Jump to content

Moto Zajednica

Koji sator kupiti

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 221 postova
  • Motocikl: TA650

Meni je ovaj dizajn cudan i ne uliva poverenje u smislu zastite od jaceg vetra i kise. razlog je zato sto ove dve motke sto idu polukruzno ne podupiru se medjusobno, nego ih zatezes svaku na svoju stranu konopcima, ne znam mozda gresim i neko ko ima slican moze da potvrdi kako se tacno montira?

Ja koristim standardni unakrsni sa jos jednom motkom za onaj prednji deo kao predsoblje, mali za 3 osobe, i odlicno me je zastitio na nevremenu ali sam morao da ga zategnem do perfekcije kako se spoljasnji i unutrasnji slojevi ne bi dodirivali i samim tim izazvali prokisnjavanje. A daleko da je on od savrsenog, cak i tako zategnutog i vezanog sa svih strana za drvece i zemlju uspeo je da se ceo "ulubi" na vetru, prakticno motka jedna se izvrne na drugu stranu od siline vetra, ali to je bas bila ekstremna oluja, ona koja je u Hrvatskoj pre 4 5 godina odnosila kola i kampere sa puta...

Sorry za dug post! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 128 postova
  • Motocikl: Yamaha FZS 600

Dizajn je dobar, jer se tunel satori brze montiraju od klasicnih unakrsnih. Na nekima se cak ne mora skidati unutrasnji sloj.
Podnose vetar dovoljno dobro, ali se naravno trebaju pravilno namontirati. Jedino sam primetio da su uglavnom nizi od klasicnih satora, sto nekom moze da zasmeta.

• Svrati ponekad, 221 postova
  • Motocikl: TA650

OK, eto info iz prve ruke, i meni deluju brzi za montazu, samo me zanimalo kako se ove motke drze da ne padaju jedna prema dugoj, samo zatezanjem i konopcima, i da li tada dobro drzi u smislu da li je dovoljno zategnut?

Pozdrav

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja