Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 400ie

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 447 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Rekao bih da mu najvise smeta kad usporis na neku minimalnu brzinu, npr da predjes preko lezeceg i onda dalje nastavis sa ubrzavanjem, e tu su mi skripale lamele najvise bez obzira kako dajem gas, probao sam razne kombinacije. Kod samog kretanja skoro nikad.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Meni na X9 bas kad usporavam zbog lezeceg policajca, a po prelazu istog, kada dam gas, hoce da trzne, kao da preskoci takt citav.:stabre:

Neretko i pustim, sacekam da kvacilo otpusti skroz(onaj osecaj kad skuter prestane da koči motorno, ne znam kako bih opisao, nisam strucan:jee:) i onda lepo ljudski zavrnem gas i baj baj.:jee1:

Lenji su malo ovi master agregati, verovatno zbog prenosa, vozio sam drugarov CRF250 imao sam dojam da vuče duplo bolje od X9ke... Doduse nisam isao u neke vece brzine...

Sorry za blagi off

Promenio član Rider000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Niš

Piaggio Beverly 400cc

Pozdrav, prijatelj vozi Beverlya 400cc, priča je sledeća:

Upalili smo skuter sve normalno, provozali se kroz grad, ugasili ga, kada smo hteli da upalimo nije hteo, damo kontakt, pumpa za gorivo odradi, vergla sve normalno ali nikako da upali, oterali ga u servis, nekako uspeli tamo da upalimo (verovatno kada se motor ohladio) ali na leru krene da se guši, nekad primi mali gas pa krene da se guši posle par sekundi, ceo se zatrese, izdetonira i ugasi se, nekad se samo i ugasi kad pokušamo da damo gas.

Promenili smo diznu, stavili od Punta 1.2 pošto je ista, bila je ista priča, poručili originalnu, stigla danas, za nijansu bolje ali opet sve u krug, zamenili svećicu, opet ništa, onda sam izvadio filter goriva, pročistio Cleanerom potom izduvao vazduhom, a zatim promenio i pumpu goriva, motor je napokon upalio, proradio malo na leru i dalje se gušio ali se nije gasio, primio je i pun gas, i tako je radio dobrih 15minuta, zatim je izdetonirao i posle opet nije hteo da pali, samo vergla.....

Ima protok goriva, nije zapušen... Jedino da je mali pritisak ali nisam merio, mislim da je problem u elektronici (CDI) ali ne znam kako da proverim....

 

2 SNIMKA:

https://files.fm/u/uztwt8s28

 

Neka mišljenja / sugestije?

Klinci smo, nemamo mnogo iskustva :)

Hvala svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja