Jump to content

Moto Zajednica

Putni vetrobran za Hondu Transalp XL650V4

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prva varijanta ti je Balosava i MRA viziri. Druga varijanta covek iz Bgd koji pravi vizire, Ivan se zove. Mozes da proceprkas forum za broj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

  Pre 20-tak dana sam sa m1losem bio kod Ivana isto sa Transalpom 650.Pozvali ga telefonom dogovorili vreme odlaska kod njega, otisli po dogovoru i za 2 sata krenuli kuci sa ugradjenim  novim vetrobranom. Sa covekom sve dogovoris na licu mesta (velicinu t.j. visinu, boju...oblik..). To zadovoljstvo ce te kostati 3000 din. Po nasem misljenju covek radi savrseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Kupujem putni vetrobran (vizir) za Hondu Transalp XL650V, 2004. godiste.

Jel to planiras da se malo aktiviras u putovanjima :) Sto ne uhvatis Billju pod ruku i dodjete u nedelju do Nisa na peceno prase, bice dosta ljudi, a fali nam jedan koji ce da organizuje upoznavanje i na kraju ostane gladan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Prva varijanta ti je Balosava i MRA viziri. Druga varijanta covek iz Bgd koji pravi vizire, Ivan se zove. Mozes da proceprkas forum za broj.

 

To za Balosavu mi zvuci OK, hvala! :)

Bio sam kod Ivana jos proslog leta, ali nije mogao da mi napravi nista osim da kopira postojeci vizir, posto mu je bilo verovatno prekomplikovano. Ostali smo na dogovoru da ja pronadjem nekoga ko vec ima takav kakav meni treba, pa da ga dovedem na "skidanje", tj. odlivak od koga bi on to posle radio dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Jel to planiras da se malo aktiviras u putovanjima :) Sto ne uhvatis Billju pod ruku i dodjete u nedelju do Nisa na peceno prase, bice dosta ljudi, a fali nam jedan koji ce da organizuje upoznavanje i na kraju ostane gladan :D

 

Eh, smrc.. Jos nismo spremni za sezonu, sredjujemo se tehnicki, poslovno i privatno pa da onda na miru mozemo da raspalimo gde nam se cefne. :)

Bice valjda jos dosta prilika da se vidimo i radimo na upoznavanju, hehe.. Uskoro, uskoro! :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Pre 20-tak dana sam sa m1losem bio kod Ivana isto sa Transalpom 650.Pozvali ga telefonom dogovorili vreme odlaska kod njega, otisli po dogovoru i za 2 sata krenuli kuci sa ugradjenim  novim vetrobranom.

 

Novim kao originalnim ili novim putnim (visim za koliko cm)?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja