Jump to content

Moto Zajednica

Udes kod Kovina, 09.04.2017.

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova

Cuo se sa nekim prijateljima koji mi rekose da su kod danas Kovina naisli na saobracajnu nezgodu gde je lik u automobilu, ukljucujuci se sa sporednog puta na glavni, presekao put dvojici bajkera koji su se pratili. Jedan direktno udario u auto, drugi pokusao da izbegne i sleteo sa puta, obojica poginuli. Ima li neko vise informacija ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Nazalost je istina. Poginuli su nasi drugari Smrk i Djole, sta se tacno dogodilo ne znam,ali kao sto je gore kolega napisao...tako se prica po gradu. Velika tuga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Strasno, sve cesce i cesce se desava da neko nastrada. Saucesce porodicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

javni put nije trkacka staza,to treba utuviti u glavu. Deco,verujte mi vozim 40 godina motore

U potpunosti se slazem sa kolegom po stazu...Mnogo puta kazu oduzimanje prvenstva..Da li se pitate da li je vozac automobila uopste uspeo da vidi motor koji je isao kao na pisti...Mnogo puta bi posledice bile blaze kada bi postovali ogranicenja...Ne branim ni jedne ni druge...Ali ipak malo trebamo da se i mi urazumimo...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

https://www.happytv.tv/vesti/hronika/35524/tragedija-u-kovinu-ovo-su-nastradali-motociklisti

 

Sto se tice ovih iznad. Otkud znate koliko su ljudi vozili i kako se odigralo sve. Ako znate nesto vise napisite pa da i mi znamo.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

E stvarno mi je vise muka od ovakvih koji samo kuckaju po tastaturi...Ali posto nije mesto za ovako nesto u ovoj temi,prekidam ..Vozite kako hocete i budite uvek u pravu...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Najiskrenije saucesce...tuga.

Polako bre,idite na NAVAK,Grobnik,Madjarsku.....open day pa udrite po levoj rucici,nasi putevi em losi,em saobracajna kultura na zavidno negativnom nivou.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Pre 7 dana sam bas prosao kombijem tim putem iz pravca Bele Crkve, Negde ispred Dubovca u mojoj levoj krivini je pun gas uleteo momak  sa nekom curom na bajku, oboje kaciga i nista vise rekao bih od opreme. Krenuo sam da bezim desno jer sam pretpostavio da nema sanse da isprati krivinu u traci, ali je dobro zalegao i zategnutog gasa odleteo dalje ka Crkvi. Kompletna deonica od Kovina je fenomenalna za teranje i sam bih sigruno vozio brzo, ali to dvoje su zaista sumanuto proleteli. A posebno je taj potez oko Dubovca gde ima mnogo sporednih nepreglednih ukljucenja iz sume je specijalno opasan.

 

Na zalost, ova tuzna vest me u tom kraju ne iznenadjuje . Pokoj im dusi, stagod da je uzrok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja