Jump to content

Moto Zajednica

ls2 filpup vs probiker flipup

LS2 flipup vs Probiker flipup  

18 članova je glasalo

  1. 1. po kvalitetu koju bi uzeli?

    • ls2
      15
    • probiker
      3


Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Mrle, kako se uopste isplati tim ljudima donositi po toj ceni. Mislim, zar ne uzimaju procenat ili je to samo dobra volja ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Mrle, kako se uopste isplati tim ljudima donositi po toj ceni. Mislim, zar ne uzimaju procenat ili je to samo dobra volja ljudi.

uzimaju afu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Nisam ni znao za te stvari da postoje(ta kartica)

 

Људи које раде допрему робе из Луис-а узимају (делимичан) повраћај ПДВ-а и имају попуст картицу Луиса, као велики купци. То се отприлике своди на 20%, што обзиром да купац у Србији добија робу по цени, која важи у продавници у Немачкој и Аустрији, није много. А ти људи стварно имају пуно перипетија са купцима, царином и сл. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Rumba, nije ti dobra racunica. Popust+povracaj PDV je nesto manji od 20% ALI NA PAPIRU. Madjarski carinik nece da ti overi gomilu racuna bez podmazivanja. A onda dodjes na isplatno mesto "Global Biu-a" koji takodje uzima maaasnu proviziju i dozivis da ti kazu kao meni par puta: izvinite gospodine, ne mozemo da vam isplatimo novac jer ovo je namenjeno samo turistima za manje kupovine, a ovde ima previse toga, vi niste turista...  :grr:  :grr:  :grr:

Pa onda oduzmes za gorivo, hotel, hranu i ostale troskove, nase carinike...   :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Темишвар
  • Motocikl: Yamaha XJ600 S 1998 г.

Imao sam prilike da probam flip up ls2. Osim tog sto ne odgovara mom obliku glave, kaciga je daleko losija od n90 . Kupio sam n90 iz Louis-a. Sa svim dodacima kao pinlock i zavesa za podbradu dao sam nesto preko 200 evra. Kaciga nije bila na popustu. Za tih nekih preko 200 evra, louis mi je dao 10,45 evra ako se ne varam. Dalje racunajte o profitabilnosti. A da je bolja od Ls2.... daleko bolja. Osim bodova kod kupovine robe iz Louis-a dobijas i voucher od 5 EUR/kupovini (samo kupovinom preko poste). Pa vi racunajte dalje o isplativosti prodaje robe iz Louis-a.

Sto se tuce kacige, N90 i N91 imaju isti oblik i bitno se po tom pitanju ne razlikuju. Moj savet je da isprobas neku N90/91 kacigu i narucis preko nekog sto donosi robu iz Louis-a neku N90. Zaobidji LS2 flip-up.

 

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Da rezimiram krajni ishod ...

Citajuci savete svih vas shvatio sam da su obe lose...

Svakako ce ostati da i drugi vide vasa iskustva , a sto se mana tice ja sam nasao nolanovu polovnu kacigu u Zrenjaninu. Mislim da je ta polovna verovatno kvalitetnija od ove dve nove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja