Jump to content

Moto Zajednica

Moto Track Day na NAVAK stazi - 23. April 2017.

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Poslao sam mail da otkazujem ucesce, medjutim nisam dobio nikakvu potvrdu da je primljen mail/otkazivanje.

Ostavljam kotizaciju za sledeci TD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Poslao sam mail da otkazujem ucesce, medjutim nisam dobio nikakvu potvrdu da je primljen mail/otkazivanje.

Ostavljam kotizaciju za sledeci TD.

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

Evo, i ja pratim prognozu na 5 različitih sajtova. Svi govore drugačije, ali se slažu da uslovi neće biti idealni.

Moram da priznam da bi mi bilo krivo da se otkaže i ovaj put, jer ne može se saznati da li će ikada sjati Sunce kad nama odgovara. U svakom slučaju, predviđa se temperatura od oko 15 stepeni, što je nešto bolje od prošle nedelje, a što se kiše tiče, ili da će biti slaba, ili povremena.

Mislim da bi trebalo rizikovati, to jest verovati u lepo vreme, a Bog je velik, pa će nas pogledati!

I ona srpska poslovica kaže: Šta se babi snilo, to joj se i zbilo. Sanjajmo da će biti Sunce u nedelju, i ono će sinuti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

A, da. Još jedno pitanje.

Napisao sam u prijavi da će motor koji vozim biti HONDA cbr 1000 rr, međutim to se promenilo i biće SUZUKI gsxr 750. Da li je to uopšte bitno i da li negde i nekako treba da izmenim tu, prethodno datu informaciju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

Ma, naravno da meni nije bitno, nego možda momci sa NAVAKa naprave pitanje. Nadam se da se i u tom smislu malo uznapredovalo i da se na učesnike TD gleda sa malo manje podozrivosti.

Elem, jel znaš da li je bilo nekih nezgoda i padovasa ozbiljnijim posledicama na TD eovima u proteklih par godina, od kako sam redak posetilac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5731 postova

Padova ima redovno vecinom sa posledicama po dzep za popravku motora ali bilo je i po koja slomljena kost. Pocetak dana oprezno zbog prasine sa njiva i ne bi trebalo da bude problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Sreo sam momke sa navaka na sajmu i pricali nesto..
za ovih par godina koliko se TD odrzava samo jednom se desilo da neko nije pao.

Sto kaze DVLNS pazi se jutarnje smene zbog prasine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Društvo, 

Ipak moramo da otkažemo ovaj TD. Prognoza se pogoršala, tako da i pored najbolje namere da ono prethodno otkazivanje kompenzujemo prvim narednim vikendom, uslovi su prosto nebezbedni i moramo da otkažemo ovaj prvi track day. 

Screen Shot 2017-04-28 at 9.49.15 AM.png

 

Naredni TD je po kalendaru planiran da bude 28. Maja. Svi koji su uplatili kotizaciju mogu da iskoriste svoje uplate već tada.

Naravno, kao i uvek, ukoliko neko od prijavljenih učesnika koji su uplatili kotizaciju želi da dobije novac nazad, samo treba da nam se javi na info@trackday.rs i organizovaćemo refundaciju. 

Hvala na razumevanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

28. maj je bas daleko, TD nam dodje kao lutrija, moze biti ali i ne mora. Negde bih razumeo kad bi bila mala zainteresovanost za TD pa ajde jednom mesecno 4-5 puta godisnje, eto onako ... Ali realno koliko pratim forum I TD ekipu, ima nas bar 60 koji bi redovno odlazili na TD, Open Day, ili sta vec. Nekima kao meni staza znaci jer manje divljam po Avali. Jednostavno, voleo bih da bude vise termina u toku godine. Ovako se smorimo. Ok lose je vreme, to ne moze da se promeni, ali da bude vise termina, to bi moglo da se izvede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Potrudicemo se svim silama da obezbedimo vise termina. To zavisi od danasnjeg dogovora sa Navakom.

Recimo, potrudicemo se da mozda obezbedimo neki poludnevni termin i pre 28.5. (ako bude bilo moguce).

I mi kriziramo, veruj na reč!:) Ali, u nedelju jednostavno nije moglo da se vozi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750
38 minutes ago, Pablo said:

Društvo, 

Ipak moramo da otkažemo ovaj TD. Prognoza se pogoršala, tako da i pored najbolje namere da ono prethodno otkazivanje kompenzujemo prvim narednim vikendom, uslovi su prosto nebezbedni i moramo da otkažemo ovaj prvi track day. 

Screen Shot 2017-04-28 at 9.49.15 AM.png

 

Naredni TD je po kalendaru planiran da bude 28. Maja. Svi koji su uplatili kotizaciju mogu da iskoriste svoje uplate već tada.

Naravno, kao i uvek, ukoliko neko od prijavljenih učesnika koji su uplatili kotizaciju želi da dobije novac nazad, samo treba da nam se javi na info@trackday.rs i organizovaćemo refundaciju. 

Hvala na razumevanju!

 

Jao, Pablo! 

Gde iskopa ovaj sajt koji ima najgoru prognozu od svih!?

Na nekoliko ostalih uopšte se ne pominje kiša ni u Beogradu ( http://www.hidmet.gov.rs/latin/prognoza/stanica.php?mp_id=13274 ), ni u Rumi (https://www.accuweather.com/sr/rs/ruma/300674/daily-weather-forecast/300674 ) koja je malo bliža Subotištu, možda.

Priznajem da temperature nisu letnje, ali ipak!

Ne mogu i neću da insistiram, ali mislim da ne bi trebalo otkazati ovaj put. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Razumna odluka. Pozdravljam i podrzavam. Inace na stazu u vecini dolazimo da nadjemo svoje limite. Vozi se pun gas neretko i preko svoje granice. Mnogi se i upoznavaju i uvozavaju sa svojim motorima...jer naravno neki motori su namenjeni samo za pistu i nemas prilike da ih negde isprobas. Tako da je odluka za svaku pohvalu jer se bezbednost brace bajkera stavlja ispred zarade ili nekog drugog finansiskog dobitka. Svima nam je krivo i zao ali bolje ovako. Ja sam u krizi vec mesecima i ovaj vikend mi je dan zalosti ali opet bolje tako nego da polomimo vratove.

Imam predlog i mislim da bi to bilo intetesantno. Da se radni dani kada staza nije zakupljena ili ima manjih desavanja otvori za sve zainteresovane uz odredjenu cenu. Kao npr. Ada Huja. Tako bi svi imali vise prilike da se izjurimo i ne bi strepeli svaki TD od kise ili neceg drugog. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

Dobro. Danas je petak, pred nama je vikend i dva dana praznika. Ako se TD na NAVAKu definitivno otkazuje, ja se onda spremam na Euroring u Mađarskoj. Vremenska prognoza za Kečkemet, u čijoj se blizini nalazi staza je slična onoj za Rumu i Beograd, ali tamo, na Euroringu (koliko ja znam) nema ni zakazivanja, ni otkazivanja - dođeš, platiš, vozaš, ili pak ne.

Ima li zainteresovanih da mi prave društvo?

Izvinjavam se ako je ovaj poziv protiv pravila foruma. Nadam se da nije. Ako jeste, otvoriću novu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Staza je pre svega mesto gde se moze bezbedno voziti motor !   Normalno je da se otkaze samo zbog kise ili extremno niske temperature ! Ja kapiram da se jure limiti ili slicno ali ljudi.... ako budemo cekali idealne uslove od 33 stepena bez vetra ,oblaka,komaraca,vrabaca i slicno .... da mogli da spustamo vremena,pomeramo limite,cesemo lakotove,ramena,brijemo pete ,poziramo fotografima .... nema nista od voznje !  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja