Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav!

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Nis

Zdravo drugari!

Totalna sam neznalica po pitanju motora. Jedini dvotockas sa kojim imam iskustva je bicikl koji vozim svakodnevno do faksa. Napravio sam nalog ovde posle nekoliko dana guglanja sa nadom da cu naici na ekipu ljudi koja ce da me izvadi iz ove rupe neinformisanosti i poluinformacija u kojoj se trenutno nalazim.

Planiram kupovinu Naked ili Chopper motora. Budzet mi je do 1000e. Bio bih zahvalan svakome ko bi me uputio na odgovarajucu temu, clanak ili sajt koji ce mi pomoci da malo bolje razumem materiju. Takodje preporuka konkretnog modela motora, pa cak i oglasa bi mi dosta znacila.

Kapiram da su pri odabiru motora bitne i fizicke karakteristike. Imam 23 godina, visok sam 183cm i tezak 85kg, a uz to i Nislija.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Pozdrav i dobro dosao!  

 

S obzirom da si totalni pocetnik mozda ne bi bilo lose da pocnes sa nekom manjom kubikazom kako bi savladao samu voznju, a i lakse ces naci motor manje kubikaze u tom cenovnom okviru. 

Coper ili naked, razlika postoji. Iz mog iskustva se naked daleko lakse vozi i mislim da bi ti vise odgovarao kao pocetniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja