Jump to content

Moto Zajednica

Crna Gora Smestaj? ide li ko Jula?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Pozdrav svima! Kao sto sam naslov kaze,potreban mi je smestaj u Crnoj Gori u periodu od 4 do 9 Jula.Najveci problem je sto idem sam, pa mi je u sustini potrebna jednokrevetna soba. U 90% slucajeva sam pronalazio apartmane, ili spvaone sa vise njih i zajednickim kupatilom sto mi takodje ne bih odgovaralo :) A meni je potrebna soba sa jednim krevetom,klimom,wifi,parkingom i 2 gajbe piva :D Bilo bi pozeljno da je u zalivu manje vise ne bitno gde...Ako neko ima neku alternativu moze se javiti i na pp slobodno.Inace na put bih krenuo 1.Jula. Tog dana planiram da stignem do okoline Uzica,ako ne nadjem smestaj na Mokroj Gori ili Zaovinama spvao bih na Zlatiboru ali to je poslednja opcija. Sutradan rezervisan za obilazak tog kraja i za ispijanje piva u popodnevnim casovima :) 3.Jula bih krenuo na Ostrog preko Zabljaka i tog dana se ne bih spustao na more, nego bih tu prenocio u satoru (mada nemam obicaj da na put spavam po satorima) ali to je jedno vece...i 4-tog bih se spustio na more od kada bih mi smestaj i bio potreban. Tamo ne planiram mnogo da se vozikam,mada bih naravno jedan dan obisao sve...vise bih da se domacinski provedem :cirka1::)  I takodje naravno ako neko tad ide,ne bi bilo lose da se javi jer ja idem sam :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja