Jump to content

Moto Zajednica

Givi Simply E450 (45 litra) kofer

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Posto mi drug otudjuje Taurusa moze onda i zamena (cena 70€+ moja doplata), za neku masinu za varkanje soma!

Nesto od Shimana tipa TP4000F/SW, Spheros 5000SW ili 6000SW, Saragosa 5000SW, Biomaster 5000SW...

 

Od ostalih dolaze u obzir Daiwa BG 3500 (nova serija), Tica Talisman Extreme 4000, Daiwa Caldia 4000A (ova crno-siva), Pen Clash 5000 ili Quantum Cabo 50 (40)!

STANjE BAR VRLO DOBRO, BEZ MLEVENjA I LUFTOVA!!

 

Prednost imaju Pomoravci, svaki dan, i Beogradjani jer u petak 2.6. cu biti tamo poslom PREPODNE, mozda od 08-12h pa se vracam, ko ima sta da ponudi nek se najavi unapred vece pre radi dogovora!

 

Isto vazi i za one koji bi za kes uzeli a kad je postarina dzabe i sirce je slatko, pa eto na noge vam stize, ali ozbiljni kupci jer grad ne znam nikako da bi me setali samo da pogledate, slika ima 10-ak, dovoljno za konacnu odluku!!

 

P.S. Posto vec stizu ponude za zamenu, ali za manje kofere, NE nudite ih badava, motor sam prodao proslog meseca jer vise nisam mogao da ga odrzavam a vreme je bilo za neka malo veca ulaganja i registraciju, tako da... Samo masinice za soma ili kes!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Sutra je kofer kod Kosancicevog venca od 8h do 10-11h, zainteresovani danas nek se jave na PP ili 0646128687 i nek porane, jer idemo familijarno ukljucujuci i trudnicu i bebu i ne mozemo cekati najjace sunce!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja