Jump to content

Moto Zajednica

F650gs 2001. Problem sa svetlima i sirenom.

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS

Desio mi se problem, da tokom voznje odjednom nestala su mi svetla ( far, zadnje, stop, zmigavci) i sirena. Probao sam da ugasim upalim motor, ali ne pomaze. Probao sam da restartujem kompjuter ali opet nista. Zatim sam skinuo maske i prekontrolisao sve meni vidljive džekove i kablove sve izgleda ok, naravno pre svega toga pregledao sam osigurace sva 4 su dobra. Da li neko ima ideju gde moze biti problem? P.S. Motor radi dobro, sija pozadinsko svetlo na satu i sat radi kako treba, pale se sve lampice sem lampice za svetla ( dugo) i kada je volan zakljucan pozicija sija i napred i nazad.

 

Citao sam na iternetu da mozda je problem relief relej, ali ne mogu da skontam gde se on nalazi.

 

Hvala unapred na svakom vidu pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Load relief relej, je verovatno uzrok. On je ispod sedista , pored releja motronika. Njegov radni kontakt se napaja sa f2 osiguraca. On treba da bude ukljucen ,stalno , cim das kontakt a iskljucuje se samo , dok verglas , dok radi alnaser.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS

Izgleda, da je tako, jer nema ispod sedista, samo glavni kompjuter i osiguraci. A rezervoar je ispod sedista. A akomulator napred. Skidacu sve to kasnije danas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS

Resen problem danas, load relief relay je bio problem, ocisceni kontakti i svi releji lepo namesteni. Releji se nalaze ispred akomulatora, ispod zastitne plastike.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja