Jump to content

Moto Zajednica

Udes motora i automobila na Zrenjanincu, izgleda ima žrtava, 24.03.2017.

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ova sezona počela baš crno po motocikliste. Nema dana da neko ne bude povređen (ili da ne nastrada).

Vožnja motora postala ruski rulet. Ne znaš sa koje strane da se čuvaš (biju od svuda).

Mene u prošlu subotu čovek ladno pretiče na raskrsnici (sa semaforom) dok skrećem udesno (i prelazim prugu) i tom prilikom me jednostavno izgura bočno sa kolovoza na pružni prelaz. Sreća nije bilo trotoara inače bi me pričepio i oborio.

A mog drugara Galeta (matori padobranac i ronilac) juče u Beogradu "naguzi" auto dok je ovaj stajao na semaforu. Odleteo preko auta i malo olupao glavu (nema preloma), a motor polomljen. Onaj što ga mlatnuo kaže da mu se javila neka dama iz auta i dok je gledao za njom naleteo na Galeta.

Ludnica!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: knicanin
  • Motocikl: sv650

tu deonicu zan napamet, problem je sto ovi iz Padinjaka i susednih mesta izlecu na put, a tu je pravac dobar ljudi zavrcu gas tu i nevidljivi su.Problem su i trkatori PKB-akoji su cesti na putu, tako da tu retko jurcam kad prolazim.Mada lako je sad maltiti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd/Kotez
  • Motocikl: Suzuki GS500e

Nastradali je vozio skuter bez svetala, direktan sudar sa Volvoom u preticanju iz suprotnog smera.

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Vidim Lucky da si i tamo aktivno pisao samo sledeci put obrati paznju na glupost nasih "novinara". Ispod fotografije pise ilustracija sto znaci da zalepe bilo koju sliku za clanak i dovedu ljude u zabludu a pri tom oni su kao cisti jer pise ilustracija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma jos mi nisu objavili odgovor onom magarcu koji ne vidi tablicu i DB (ne misli na drzavnu bezbednost, nego na DB killer  :)  ). Steta, bas sam ga lepo, ali kulturno okrpio  :lol3: Objasnio sam da bi mu otprilike trebao rengenski vid da bi na onoj slici video DB killer  :lol3:  :lol3:  :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Mikulanac, nisi shvatio ni ti, ni kolege koje su ti dali pluseve. Ovog lika sam okrpio PRE nego sto mi je dvins skrenuo paznju da je slika samo ilustracija. Ilustracija ili ne, on je po toj slici zakljucio kako fali DB killer na motoru sa slike. Jednostavno, nisam mogao da odolim. Nakon dvins-ovog posta, sam napisao nesto slicno ovome:

 

"Urednici, zasto niste objavili moje pitanje zasto se vasi novinari ne potrude pa da izadju na lice mesta i naprave koji snimak, umesto da uzmu prvu sliku sa net-a? Kritiku na svoj racun ne objavljujete?"

 

naravno da nije objavljeno. Nece naravno ni ovo sto sam im sad poslao

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1648 postova
  • Motocikl: /

Sedim veceras sa drugarom koji radi u 94 i prica mi kako je pre neku noc imao intervenciju kod padinjaka i ispostavi se da prica o ovom decku... Kaze mi da su bila dva motora (i drugi je skuter verovatno), isli su ka gradu... Ne potvrdjuje, ali po prici sa lice mesta, vozili bez upaljenih farova. Iz suprotnog pravca, auto obilazi kamion i nalece direktno na njih. Direktan sudar sa ovim deckom, a ovaj sa drugim motorom ga je izbegao i sleteo sa puta, tesko je povredjen al je u svesnom stanju.

Ne zelim da napisem u kakvom stanju su zatekli poginulog decka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja