Jump to content

Moto Zajednica

2. Moto GP 2017 Termas de Río Hondo, Argentina

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa i moja pretpostavka je da bih Dušici sa RTS bio interesantan. E sad, da li bi se nešto zaista desilo ili ne verovatno nikada nećemo saznati.

Poenta je bila da je to priča "šta bi bilo kad bi bilo". Po meni je guranje motora u besu razumljivo, šutiranje ljudi bez neke posebne potrebe nije. Isto bih tvrdio i da je Lorenco šutnuo debelu a Rosi gurnuo motor. To je sve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Moze li se to njegovo bacanje motora i urlanje i zivciranje na njega, procitati kao urlanje i zivciranje na tim?

Mislim, iza tog motora stoji citav jedan tim ljudi koji rade 24/7 i koji cak i njega placaju da vozi. I on im se simbolicno popisa na rad.

Nema te frustracije koja ovo opravdava pogotovo ako je krivica samo njegova. Fino jos da se izvine sto im je sjebao motor i rad, a ne ko papak da ga baca. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ali cekaj nije mu motor kriv sto je udario Ianonea i pao ? ili je motro bio na autopilotu ? Koliko se samo Bautista napadao pa nikad nije tako bacio ... manje vise bacio... ok na neki nacin i kontam , ali prisli su redari na manje od pola metra on ga samo bacio ? To nisu ljudi to su zivotinje pa se tako ponasaj ...

 

A debela ... eto ni ona nije covek ona je debela kad vec idemo do kraja....

 

Koliko puta u saobracaju imate zelju da biciklistu ili pesaka (taxistu, AKS, Post Express ) izudarate jer su majmuni samozivi .

Prelaze sa telefonom sve sa detetom za ruku i nema levo desno samo napred.

 

Posle ja treba da odgovaram sto sam nekog osakatio ili nesto jos gore ?

Sad se tu pravimo fini .... zbog jedne debele , a u saobracaju ste se napsovali majke 3 tona knjige da napisete ..... samo pesacima i biciklistima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ni reci hvale za dvojac Tech 3 , jedni od retkih da su dosli iz moto 2 i odma su konkurenti za bodove , a mozda i za pobede.

 

Da li je to zahvaljujuci Yamahi ili ne , SVAKA IM CAST !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ima li neko informaciju dali je Dovi skrnavio neke mosti,palio svetinje,nesto sto bi objasnilo??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5238 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Dovi je metilj koji svojom voznjom izaziva sve nevolje..Janone 2016te ga stigne, prodje, on se odjednom primi valjda neka bolest u glavu da mu neda i onda kriv Janone kad se razbiju posle nekih nazovi borbi..i ovo sad nesto se metilja sa drugom klasom i kao EspA kriv sto ga je pokupio u kilavljenju..i uvjek isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ne dirajte Doviku, decko vozi za sve pare, kolko tolko je konstantan, samo kontam da od njega nece biti nista vise nego ovo sad, to mu je sto mu je....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Moze li se to njegovo bacanje motora i urlanje i zivciranje na njega, procitati kao urlanje i zivciranje na tim?

 

Mislim da je najviše bio isfrustriran jer je izgubio vredno vreme na stazi. Koliko sam razumeo, Ducati i on su napravili neki drugačiji setup, podigli sedište i radili na zadnjoj kočnici, i onda umesto da imaju važne podatke, završili trku posle par stotina metara.

 

Lorenzo: "I needed more than ever to find the kilometers and the laps to keep the improvement we made during the weekend with the position of the bike, with the way of riding using more the rear brake to stop the bike. And in the warm up lap I felt very very good."

"A bad moment, because still ten, twelve days before I can get on the bike again, and I would like to go tomorrow. It's difficult, but at least I'm not injured, and we found a good way to be more competitive in the future. Every time I ride differently, more like you have to ride the Ducati, using the rear brake to stop, I improve so much in the braking. "

Ni reci hvale za dvojac Tech 3 , jedni od retkih da su dosli iz moto 2 i odma su konkurenti za bodove , a mozda i za pobede.

 

Da li je to zahvaljujuci Yamahi ili ne , SVAKA IM CAST !!!

 

Meni su njih dvojica bukvalno highlight početka sezone. Svaka im čast!

 

Takođe, KTM uzeo prve bodove... :) jeste da je bilo u konkurenciji 16 vozača, ali eto još jedan istorijski milestone. :)

 

Dovi je metilj koji svojom voznjom izaziva sve nevolje..Janone 2016te ga stigne, prodje, on se odjednom primi valjda neka bolest u glavu da mu neda i onda kriv Janone kad se razbiju posle nekih nazovi borbi..i ovo sad nesto se metilja sa drugom klasom i kao EspA kriv sto ga je pokupio u kilavljenju..i uvjek isto.

 

Koliko sam razumeo, Dovi uopšte nije krivio Aleša zbog pada, nego Petrućija koji je bio ispred njega i navodno "loše" i nerazumno vozio, s obzirom na stanje svoje gume, čime je naterao Dovija da promeni ulaz u krivinu ili način na koji je vozio, a što je rezultiralo da ga Aleš pokupi.

 

http://www.crash.net/motogp/news/243527/1/dovi-taken-out-again-bemused-by-grip-petrucci.html#C0ixIdQGQ20P8eO4.99

 

 

Brate, bedak za Bindera... :((( ali lepe vesti za WSBK. :)

 

Sa druge strane, meni ovo zvuči skroz kul:

 

The idea under discussion is that times from FP1 and FP2 would no longer count towards deciding who goes straight through to Q2, and who would have to pass through Q1 instead. The free practice sessions on Friday would then return to being about bike set up, and FP3 on Saturday morning would turn into a pre-qualifying session for determining Q2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Dovi otvorio vrata, Aleix mislio da moze da prodje, ali pustila guma i hoplaaa. A da vidim toga medju njima ko ne bi probao isto sto i Espargaro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Onaj moj Horhe :)

 

Horhe Lorenco je odličan vozač i petostruki šampion sveta. Sviđa mi se kako vozi i branim ga isključivo zato što ga velika većina hejtuje iako za to nema realnih razloga. Njegov jedini "greh" je to što je godinama glavni takmac Valentinu Rosiju.

 

Ja sam napisao da je Rosi peti-šesti vozač na gridu i dalje stojim iza toga. Markez je bolji vozač od Rosija, Vinjales je bolji. Lorenco je tu negde, ali mislim da je za nijansu bolji. Kal Kračlou je vrlo verovatno bolji od njega. Poprilično sam siguran da bi ga i Zarko isprašio. Naravno, sve ovo kada bi imali motore kao što vozi Rosi. Rosi jeste konkurent već nekoliko sezona za titulu, ali uglavnom zato što vozi jedan od najboljih motora na gridu.

Da se razumemo, Valentitno Rosi je odličan vozač (svi oni su, na kraju krajeva) i u jednom periodu je bio apsolutno neprikosnoven ali to vreme je prošlo. Čovek je u sedlu Yamahe samo i isključivo iz marketinških razloga i da nema taj "sales" potencijal koji inače ima, odavno bi bio u penziji.

Amin!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Jel mislis na titule ili pobede?

Generalno procenat osvojenih poena , zavrsenih trka, pobeda  i ostalo

 

Pitam samo zato sto mislim da su malo kvalitetniji vozaci dolazili iz 250  (ako iskljucimo MM i MV)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa ne možeš da iskljuciš MM i MV... od Rossi-a na ovamo samo su CS i JL od 250-aša uzeli titule. Osim ako sumnjam u MV-a, učinak je isti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 od Rossi-a na ovamo samo su CS i JL od 250-aša uzeli titule. 

 

Ako si mislio od njegove prve titule onda je tako, Roberts mlađi je vozio 250cc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3249 postova
  • Lokacija: Debrc

Osamdesetih i devedesetih sampioni najjace kalse su dolazii iz Amerike ili Australije. Do Kadalore i Bjadjija uspesi onih iz 250 su bili minorni, a ni oni se nesto nisu proslavili. Aeks Krivije i Roberts madji se opet nisu prosavili u manjoj klasi. Od 2000 god. pa na ovamo imamo da je put do MotoGP-a preko klase 250/Moto2. Tu su uspesi manje vise slicni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja