Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Moto Fest u Banjaluci!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Slozio bih se sa kolegom Aleksandrom da je bolje da iz Beograda krenemo ranije. Prvo ne zurimo putna brzina je ugovorena, pa kom se svidja krenuce s nama :) Ajde malo da uredimo spisak

 

Dakle ide se :
 
Pancevo. 
1.Devojka (Marija) i ja Vmax1200
2.Vlada beverly250 
3.Njegov drugar Ivan koji isto ide ali kolima iza nas.

Vrsac.
1.Ws_woolf+drugarica (trebalo bi)
2.
3.

Beograd.
1. Štef i ortak na Majesty-ju 250
2.Srdjan1987
3.

 

Bijeljina.

1.Draki

2.

3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Što se mene tiče, komotno . . .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Upravo to zato i postoji dogovor...nek kaze svako kako bi mu odgovaralo, pa da nadjemo neko resenje. Licno mene sto se tice,fleksibilan uvek :)

Послато са IRON Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

E tako, zeleni karton izvadjen, motorić prošao test, spreman da krenem

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Jel pocelo spremanje :D Posto sam ja sa one strane Drine evo vam par prijedloga sta da posjetite u Banja Luci :)

Svakako ono sto je najljepse to je i samo mjesto gdje se odrzava moto skup, tvrdjava Kastel :)

Pored toga u samom centru grada imacete priliku da vidite gdje su smjestene institucije i Vlada Srpske Republike. 

Jedan od simbola nase prjestonice je Saborni hram Hrista Spasitelja

Vrbas, Gospodska ulica, stadion FK Borac, park dr Mladen Stojanovic, Banj brdo... sve to vrijedi posjetiti :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Treba sjesti na motor i odraditi vožnjicu kroz kanjon Vrbasa,vratiti se preko Mrkonjića,na Manjaču,usput stati u Krupi na Vrbasu obići slapove,i obići manastir...,ko voli netaknutu prirodu može do Zelenkovca,umjetničku koloniju,koju drži Boro!!  Izvorska voda,Nektar pivo,tišina....  To je za ljude koji se vole voziti i obići malo..,po gradu možete obići sve što je nabrojao Draki,sem stadiona Borca,i nije nešto,a i institucije mislim gomila betona i stakla...,al ko voli...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Upravo sada, mali_zmaj je napisao:

Treba sjesti na motor i odraditi vožnjicu kroz kanjon Vrbasa,vratiti se preko Mrkonjića,na Manjaču,usput stati u Krupi na Vrbasu obići slapove,i obići manastir...,ko voli netaknutu prirodu može do Zelenkovca,umjetničku koloniju,koju drži Boro!!  Izvorska voda,Nektar pivo,tišina....  To je za ljude koji se vole voziti i obići malo..,po gradu možete obići sve što je nabrojao Draki,sem stadiona Borca,i nije nešto,a i institucije mislim gomila betona i stakla...,al ko voli...

Ovo je odlicno si ti rekao :) Zapisacu pa cu vrlo rado da obidjem :) ja sam samo prenijeo svoje utiske i drugima rekao ono sto sam ja zapazio :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Motor spreman,sve spremno ceka se petak ujutru. Hvala drugari na sugestiji sta obici,bas gledam slike taj Zelenkovac mi se bas svidja mozda i skoknem u subotu tamo.

Послато са IRON Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha Majesty 125,Majesty 250,suzuki burgman 400

Vidim da se spremate da dodjete kod mene u moj grad,ako vam treba bilo kakva pomoc tu sam na usluzi...:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao
Pre 5 sati, mali_zmaj je napisao:

Treba sjesti na motor i odraditi vožnjicu kroz kanjon Vrbasa,vratiti se preko Mrkonjića,na Manjaču,usput stati u Krupi na Vrbasu obići slapove,i obići manastir...,ko voli netaknutu prirodu može do Zelenkovca,umjetničku koloniju,koju drži Boro!!  Izvorska voda,Nektar pivo,tišina....  To je za ljude koji se vole voziti i obići malo..,po gradu možete obići sve što je nabrojao Draki,sem stadiona Borca,i nije nešto,a i institucije mislim gomila betona i stakla...,al ko voli...

 

Ideja, koja oduševljava. Dali je to to?

 

https://goo.gl/maps/q3jAda7MZ342

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Jeste to je to...,usput i navratite na jezero Balkanu,odmah poslije Mrkonjic Grada,usput je,ima klopica,corbica,sumnjam da ce biti za kupanje..,ali prelijepo je!!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Dakle cekao sam do danas kako sam i rekao zbog nestabilnog vremena da se potvrdi organizacija. 
Kako je za petak najavljeno stabilno vreme sto vazi i za subotu i nedelju ostaje dogovor.
Zamolio bih sve clanove koji ce ici i koji su se javili ovde da bi zeleli da idu do Banja Luke u petak 26.05 da se mi se jave na telefon  poziv/viber

 

0607666300

 

Napomenucu jos jednom da je planirano da se iz Panceva krene oko 08:20 i da se prodje Pupinov most do 09:00 . Tu bi se sastali sa ljudima iz Beograda i krenuli bi dalje putem ka Etno selu Stanisic gde bi se odmorili , jeli , sipali gorivo.

https://goo.gl/maps/AWSh1ozMdXU2

 

Nakon toga ide se do Dervente ili pored tog grada napraviti pauzu isto ima oko 140-50 km i dobrih 2 sata voznje . 
https://goo.gl/maps/KZTwMPwbmXy

Od Dervente putem do Banja Luke preko Prnjavora.
https://goo.gl/maps/k45yZJTkmWG2

Ja sam namestio tako da je prosek pauze na nekih 2 sata voznje otprilike sto zbog saputnika,saputnica i goriva . Meni rezervoar otprilike pali lampicu na 180-200km voznje tako da je ovo neki najbolji izbor koji sam mogao napraviti.
Naravno svaka sugestija se moze napraviti

@Draki ako nije problem da nas sacekas u Stanisicu bilo bi odlicno ? Ja bih ti se javio kada bi krenuli iz Bg'a i racunas nekih 90 min na granici bih ti pustio poruku na viber i posle toga gasim internet ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Kolega i ja ne možemo krenuti tada, vrvt krećemo oko dvanaest. Malopre mi je javio. Broj imam, čujemo se tamo

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 6 sati, Aleksandar Sh. je napisao:

Dakle cekao sam do danas kako sam i rekao zbog nestabilnog vremena da se potvrdi organizacija. 
Kako je za petak najavljeno stabilno vreme sto vazi i za subotu i nedelju ostaje dogovor.
Zamolio bih sve clanove koji ce ici i koji su se javili ovde da bi zeleli da idu do Banja Luke u petak 26.05 da se mi se jave na telefon  poziv/viber

 

0607666300

 

Napomenucu jos jednom da je planirano da se iz Panceva krene oko 08:20 i da se prodje Pupinov most do 09:00 . Tu bi se sastali sa ljudima iz Beograda i krenuli bi dalje putem ka Etno selu Stanisic gde bi se odmorili , jeli , sipali gorivo.

https://goo.gl/maps/AWSh1ozMdXU2

 

Nakon toga ide se do Dervente ili pored tog grada napraviti pauzu isto ima oko 140-50 km i dobrih 2 sata voznje . 
https://goo.gl/maps/KZTwMPwbmXy

Od Dervente putem do Banja Luke preko Prnjavora.
https://goo.gl/maps/k45yZJTkmWG2

Ja sam namestio tako da je prosek pauze na nekih 2 sata voznje otprilike sto zbog saputnika,saputnica i goriva . Meni rezervoar otprilike pali lampicu na 180-200km voznje tako da je ovo neki najbolji izbor koji sam mogao napraviti.
Naravno svaka sugestija se moze napraviti

@Draki ako nije problem da nas sacekas u Stanisicu bilo bi odlicno ? Ja bih ti se javio kada bi krenuli iz Bg'a i racunas nekih 90 min na granici bih ti pustio poruku na viber i posle toga gasim internet ?

Draki vam stoji na raspolaganju u Etno selu :) +38765768547 i +381652768547 to su brojevi na koje mozete da mi saljete SMS, viber, Whatapp poruke :) na ovaj prvi mogu i pozivi :D Vidimo se :)

 

p.s. Sto se tice goriva preporuka je da sipate na Nestro pumpama :) to cu vam ja pokazati gdje je to ( tu je najkvalitetnije gorivo) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Znaci Alekdandre sami idemo :D vazi Draki nadjemo se tamo pa zajedno za BL.

Послато са IRON Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja