Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia sr 50 2010. god. stigla u moj dom (obavezno pogledaj) :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Aprilia sr 50

Zdravo ekipo, nakon predstavljanja rekoh da se javim ovde i da napišem koji reč o svom skuteru koju sam kupio prekjuče. U pitanju je Aprilia sr 50 2010,god. čim je prodavac iz Kga postavio na oglas odmah sam otišao da je pogledam s obzirom da je u pitanju moj grad. Bunilo me je to što skuter nosi maske od modela pređašnje generacije!? :staa2:  S obzirom da je skuter registrovan na naše table (žute), i da ima potvrdu da ne prelazi 45km/h, nisam imao razloga da sumnjam u legalnost i sl. Trazio sam papire od uvoza i sve uredno dobio da pogledam, uvezen iz Austrije, prešao kod njih oko 6000km, a sad mu je na satu 7520km. Prodavac je zaista bio strpljiv i na svako moje pitanje je strpljivo odgovarao, video je da sam ozbiljan kupac a ne lelemud :jee: Naravno pogledao sam i gume, SAVA su, DOT 2010. Bukvalno sve ukazuje na 2010god. osim maski i table.  :na_glavi:  Kad sam probao motor, ostao sam bez teksta. Iako sam vozio jače motore, ovaj skuter ide koliko piše iz zajebancije  :sampion: Presekao sam i kupio ga, e sad ako ima neko neki sajt gde po broju šasije mogu pogledati sve informacije, značilo bi mi, i naravno svaki komentar od iskusnih članova mi znači.

 

P.s. Jedno je sigurno, ide kao metak... planiram da mu stavim LED sijalicu kratko-duga svetla i led poziciju. A potrošnja.. ne zanima me ali je sigurno preko 4 Pozzz ekipo moja  :jee1:  

 

post-41371-0-46740400-1492351196.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Pa šta je ovo, samo jedna sličica ?

 

Сент фром му ГТ-И9300 усинг Тапаталк

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Ja sam u prošlosti imao dva komada SR50, www seriju, i DI-TECH nešto kasnije...

Razlika je bila što je DI ubrzavao malkice bolje, trošio manje i imao je bolja svjetla (ona sa sočivima).
Ako mene pitaš, to je najbolji skuter od 50ccm koji čovjek može da kupi dok ga u stopu prati SpeedFight2.

 

Sve ostalo je iz nekog razloga druga klasa... 

Srećno nek' ti je... sit ćeš ga se navozati ako je tako kako stoji na satu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja