Jump to content

Moto Zajednica

Pit Bike

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav svima,razgledao sam malo po internetu,uglavnom ove srpske forume,i naisao sam na mozda 2 teme o PIT BIKE-ovima,i to te 2 teme je odgovorio isti momak,pre,4,5,6 godina,ne secam se,i imao jako malo odgovora,bukvalno nista.Pa evo ja sad da probam da izvucem nesto vise...Dakle,zanimaju me,naravno,oni koji se malo vise razumeju,da odgovore,cena,potrosnja,da li se lako kvare,cene delova,i malo vise o njima,da li neko prodaje,da li postoji neki zastupnik za Srbiju,i tako neke stvari,po meni veoma dobra mala zezancija,dosta dobar zvuk,i fino idu,koliko sam gledao snimke na YT ..Hvala na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Austrija
  • Motocikl: Kawasaki KX 250

Pitbike su neka nepostojeca klasa motora koja se povezuju sa Kinezima i motorima za decu...U svetu je expanzija pitbikova jako velika jer je to neki poseban vid zabave za odrasle i svakog ko zeli da vozi motor koji je mali, ide dobro i pruza puno vise od same zabave, mislim na tehniku voznje.

Koliko sam ja video u Srbiji su uglavnom od njih prisutni Kineski za decu, koji se razdrndaju, pokvare i slome jako brzo, pa je o njima generalno i tesko sta lepo napisati, medjutim postoje i pitovi za odrasle, koji su konstruisani isto, samo sa jacom suspenzijom, mozda malo vecim agregatom 100-150ccm, 4t, elektrostarter i sa svojih 20-30 ks pruzaju zaista jako puno...

Cene variraju jako, potrosnja i cena delova je u rangu sa fullkros motorima...To da idu stoji, zvuk im je ubitacan...:)

Prijatelj i njegovo drustvo voze pitbikove i napravili su malu stazu gde se glupiraju, ali mislim da u ovoj besparici malo ljudi moze sebi da priusti ovaj vid zabave, a uz to da ima i odrzava drugi motor, auto i porodicu.....

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam planirao da uzmem jedan da se malo zezam tu po kraju,jer nisam nesto u finansijskoj situaciji za bolje,a skutere bas nesto i ne volim,pa bih uzeo ovako malo da se vozam da se zezam,nista suma,skakanje i to,eto mozda jednom dvaput mesecno cisto eto tako,nego inace da se malo vozam tako,da mi ne prodje i ovo leto bez motora...Samo ne znam kako se održavaju,i ima li za te kineze delovi da se nadju kod nas i tako ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pitbike su neka nepostojeca klasa motora koja se povezuju sa Kinezima i motorima za decu...U svetu je expanzija pitbikova jako velika jer je to neki poseban vid zabave za odrasle i svakog ko zeli da vozi motor koji je mali, ide dobro i pruza puno vise od same zabave, mislim na tehniku voznje.

Koliko sam ja video u Srbiji su uglavnom od njih prisutni Kineski za decu, koji se razdrndaju, pokvare i slome jako brzo, pa je o njima generalno i tesko sta lepo napisati, medjutim postoje i pitovi za odrasle, koji su konstruisani isto, samo sa jacom suspenzijom, mozda malo vecim agregatom 100-150ccm, 4t, elektrostarter i sa svojih 20-30 ks pruzaju zaista jako puno...

Cene variraju jako, potrosnja i cena delova je u rangu sa fullkros motorima...To da idu stoji, zvuk im je ubitacan... :)

Prijatelj i njegovo drustvo voze pitbikove i napravili su malu stazu gde se glupiraju, ali mislim da u ovoj besparici malo ljudi moze sebi da priusti ovaj vid zabave, a uz to da ima i odrzava drugi motor, auto i porodicu.....

Pozdrav!

Ja sam planirao da uzmem jedan da se malo zezam tu po kraju,jer nisam nesto u finansijskoj situaciji za bolje,a skutere bas nesto i ne volim,pa bih uzeo ovako malo da se vozam da se zezam,nista suma,skakanje i to,eto mozda jednom dvaput mesecno cisto eto tako,nego inace da se malo vozam tako,da mi ne prodje i ovo leto bez motora...Samo ne znam kako se održavaju,i ima li za te kineze delovi da se nadju kod nas i tako ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Austrija
  • Motocikl: Kawasaki KX 250

Odrzavanje bilo kojeg motora se svodi na redovan servis, zamenu delova, zamena ulja i filtera, stelovanja itd...delova sigurno ima po prodavnicama a i od ovih sto ih donose sa strane..Ovde kod mene i ti Kineski ne lice na one u Srbiji, puno su kvalitetniji i podlezu rigoroznim pravilima...Koliko para toliko i muzike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Odrzavanje bilo kojeg motora se svodi na redovan servis, zamenu delova, zamena ulja i filtera, stelovanja itd...delova sigurno ima po prodavnicama a i od ovih sto ih donose sa strane..Ovde kod mene i ti Kineski ne lice na one u Srbiji, puno su kvalitetniji i podlezu rigoroznim pravilima...Koliko para toliko i muzike...

Važi,hvala na brzom odgovoru :)

Ako ima neko još nešto da malo potpomogne,tema je otvorena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Sve što sam probao i vozio od ovih motorčića, je loooše, a bilo je i novih. Šasija užasno slaba pa i za to zezanje, amortizacija loša, jedino su fensi ovako na izgled. Bilo je tu nekih koji su kupljeni pod imenom suzuki, honda, ktm, ali nisu ništa drugo do kopije kopija klasičnih kineza. A Boga mi, ne koštaju baš malo. Bolje dobar apenac, nego ono. Jer sve što je kupljeno kod mene, čak i novo, brzo je završilo kod majstora, a delova, skoro da nema.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Austrija
  • Motocikl: Kawasaki KX 250

Sve to stoji ali ljudi ne znaju da postoji razlika izmedju ovih motora a to je za decu i odrasle, na prvi pogled je isto ali ovi za odrasle imaju jacu konstrukciju, jace amorte..itd...

Kolega i njegovo drustvo su se vozili i zezali pa su napravili mali video, cim ga nadjem okacicu ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja