Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Moto Fest u Banjaluci!

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 1.5.2020. at 10:33, mile fazer je napisao:

otkazao sam smještaj a do osmog mjeseca praticemo situaciju sa coronom i tu i u BiH, Austriji , Sloveniji, Italiji, Srbiji kao i u zemljama u okruzenju pa donijeti odluku. Bojim se drugog vala epidemije jer vec se i javlja. Smještaja ce biti pa ..... možda se i vidimo.

dobro je rekao ovaj iznad, drugi val je krenuo pa sada, kako stvari stoje, najvjerovatnije ce biti još jedan kasniji termin moto festa, ako ga i bude u ovoj godini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Sve je moguce a i sve je u opticaju ...

Kao sto je skoro neko rekao, treba iskoristiti svaki vikend, ako ne za skup, onda bar za neku voznju.

Godina brzo prodje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Zna li neko da li će biti moto festa ? vidim reklamiraju se na instagamu, ja im pustio poruku reko da vidim dal da planiram unapred za avgust ... ali nisam dobio nikakav odgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Ozbiljno se reklamiraju, usli su u period manje od mesed dana do samog dogadjaja... Cenim da ce se odrzati. 

Mi svakako imamo rezeevaciju smestaja, ako nista drugo, nije Fest jedina stvar koja je dobra u BL i okolini... 

Bili smo pre mesec dana, napravili turu, kanjon Vrbasa, Janjski Otoci, izvor Plive, Balkana, Manjaca... Samo da otvore kafane u BL, da zarvorimo krug sa ocenom 10, ovako je ocena 9. Hehe

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Sto se tice moto skupova, za ovu godinu (moje misljenje) je zavrseno, ev.nesto oko nove godine ako dozvole. Ipak je ovo uzelo maha, pogotovo u Bosni...a i kod nas.  Zao mi je, nadam se da cemo se druziti sledece godine.

Puno pozdrava Banja Luci i svim ljubiteljima dva tocka !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Maglaj, BiH
  • Motocikl: Suzuki GSR600 | Honda CBF1000

Ja i ekipa cemo, ako Bog da, 21.08. da se provozamo do Banja Luke, posjetimo domaćine u bike baru "Košnica".

....može kako može :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Voleo bih da se pridruzim, ali moji planovi za BL su bili zadnji vikend avgusta, a i to je zbog obaveza "na ljuljasci"... mada ne znam, od 18.sam u Sarajevu, porodicno, autom. Tesko da bih stigao nazad za Bg, pa na skup.

Momci ( i devojke, ako ih vodite) lepo se provedite !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Sinoc dobijem informaciju od suraka iz Sarajeva da su putevi kroz RS i FBiH prepuni policije. Dve vrste kontrole : kamera na malom tronoscu pored puta, snima brzinu i salje kaznu na kucnu adresu , preko tablice. Tu smo zasticeni jer na motorima nemamo prednju.

Druga kontrola je rucni radar, iskacu iz zbunja, u krivini, na raznim mestima gde ih ranije nikad nije bilo...

Cuvajte se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
9 minutes ago, Blaza said:

Sinoc dobijem informaciju od suraka iz Sarajeva da su putevi kroz RS i FBiH prepuni policije. Dve vrste kontrole : kamera na malom tronoscu pored puta, snima brzinu i salje kaznu na kucnu adresu , preko tablice. Tu smo zasticeni jer na motorima nemamo prednju.

Druga kontrola je rucni radar, iskacu iz zbunja, u krivini, na raznim mestima gde ih ranije nikad nije bilo...

Cuvajte se !

Hvala, uskoro treba da krenem ka Bosni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Imaju dve grupe na Viberu preko kojih vozaci javljaju drugima gde su ih videli, da drugi znaju. Jedna za podrucje Raca - Bijeljina - i okolo a druga Istocno Sarajevo, Romanija itd.

Moj tel je malo stariji, Viber mi radi "na misice" i ovo ne moze da sljaka. Kod supruge radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
Pre 4 sati, Blaza je napisao:

Imaju dve grupe na Viberu preko kojih vozaci javljaju drugima gde su ih videli, da drugi znaju. Jedna za podrucje Raca - Bijeljina - i okolo a druga Istocno Sarajevo, Romanija itd.

Moj tel je malo stariji, Viber mi radi "na misice" i ovo ne moze da sljaka. Kod supruge radi...

Kako se ulazi u tu grupu za BN? Znacilo bi mi, jer cesto idem tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Jedino na tvoj broj telefona da ti posaljem pozivnicu. Veceras sam u Sa a ti mi mozes poslati broj na pp pa ti saljem direktno iz Sa. Ev sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 5 sati, Blaza je napisao:

Sinoc dobijem informaciju od suraka iz Sarajeva da su putevi kroz RS i FBiH prepuni policije. Dve vrste kontrole : kamera na malom tronoscu pored puta, snima brzinu i salje kaznu na kucnu adresu , preko tablice. Tu smo zasticeni jer na motorima nemamo prednju.

Druga kontrola je rucni radar, iskacu iz zbunja, u krivini, na raznim mestima gde ih ranije nikad nije bilo...

Cuvajte se !

Niste zasticeni jer prati obe trake tako da te moze skinuti i u odlasku. Svakako se pripazite

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 7 sati, Blaza je napisao:

Sinoc dobijem informaciju od suraka iz Sarajeva da su putevi kroz RS i FBiH prepuni policije. Dve vrste kontrole : kamera na malom tronoscu pored puta, snima brzinu i salje kaznu na kucnu adresu , preko tablice. Tu smo zasticeni jer na motorima nemamo prednju.

Druga kontrola je rucni radar, iskacu iz zbunja, u krivini, na raznim mestima gde ih ranije nikad nije bilo...

Cuvajte se !

Da da radara je na sve strane :) e taj na tronozcu se zove Ramer i ima mladjeg brata koji se zove Dual :) Ovaj prvi je mene slikao odpozadi i poslao mi kaznu na 200 evra i dva mjeseca uzeo dozvolu :D E sad, sto se tice stranih tablica, ne moze da ti posalje na kucnu adresu ali ukoliko patrola zaustavi vozilo moze preko aplikacije koju imaju da provjere da li je neki od radara slikao prekrsaj i onda ide dalja procedura. 

 

Pre 2 sati, Nolanka je napisao:

Kako se ulazi u tu grupu za BN? Znacilo bi mi, jer cesto idem tamo.

Posalji mi broj, ja tu grupu stalno provjeravam :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ljudi moji , koji je ovo smor !!! Stigao do Bijeljine, svratio na kafu (Petric petrol) da dodjem sebi ... od granice, S. Raca vozim auto 50 km/h, d'umrem... kad sam video na obilaznici oko Bijeljine da je 80 km/h, ogrejalo me sunce !

Treba voziti po propisima do Sarajeva, poludecu.

Motor je zakon ! Ne bih jurcao, ali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

da,da sad ima jedno šest presretača,iz svake rupe ispadaju i kažnjavaju,ramera i duala sakrivenih,maskiranih koliko hoćeš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja