Jump to content

Moto Zajednica

3. Moto GP 2017, Austin, USA

Recommended Posts

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

Mozda je Miselin unazadio malo timove ali je prosle godine doneo i 9 pobednika... da nema miselina bojim se da bi MM uzeo 10/10 opet

 

Vidi, slažem se ali nije to način da se poveća konkurentnost vozača. Uz svo poštovanje svim pobednicima ipak pobeda nije toliko sjajna kada pola grida padne. U tim situacijama bih se i ja ogreb'o za neki bod onako, kad stignem stig'o sam.

 

 

Vidi, nije baš tako   :)

 

1.24.4 To be counted as a finisher in the race and be included in the results a rider must: a) Complete 75% of the race distance. b) Cross the finish line on the race track (not in the pit lane) within five minutes of the race winner. The rider must be in contact with his machine.

 

Malo dokone matematike kaže ovako: to bi značilo da po krugu ne smeš da kasniš više od 14 sekundi za Markezom; ili ti da moraš da imaš prosečnu brzinu od blizu 143 km/h (Markez skoro159 km/h). Ne kažem ja da ti to ne bi mogao, nego da ne možeš da stigneš kad ti hoćeš. Mora neki vozni red da se zna, majku mu.  :haha1:

 

 

http://www.fim-live.com/en/library/download/61156/no_cache/1/

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

Jeste da nije ni slično, al npr. sad na Le Manu mislim da su samo dva tima od 60 vozila na Mišelinima, dok su pobjedničke Yamahe bile na Bridžstonkama..

Ne moze se porediti Endurance i Gp. Ram je mnogo tvrdji na gp motoru dok na seriskoj masini ram ima mnogo veca uvijanja i oprasta greske.

Sto se tice Vinalesovog pada, brzi ulaz i sira putanja 1m od idelane linije su uzrok. Malo mi je glupo okriviti gumu za pad, mislim kako jednom tako svima, prilagodi voznju mogucnostima i desavanjima na stazi.

Bridgeston vs Michelin je druga prica.

Nisam siguran da imaš pravo da se izjašnjavaš... Imaš li ti kakve preporuke ??? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Evo i mene, vrhunskog strucnjaka, i velikog prijatelja sa pola timova i vozaca, kvalifikovanog kralja kuloara! 

Po mojim informacijama, ovu trku je dorna namestila za Rosija i Markeza, a sve zbog gledanosti i prodaje kacketa.

Rosi i Markez su vozili na Bridzstonkama, a svi ostali, na celu sa Lorencom,  na miselinu.

Iz pouzdanih izvora, saznao sam da je Rossi potplatio radnika koji radi na kontroli kaciga pravljenih za Lorenza

te sa je ovaj napravio sabotazu na vise JLO kaciga. To ce se saznati tek na kraju sezone.

Rossi je ovaj putkaznjen samo zbog povecanja gledanosti.

A sad SECER informacija, Adrijana se spandjala sa Vinjalesom, odala mu muzeve trikove i to je razlog njegovog ovogodisnjeg uspeha.

Eto toliko od mene ovaj put. Do skorog citanja.  

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Kad vec pomenu gledanost,nesto slabo prikazuju publiku one silne zastavice Lorenzo land,93 itd....ili mi se samo cini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

@ARES ja mislim da je to uzrok ali uzrok uzroka je bio Zarko na satelitu iste marke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
On 24.4.2017. at 20:14, Bane je said:

E vidiš druže Vaso iz te slike si mogo da vidiš što je to čojstvo... Naravno da sam znao da se zajebajebava, ali rekoh da mu pružim drugu šansu, valjda će vidjeti da mu ono uopšte nije trebalo... I zamisli čovjek se izvinuo, priznao grešku.. Zaslužuje poštovanje.

 

E sad da ti objasnim što je to čojstvo. Čojstvo je kad braniš drugog od sebe!!! To se sa godinama i iskustvom ne može steći, osoba se rodi sa tim ili ne.

Vidim da  je spin popularan i van granica Srbije,jel drzis ruke ''<>''?

Jel i to sto ''skaces'' na ove ''uzasne'' WSBK komentatore isto cojstvo?

Uostalom...ko o cemu,kurva o postenju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa dobro ljudi, može li makar Moto Sport bez ovih raspucavanja, prepucavanja. Treba da prelistam četiri stranice postova da bi došao do posta koji ima veze sa Moto Sportom?! Kako Vama to nije smorno?

Daj, batalite malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja