Jump to content

Moto Zajednica

Iskustva - www.megazip.net

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Na nekim stranim forumima video sam da nisu svi imali pozitivna iskustva, pa sam odustao od naručivanja baš zbog toga.

Ali evo spredrag nije imao nikakvih problema i stigla mu je roba.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Zdravo Neso,

Narucio sam pre par meseci delove za Suzuki preko ovog sajta. Bili su poslati iz Japana 10-15 dana po uplati i stigli par dana kasnije.

Delovi su naravno original. Nisam narucivao iz Srbije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1787 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Da li je neko mozda porucivao robu sa ovog sajta, neko iskustvo, treba da naručim neke delove, ali se plašim da nije lažnjak. 

 

https://www.megazip.net/

 

Sa ovim tvojim sajtom nemam iskustva, ali, ako ti nešto znači ja sam bez problema poručivao sa:

https://www.motorcyclespareparts.eu/

 

Najpovoljnije cene koje sam uspeo da nađem u Evropi, poštarina za Srbiju je 10€, vreme dostave bilo oko 20 dana. Sve originalni delovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

E Pedjo zdravo, super sto si se oglasio. Ova tvoja preporuka mi bas puno znaci. Nije mali iznos u pitanju drugaru narucujemo za Teneru 1200 neke delove.

 

Marko i ja sam nasao na nekim stranim forumima da ljudi nisu bili zadovoljni, a opet na nekom rejting sajtu sve same pozitivne ocene kupaca.

 

Gligo gledao sam i na ovom sajtu ali ti delovi koji su nam potrebni su bar duplo skuplji nego kod ovih japanosa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

 

Da li je neko mozda porucivao robu sa ovog sajta, neko iskustvo, treba da naručim neke delove, ali se plašim da nije lažnjak. 

 

https://www.megazip.net/

 

Sa ovim tvojim sajtom nemam iskustva, ali, ako ti nešto znači ja sam bez problema poručivao sa:

https://www.motorcyclespareparts.eu/

 

Najpovoljnije cene koje sam uspeo da nađem u Evropi, poštarina za Srbiju je 10€, vreme dostave bilo oko 20 dana. Sve originalni delovi.

 

Au druze moj, 215e zadnje sediste za ZX9R....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Evo da prenesem svoje iskustvo. Neke sitne delove poručio sa sajta https://www.motorcyclespareparts.eu/  jer se više isplatilo cena je bila ista kao kod japanaca a poštarina samo 10 eura. Uplaćeni 05.04. i još uvek nisu stigli. 

Ostale delove koji su tu bili duplo suplji sam naručio peko https://www.megazip.net/ . Delovi uplaćeni 06.04. stigli danas 22.04. original delovi, sve lepo zapakovano, stiglo neoštećeno, a bilo baš habasto, neke plastike. Preporuka za megazip.  :sampion:

Peđo, hvala još jednom, tvoja preporuka je baš značila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Glogovac (Jagodina)
  • Motocikl: Kawasaki EN500

Malo da osvezim temu. Gledam vec neko vreme delove za moju Kawu na megazip sajtu. Recite mi samo koji ste nacin slanja birali? Vidim da postoji EMS kao opcija pored Airmail ili Economy Air. Sta je ovde najjeftinije, bez spedicija i dodatnih troskova sem carine i poreza? :D Ne zurim se nigde a steglo me sa svih strana nesto sa parama >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Glogovac (Jagodina)
  • Motocikl: Kawasaki EN500

Pozitivna iskustva i od mene. Poruceno 15. novembra, poslato 22, danas stiglo. Naveli su vrednost 25 dolara iako je prava vrednost 80. Platih dazbine 800 dinara. Odlicno zapakovano, i od mene sve preporuke za megazip.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Марко, видим да је касно сада да Вам објашњавам, али можда другима помогне, ЕМС је Пост експрес за (и из) иностранство(а). 

Није могуће између свих земаља, већ само ако Пошта има уговор с Поштом друге земље.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Glogovac (Jagodina)
  • Motocikl: Kawasaki EN500
6 hours ago, Zuba87 said:

Марко, видим да је касно сада да Вам објашњавам, али можда другима помогне, ЕМС је Пост експрес за (и из) иностранство(а). 

Није могуће између свих земаља, већ само ако Пошта има уговор с Поштом друге земље.

Raspitivao sam se i ne može EMS za Srbiju iz Japana (a megazip ima magacin u Japanu), Srbija ne postoji u japanskoj pošti za EMS uslugu...Ja sam išao na opciju Economy Air (SAL), nisam hteo da plaćam dodatne troškove za Airmail ili DHL, a i nije mi se ni žurilo nigde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Glogovac (Jagodina)
  • Motocikl: Kawasaki EN500
2 minutes ago, kole24 said:

Meni je stiglo DHL-om. Nisam plaćao špediciju, samo carinu i porez.

DHL do 50e nema špedicije, ovo vam je odlično ako nemate porudžbinu preko 50e, stiže pošiljka veoma brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Glogovac (Jagodina)
  • Motocikl: Kawasaki EN500

Stiglo malopre. Za razliku od megazip-a koji je natrpao japanske novine, ovo je upakovano majstorski, svaka im cast :D Paketi se salju preko obicne DHL nemacke poste, dakle nema spedicije bez obzira koji je iznos u pitanju. Inace MSP funkcionise drugacije. Delove koje sam narucio nisu imali na stanju, pa onda te delove potrazuju od drugih dobavljaca, sto moze i da potraje. Cena ostaje uvek ista i u svakom trenutku mozete da zatrazite povracaj novca ako ne zelite da cekate za nabavku dela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Ја још чекам неке ситнице , заглавило се наравно код наших >:( , Бем ти пређе пола света за пар дана и онда чекаш наше недељама :grr: 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja