Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia rs 125 problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Aprilia rs 50

Majstor bi trebalo da dodje u ponedeljak, nije bas da radi sa motorima ali kaze da moze da pogleda. Ako ne oteracu negde u Bg. Hvala na savetu, pogledacu sad ponovo plovke. Mislim da ce to biti stoti put kako skidam karburator :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Ih, sto puta nije ništa)... A ponekad i godinama ne moraš da ga pipneš.. Tako ti je to.. Pročitaj malo forum, imaš dobre opcije u bg, a imaš i varijantu da pošalješ poštom bokiliću, mislim da sam pročitao da je počeo da radi..

Ono što će biti vrlo bitno, je da paziš na pregrevanje i to u 3 režima rada-ler, srednji i pun gas-kada budeš štelovao karb... Opet, pročitaj malo, najlakše po boji svećice primetiš kada mu je u nekom režimu siromašna smeša.

Ukratko, opasnost je u tome što može da ti se čini da odlično ide, a on polako topi klip..

Znači, samo po par minuta rada, dok se ne uveriš da je svećica smeđa na srednjem i punom, a garava na leru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Aprilia rs 50

Hvala Boki, videcu jos sta mi je ciniti, probacu sa majstorom u ponedeljak da resim, ako ne uspemo videcu ko to radi od vas na forumu ili cu naci nekog u Bg. Svakako je vreme bas lose sad pa mi bar nije zao sto ne mogu jos da se provozam na motoru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Aprilia rs 50

Ljudi, pronasao sam "kvar". Ispostavilo se da je predhodni vlasnik iz nekog razloga zapusio srafovima creva za prelliv koja idu iz rezeorvara. Tako da je verovatno to pravilo vakum u rezeorvaru i izazivalo stalno presisavanje.. razlog je bio verovatno sto je gorivo curelo gore na cepu kada se podigne rezeorvar pa je covek odlucio to da zapusi.. glupost. Motor sada lepo radi i ide. Hvala svima na pomoci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja