Jump to content

Moto Zajednica

LAP TIME LIST-NAVAK

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

Pozdrav drugari,

 

 

planiram svoj prvi ''internacionalni nastup'' na Navaku pa su me zanimala vremena po krugu i posto nema takva "lista nadrealista" ,misilim da bi bila dobra ideja da kreiramo listu najboljih licnih vremena po krugu na Navaku. 

 

 

 

 

No.             Ime (Ime na forumu)                              Motocikl                   Datum                        Lap time

 

  1.      Nebojša Mišćević (nnneba)                     R6 ('09)                      24.Jul 2016.                    1:29.566
  2.      Dedić Dragan (Dragan. D)                       GSXR1000 K7            23.Okt.2016.                  1:31.144
  3.      Marko Vrcelj (FJCharlie)                           CBR600RR ('06)        25.Sep.2016.                  1:32.028
  4.      Zoran Tešić (Bazer)                                   R6 ('14)                      25.Sep.2016.                  1:32.589
  5.      Nebojša Filipović (Zer0)                           CBR900RR ('97)         24.Jul  2016.                   1:43.343

 

 

 

 

 

 

Ostavite svoje podatke pa cu ih ja uneti,tako da lista bude pri vrhu.

 

Danke!

 

 

 

P.S. (Poenta liste je motivaciona,druzenje a ne lecenje komplexa, lovacke price i vremena merena od strane Zeme sa nok'jom šeset pet des't...)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Zaklopača
  • Motocikl: Aprilia RSV 1000 SP ´01

Pozdrav,

 

u svakoj temi Trackday NAVAK  ima pdf. sa zvaničnim rezultatima merenja. E sad, kako je to komplikovano za pregledati od jednom, potpuno podržavam temu.

 

 

No.                 Ime                                 Motocikl                                         Lap time

 

 

      0.            Zer0                              CBR 900 RR (`97)                                 1:43.343        EDIT:Date: 12:22, 24/07/2016

Promenio član Zer0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

Toreador-e u pravu si,dodao...

Mozda je najlakse svi napisu samo svoje podatke pa ja ubacim u listu ,tako da lista uvek bude u vrhu...

Zero,moze pravo ime i datum? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

No.      Ime i prezime                                Motocikl                           Datum                       Lap time


 


  1.    Zoran Tesic                           Yamaha R6 (600cc)               25.09.2016                   1:32.589

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

No.      Ime i prezime                                Motocikl                           Datum                               Lap time

2.         Marko Vrcelj                           Honda CBR 600rr 06              septembar 2016                   1:32.028

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Zaklopača
  • Motocikl: Aprilia RSV 1000 SP ´01

Toreador-e u pravu si,dodao...

Mozda je najlakse svi napisu samo svoje podatke pa ja ubacim u listu ,tako da lista uvek bude u vrhu...

Zero,moze pravo ime i datum? 

 

Nebojša Filipović       24/07/2016

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: YAMAHA R1 RN65

Dedić Dragan (Dragan. D)                Suzuki GSXR1000 K7                    23.10.2016                                  1:31.144                        

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

No.             Ime (Ime na forumu)                              Motocikl                       Datum                        Lap time

 

 

  1.       Dedić Dragan (Dragan. D)                  GSXR1000 K7                 23.Okt.2016                    1:31.144
  2.       Marko Vrcelj (FJCharlie)                    CBR600RR ('06)                  Sep. 2016                    1:32.028
  3.       Zoran Tešić (Bazer)                           Yamaha R6 ('14)              25.Sep.2016                    1:32.589
  4.       Nebojša Filipović (Zer0)                    CBR900RR ('97)               24.Jul  2016                    1:43.343

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Nebojsa Miscevic (nnneba)                      YAMAHA R6('09)                      24.jul.2016                          1:29.566

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Yu Dam Fak,China
  • Motocikl: K7 Litra ,CBR 600 RR track whore & RSV4 APRC Factory

No.          Ime  (Ime na forumu)                                  Motocikl                       Datum                      Lap time

 

 

  1.      Nebojša Mišćević (nnneba)                                             R6 ('09)                         24.Jul 2016.                         1:29.566
  2.      Dedić Dragan (Dragan. D)                                          GSXR1000 K7                   23.Okt.2016.                        1:31.144
  3.      Marko Vrcelj (FJCharlie)                                           CBR600RR ('06)                   25.Sep.2016.                        1:32.028
  4.      Zoran Tešić (Bazer)                                                         R6 ('14)                          25.Sep.2016.                        1:32.589
  5.      Nebojša Filipović (Zer0)                                           CBR900RR ('97)                   24.Jul  2016.                         1:43.343

 

 

 

Hvala svima koji su se upisali (ne upišali) na našu top listu BJ nadrealista:cirka1: 

PS.(Lista u prvom postu ce biti naknadno ažurirana od strane admina)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
12 minutes ago, Fireblader said:

Manuel Poggiali 1:22,4

 Za sporo paleće još jednom:

Goran Stojanović Mrsi - 1'23.094

 

Edit: izvinjavam se!

Sporopaleći 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.

Dolazi vec 5 god.(koliko ja znam)

Nisam mislio da podcenjujem njegov uspeh,ipak je ubedljivo najbolji od nasih vozaca. Samo sam napisao koje je vreme napravio covek danas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
5 minutes ago, Fireblader said:

Dolazi vec 5 god.(koliko ja znam)

Nisam mislio da podcenjujem njegov uspeh,ipak je ubedljivo najbolji od nasih vozaca. Samo sam napisao koje je vreme napravio covek danas.

Mislio sam da me zajebavaš! :D

 

Al mi bilo sumnjivo pa sam pogledao listu učesnika... kad - prc  M. Poggiali!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.

Ok.:D

Jos izjavio da nije smeo da ga gura do kraja jer ima jos ugovorenih dogadjaja,ali kad je slobodan onda moze da se opusti i izvuce maksimum. Vrda onaj panigale po navaku ko honda kod Markeza.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Je li vozeno sa sikanom ili otvoren pravac? I da li je slobodan ulaz za gledaoce da se ode danas na Navak?

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja