Jump to content

Moto Zajednica

Bečej

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ne izgleda lose, dvoumim se između par cbf-a i par TDM-a 900 (cbf namerno malim slovima, ipak to nije Yamaha ;) ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Po mom misljenju Tdm900 uvek ispred Cbf600, da je litra pa da se razmisljas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Cemu onda dvoumljenje,jednoumlje je trenutno u modi. :)

 

Sad se već troumim :) Stariji je najviše za Fazera 600. A ti... nemoj mi tu ovo, ono, neko umlje i to ;) 'Oće radi pelikan. 

Po mom misljenju Tdm900 uvek ispred Cbf600, da je litra pa da se razmisljas.

Sa tim se apsolutno slažem. Međutim, klinci više voze po gradu i blizu KG-a, a za duže ture imamo UNM, tako da nam 600 odgovara za te potrebe. Diverziju 600 smo prodali jer je pravljena mala kilometraža, ali kada smo ostali na jednom motoru, otimanje oko njega, a i ne volim baš da mnogo prolazi po gradu. Ipak je on za duže ture. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ova honda mi i nije neka neodoljiva ponuda za te pare, TDM 900 kud i kamo bolja opcija..Strom možda?

Starijem se sviđa https://www.polovniautomobili.com/motori/9904427/yamaha-fazer-fz6-s

Mlađeg neću da pitam, jer hoću da ga iznenadim. obzirom da smo njegov motor prodali. Iskreno,ja sam najviše za TDM-a, a ni tvoj predlog nije loš. Gledao sam sada  na oglasima, drugar starijeg klinca prodaje jednog Stroma, pa ću videti i to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Jevto, ko vas bre plaća da me nervirate?  :) Šalim se. I njih sam gledao i sviđaju mi se. Verovatno delujem da sam neodlučan (što trenutno i jesam). Litrica je fenomenalna, cena je Ok, ali, iskreno, pored dva auta i dva motora, sa tekućim održavanjima i registracijom, lepa je kinta, što i nije toliko bitno, koliko snaga ovog sokoćala. Sinovi sada voze Diverziju 900, bez ikakvih problema, nisu u fazonu divljanja, točkarenja i slično, ali ipak zazirem po malo od kombinacije mladosti i ovakve snage. Posebno što bi motorče vozili najviše po gradu i okolini. Drago mi je što se dosta drugara javilo sa predlozima, uvek sam spreman da prihvatim savete i mišljenja. Tako da ova tema polako prerasta  u "Šta kupiti". Samo da me prijatelj Sašac ponovo ne okrpi zbog neodlučnosti :)   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja sam vagao dosta razlika 600 i 1000 samo u registraciji održavanje isto vožnja mnogo komotnija na litri.Naravno prva kočnica  je u glavi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Za po gradu ni sekunde ne bi razmišljao o 'litri'. 600 ili čak neki 500 je toliko komforniji za vožnju. Pominjao sam već negde da sam vozio par dana neki fazer 450 čini mi se. Odlicaaan!

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Fazer 1000 ja ne bih za tako mlade ljude...taj motor i fazer 600 imaju zajednicko samo slovo F

u nazivu...

Ja bi za njih Hondu CBF 600S, odlican, pouzdan motor, lako se vozi, dobra zastita od vetra, jedino

je dosadan, kao i svaka Honda... :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Naravno, samo mi se cini sa godinama i iskustvom voznje, to da se zavrce

je mnogo kontrolisanije nego kod mladog coveka, koji izgubi kompas na takvom motoru 

jako brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2815 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Taj motor tako dobro ide i tako dobro koči da je mnogo pouzdanije zavrnuti nego neki drugi do kraja koji ne može da stane.Ja sam se iznenadio koliko je to dobro .

Još ne znam kolko može da razvije nisam imao prilike da to proverim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Temu sam otključao samo da ispravim nepravdu prema Doktoru, kome se nisam zahvalio na nesebičnoj i svesrdnoj pomoći prilikom traženja i odabiru motora. Doktore, izvini i hvala na pomoći!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja