da ima samo na ulazu mali prostor.

Lako se sklapa i rasklapa, cena mu je 7.360 RSD

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

A nisam se Falio da sam ja svoj okurbanio prosle sedmice uz rijeku Gradaca8d5f59ac2fe064451dc66414058d203.jpg4f6fa56809d9afaf6d5cd6c170e52a35.jpg0c7fc9463709a775296f0f1bc28957d1.jpg

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

IMG_20200724_185756.thumb.jpg.7177e6b40e0d40dc480ee75fe9be7345.jpg

 

Ovo belo ispod šatora je podloga koju sam napravio od Tyvek folije. 175 grama, izuzetno lagano i žilavo.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100
On 31.8.2020. at 20:38, Bandolero je napisao:

Do sada koristili McKinley Oregon 3

Prezadovoljni, kupili bi isti ali se taj model više ne proizvodi.

Pozajmljivali ga tamo - vamo i izgubio mu se trag.

 

DSCF0113.jpg&key=ae86b84d604e3115dc16df3

 

Danas smo kupili McKinley EASY UP 3, poslednji primerak u Beogradu.

Ako je neko zainteresovan mislim da ga imaju još na stanju u Pančevu i Nišu.

Čini mi se da je malo širi u odnosu na McKinley Oregon 3 kada se sklopi, ali je zato dosta lakši.

I "predsoblja" su mu manja, mislim da ima samo na ulazu mali prostor.

Lako se sklapa i rasklapa, cena mu je 7.360 RSD

 

 

Nađen tjst vraćen nam je McKinley Oregon 3. :jee3:

Bili smo u gostima. U totalno nevezanoj priči tema je bio "za nas" novi tržni centar kod Vera na konjarniku. Objasnim drugaru zajebanciju sa prodavcima. Jedva sam ih naterao da mi demonstriraju kako se sklapa i rasklapa šator koji bi da kupim. Na kraju da bi ubrzao proces ja sam njima objasnio kako se to radi, smotano to joooj :neznam:

Drugar strpljivo sasluša moje izlaganje i kaže:

Pa nama ste pozajmili šator pre vašeg odlaska na NZ  :zbunjen:   Eno ga u vikendici, nismo ga ni koristili  :lol:

 

Msmmm

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Evo danas procitah vasa iskustva i koliko sam shvatio izbor je spao na McKinley, ili Quechua, preporucljivo da bude dvoslojni, sto laksi i manjeg gabarita kada je sklopljen i obavezno +1 mesto u odnosu na broj osoba koje ce spavati... Ukratko.. Valjda sam razumeo.. Sve ostalo zavisi od samog korisnika, izbor boje, modela, oblika.. Hvala kolege.. :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07
Evo danas procitah vasa iskustva i koliko sam shvatio izbor je spao na McKinley, ili Quechua, preporucljivo da bude dvoslojni, sto laksi i manjeg gabarita kada je sklopljen i obavezno +1 mesto u odnosu na broj osoba koje ce spavati... Ukratko.. Valjda sam razumeo.. Sve ostalo zavisi od samog korisnika, izbor boje, modela, oblika.. Hvala kolege.. 
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu!


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Mozda malo kosta ali merak nema cenu..u stvari poredjenja radi..Juce sam narucio 2 ova lagera za trougao ispod amortizera,i 4 gumice za kociona kljesta i to me kostalo 130e pa ti sad uporedi da li je mnogo za sator..juce mi je doslo da motor zguzvam u neku presu i da zavrsim pricu sa motociklizmom ..ali to je prica za neku drugu temu..Tako da ne razmisljaj,uzimaj,sator je vrh 0623cfb2606d7a159eb7447291d7c0c4.jpg1c387acbbb37c37d26ccc44ebbf2740e.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
On 10.1.2021. at 14:40, Alex011 je napisao:

Evo danas procitah vasa iskustva i koliko sam shvatio izbor je spao na McKinley, ili Quechua, preporucljivo da bude dvoslojni, sto laksi i manjeg gabarita kada je sklopljen i obavezno +1 mesto u odnosu na broj osoba koje ce spavati... Ukratko.. Valjda sam razumeo.. Sve ostalo zavisi od samog korisnika, izbor boje, modela, oblika.. Hvala kolege.. :)

Uzmi u obzir i Coleman satore, mislim da su dosta iznad ovih koje si pomenuo. Imas ih u Beogradu.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Na preporuku Lalajka uzeh coleman crestline 3 danas. Dugo vec imam zelju da pocnem sa kampovanjem i iskreno ne znam ni da li ce da mi se svidi, ali resio sam da vec uzmem sator i vrecu za spavanje. Potpuni sam pocetnik i danas sam prvi put sklapao sator u zivotu, testirao u dvoristu da vidim kako to funkcionise, trebalo mi je sigurno bar 30 min :D 
20220419_140616.jpg

Takodje imam pitanje za iskusnije kolege.
Imam intex dusek na naduvavanje, koja mi je najbolja opcija da ga naduvam najlakse i najbrze. Imam kompresor za  motor (airman), ali slabo ide sa njim, kupio sam neku noznu pumpu  i treba mi 10ak min da ga naduvam, ali smara me to prilicno. Postoji li neki bolji nacin?|
Slobodno ako imate jos neki savet mozete da udelite, bice od koristi sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Uh, ali ja se nisam nesto naspavao na tom duseku, premekan je i ispusti jos u toku noci. Ako nisi nikad spavao na njemu bolje pogledaj neke samonaduvavajice podloge, na tome spavam kao kuci a ima samo 5cm debljine.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1557 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
pre 10 minuta, Darko 012 je napisao:

Uh, ali ja se nisam nesto naspavao na tom duseku, premekan je i ispusti jos u toku noci. Ako nisi nikad spavao na njemu bolje pogledaj neke samonaduvavajice podloge, na tome spavam kao kuci a ima samo 5cm debljine.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 

Potpisujem! Čak i ako zanemariš kome kakva podloga za spavanje više odgovara, kod samonaduvavajućeg dušeka ne treba nikakav kompresor. Samo odvrneš ventil i kada se sam odroluje (naduva), duneš još par puta i to je to.

 

@Darko 012 upravo si me podsetio da bacim pogled na moj dušek sada pred sezonu. :)

 

 20220419_193319.thumb.jpg.08353af5fe9250609b4746a26b0d2f76.jpg

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

IMG-20220315-124332.jpg

U JYSK-u samonaduvavajući od 7 cm na ekšn-u  5.000.-

Imao sam isto onaj na naduvavanje i pumpu 12v baš za dušeke ali neznam što ispuštaju. Nije bušan ali kao da je porozan???? 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
Potpisujem! Čak i ako zanemariš kome kakva podloga za spavanje više odgovara, kod samonaduvavajućeg dušeka ne treba nikakav kompresor. Samo odvrneš ventil i kada se sam odroluje (naduva), duneš još par puta i to je to.
 
@Darko 012 upravo si me podsetio da bacim pogled na moj dušek sada pred sezonu. 
 
 20220419_193319.thumb.jpg.08353af5fe9250609b4746a26b0d2f76.jpg
 
Ja bas skoro radio proveru kamp opreme, jedva cekam lepo vreme

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
59 minutes ago, Darko 012 said:

Uh, ali ja se nisam nesto naspavao na tom duseku, premekan je i ispusti jos u toku noci. Ako nisi nikad spavao na njemu bolje pogledaj neke samonaduvavajice podloge, na tome spavam kao kuci a ima samo 5cm debljine.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 

Nisam nikad spavao na njemu, probacu par puta pa cu poslusati i uzeti taj, svidja mi se prvo sto je manje posla taj samonaduvavajuci.
Pokusao sam da ustedim i da ne kupujem posto taj imam vec kuci, razmisljam nikad nisam jos kampovao i da li ce da mi se svidi pa da ne bacam pare i jos na dobru podlogu ako je vec imam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Sta znam za taj Intex, spavali smo troica u satoru sa uskim i sirokim dusekom i bas se naspavao. U takvoj kombimaciji je sator bio potpuno prekriven dusecima i nisu se izmicali ili ljuljali prilikom okretanja. Posle sam par puta sam spavao na ovom uzem i svaki put neprijatno, a i hoce da popusti malo kao sto napisaste, pa je jos nestabilniji. Pumpu sam uzeo rucnu za duvanje duseka, onu malo vecu i caskom ga naduvam. Jeste da zauzima malo vise prostora ali imam torbu u koju sam popakopao svu kamp opremu i po potrebi je samo prebacujem s motora u auto i obrnuto tako da mi sve na jednom mjestu.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2777 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 10 minuta, gavrela je napisao:

Nisam nikad spavao na njemu, probacu par puta pa cu poslusati i uzeti taj, svidja mi se prvo sto je manje posla taj samonaduvavajuci.
Pokusao sam da ustedim i da ne kupujem posto taj imam vec kuci, razmisljam nikad nisam jos kampovao i da li ce da mi se svidi pa da ne bacam pare i jos na dobru podlogu ako je vec imam...

NOVI.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

Ovo ti je rešenje npr. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja