Jump to content

Moto Zajednica

Givi Simply E450 (45 litra) kofer

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Givijev kofer od 45l sa plocom, stanje vrlo dobro, skoro promenjena brava sa 2 kljuca, na drugoj slici se vidi gde je malo ocesan (moze da se osmirgla, iskreno mrzi me da cackam), na ostalim ima poneka linija ali nisu ogrebotine, izgledaju kao da je pisao neko flomasterom recimo, i samo na jakom svetlu se vide!

Cena samo 75€!

Pozeljno licno preuzimanje da nas ne zakace praznici 4 dana, posle praznika nije vise bitno kako.

IMG_20170416_191309.thumb.jpg.e70514378005d766cd1593b3b0ffff75.jpg

IMG_20170416_191337.thumb.jpg.7c686bb56a2b8a107f06ea498c0ddc3c.jpg

IMG_20170417_095859.thumb.jpg.9549ff5868c3fccc1905d6fa1bbbada8.jpg

IMG_20170417_095910.thumb.jpg.c82d98edc585d0b75dd0baf57c4b213d.jpg

IMG_20170417_095841.thumb.jpg.0797362b32a4516394bec3d8bd964458.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

I još unutrašnjost... Razmišljam da svoj zamenim nešto većim jer imam problem da nova Nolan N104 više ne može da stane pored N86.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Nisam kuci vise, zapucao sam oko 10h u selo za vikend. Evo ti sa neta dimenzije pa vidi sta moze a sta ne (55cm je po sredini)...

 

SIZES-E450.jpg.bd6a95f788cda3d0e59a0d3d1b346791.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Posto se iz okoline niko ne javlja, ako ima zainteresovanih s'yuga sutra sam na izletu na Bovnu pa ako neko iz Aleksinca, Nisa i okoline zeli da vidi, pipne, plati i nosi - ima priliku! ;)

 

OBAVEZAN dogovor unapred da bih znao makar da li i kada treba da se nadjemo u Aleksincu (u suprotnom secem put kroz precicu iza Raznja, ne kroz Aleksinac) najkasnije do sutra u podne se javite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Zadnja cena 9000 dinkica/~70€, nov je bio 170€ znaci razlika 100€, stvarno nema smisla razmisljati o prodaji ispod toga!!

Ako se ne proda do kraja meseca povlaci se iz prodaje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4324 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ispada da ja redom svima hejtujem oglase, ali nije tako stvarno.

Kofer kao iz rata da je došao (tako izgleda), nije uopšte nikakvo čudo što je razlika 100€ izmedju ovog i novog.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Da, dosao je iz 3. svetskog rata, direktno!!

Kofer je mat crn, 3 i po sezone nije skidan sa motora i normalno da je malo izbledeo poklopac, uz to nije riban, glancan i lickan specijalno za slikanje jer prodajem KOFER, ne auto ili motor pa da ga sminkam!!

 

A kome je malo cak 100€ razlike izmedju novog koji se isto ne sija ali je "crnji" za nijansu i nema ni tih par ogrebotina onda nek izvoli (ti) pa idi(te) po nov, ima da NE sija cisto mat crn citavu sezonu, cak mozda i dve, za samo 60% para vise!!

 

I potpuno si u pravu, zaista spamujes oglase, i to nicim izazvan, smeta ti kad je cena polovnog 90% od novog, OK i da razumem, ali da ti smeta sto je cena 40% cene novog jer je poklopac nesto bledji i ima ocesotinu (BEZ napuklina/lomova) ne mogu i necu da razumem!!

 

Zato cu te lepo i kulturno, posto sam seljak Resavac covek, zamoliti da ides dalje da trazis zanimaciju, mozda da postavis i novi rekord tipa da se rugas za nesto sto je 30% cene novog - do vidjenja!!

Isto vazi i za vas koji ste potrcali nocas da mu lajkujete ove bljuvotine, cim ste takvi lovatori da vam nista ne znaci 100€ izvolite produzite do prodavnice po nov!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4324 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ljudi se obično ljute kada nisu u pravu, što je potpuno razumljivo. :)

Nemam pojma ko mi je dao pluseve, ali ljudi slobodno napišite sami, istrpite malo kritike prodavca i voz ide dalje.

Ali, da ponovim, autori/vlasnici tema u kojima nešto prodajete, ako ne želite ovakve ili slične komentare, zaključajte oglase, prijavite me uredniku, šta god da vam je volja.

Uzdravlje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Hahahahaaaa, pa ti nisi sam u glavi, ljutim se jer si u pravi??? Ne znam po kojoj "genijalnoj" logici si ti u pravu, i koliko sam trebao da ga cenim jer nije opran od prasine i nije ispoliran???

Daju ti pluseve slicne bu%+$le kojima nista sto je za nas sirotinju ne valja, verovatno voze motore koji vrede kao pola mog stana pa im se gadi da vide uopste kofer od 70€, ili su hipohondrici koji se uzasavaju prasnjavih i prljavih stvari, skinute sa ENDURO motora koji nije za duvanje po Straje Baje bio, takvi mi i NISU CILjNA GRUPA - CAO!!

 

P.S. Ustvari ne zanima me da cujem jer ce biti sigurno nesto visokoumno "ja to ne bih ni kupio, od nedeljne zarade kupicu nov...", zato cu zakljucati oglas, na zalost po ove koji su imali pitanja ali srecom tu je PP pa kome ne smeta da ustedi 100€ a da moze da otvara, zatvara, zakljucava, prevozi sve kao i sa novim sem sto nije toliko lep - pisite!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Hmmm, nema mi opcije za zakljucavanje!? Modovi, HELP!!

 

P.S. Van zemlje sam nedelja-sreda, svi dogovori oko vidjanja/slanja u cetvrtak, tad ce da bude izglancan i usminkan da vise ne bude pametnjakovica, i cena ce ici gore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4324 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ima, ima, potraži. :)

Pa ja tek sad videh referat, jel ja tebe nazvah maloumnim?

Sve bolje i bolje.

Uzdravlje.

Promenio član AlexaBGD
Prevideh post
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Da, nazvao si me maloumnim time sto si mi rekao da si ti u pravu svojim diletantaskim laickim zakljuckom da sam ja derikoza jer kofer nije opran i ispoliran i usminkan da sija (kao sto nije ni kao nov), nastavi negde drugde, zbogom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4324 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Eto ti sad, opet me naduva.

Ti baš loše podnosiš komentare koji ti se ne svidjaju.

Nerviranje skraćuje život.

Ali evo dobre strane, oglas ti je uvek na vrhu. :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Jesam ja taj koji kenja i lupeta konstantno pa da time dizem oglas??? 

Ne podnosim nadmenost, elitizam, ja sam seljak i time se dicim ali gnusam se seljacina, zato ti ne ostajem duzan, niti cu, a komentare sam ti prijavio ali ocito nekog ovo tvoje lupetanje zabavlja cim ga ne zaustavi, e sad idi kupi kilo kulture pa da se zaustavis sam...

Onim normalnim i kulturnim samo da kazem imate PP, vracam se u sredu u zemlju pa u cetvrtak moze gledanje, slanje, itd... A ako nema interesovanja perem ga i nosim ortaku da ispolira ako je toliko bitna zift crna boja da je, i dizem cenu za cenu njegovog rada...

Pozdrav svim ljudima dobre volje, put putujem sad pa se kuckamo za 4 dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4324 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Srećan put, i ako ti ne bi bio problem odgovaraj civilizovano, nema potrebe da vredjaš (sad sam i seljačina).

Ja sa mojim komentarima ne kršim ništa, pa s toga ne znam na šta ko ima da reaguje. ;)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Cini mi se da ces tesko uspet  srediti kofer poliranjem jer je mat boje i te linije su ustvari skinuta (ozuljana) mat povrsina. Smirglanjem ce samo biti jos gore. Pricam iz licnog iskustva jer imam kofer sa istim linijama po mat povrsini. I da, nemoj da se ljutis, ali to po njemu jesu ogrebotine, ali nisu duboko u povrsini pa deluju kao da je "neko markerom pisao"...

Srecna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ogrebotina je mesto gde je povrsina ostecena, znaci oseti se pod prstom, nokat zapinje... Na ovim linijama NE zapinje nokat, pod prstom je glatko, u najgorem slucaju grana presla pa kora nije mogla plastici nista sem da je "pocese"! ;)

 

@AlexaBGD

Jeste mi problem da odgovaram civilizovano necivilizovanima!!

 

@VukMar

Jeeeeste ni 50€, dacu ga za 1/4 cene, kako da ne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Evo ti sa neta dimenzije pa vidi sta moze a sta ne (55cm je po sredini)

Ne odgovara veličina. Ovaj koji imam je nešto veći, model E470 Simply, dakle 47 litara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Ja imam ovakav kofer i fabricki nije mat crn.S vremena na vreme ga namazem silikonskim mlekom i lepo se sija.@jboban,u njega ne mogu dve full-face kacige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ja ne znam ni kako moze da bude sjajan kao ovi kinezi bilo nov ili polovan kad je sav hrapav, povrsina je toliko neravna da ce da prelama svaku metalik boju u koju se ofarba...

 

Silikonsko ulje (prvi put cujem za mleko?) ili cak bebi ulje proizvodjaci silikonskih varalica koriste za "lakiranje" istih da se sijaju, ne sumnjam da moze dati sjaj i plastici jer su varalice od PLASTIsola takodje sjajne posle mazanja, ali one su glatke, kofer nije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

IMG_20170521_115609.thumb.jpg.56e0a2d21d0cf4af9290c86de705f1fb.jpg

IMG_20170521_115627.thumb.jpg.0be46adfedc8eaa22263365d7793e6fb.jpg

IMG_20170521_115749.thumb.jpg.ddfc44a24dc9f197c94a9587ca61674c.jpgIMG_20170521_115721.thumb.jpg.37dd1e4408508c7515627e3819936dfe.jpgIMG_20170521_115700.thumb.jpg.84b8ad8add0d075240f960ba65ea6f6f.jpg

 

Kofer je opran, samo sampon i voda jer limara ne savatah za poliranje, a posto mi treba uskoro neka kinta za skolu Nemackog, pa da palim odavde, cena silazi i ostaje na 8000 iliti svega oko TRECINA originalne, i to je to dok se ne proda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja