Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Moto Fest u Banjaluci!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Prosle godine sam bio prvi put, sta reci odlicni utisci. Planiram da idem samo na jedan dan jer u Subotu imam proslavu 25 godina mature ( al sam mator ). Takonda u Petak ujutru polako iz NS, Bijeljina, Brčko itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 12 minuta, Mister Bob je napisao:

Sad gledam prognozu na Accu Weather, taj vikend prognoziraju oluju i grmljavinu...::)

 

Nijedna vremenska prognoza ne može da uradi tačnu prognozu za toliki dalek period. Dugoročne prognoze se rade na proračunu stanja vremenskih prilika u prošlom periodu (par godina unazad) i na osnovu toga se proračunava kakvo će vreme biti. Čak ni tako urađena prognoza nije ni izbliza sigurna, a kamoli ovo da će biti oluje i grmljavine. Olujni oblaci su najčešće lokalnog karaktera, formiraju se često iznenada usled trenutnih vremenskih prilika... ;)

Jedina ˝realna˝ i donekle sigurna prognoza ( a i sama reč kaže - prognozirati - pogađati) je danas za danas... Sve što se više ide unapred sve su manje šanse za ostvarivanjem te prognoze... :)

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

znam da je prognoza za toliki period više nagađanje,ali  u zadnje vreme su dosta precizni na 24/ 48 sati, čak pogode i intezitet padavina , a ne samo da li će biti ili ne..

Ja se spremam, bez obzira na vreme, kompeltiram stvari, nabavio sam skoro sve,pa i kišno odelo, nadam se da ga neću vaditi usput ,e da,ostao mi je samo još zeleni karton...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum

I ja se nešto spremam, nisam nikad bio u BL, a bendovi mi nešto izazivaju nostalgiju. :jee1:

 

Koji put odabrati, s obzirom na to da moj Đoka (baba Honda) voli malo sporiju vožnju, oko 80 km/h?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Ljudi ja sam u Gradišci,50km od Banjaluke pa ako zatreba bilo kakva pomoć(zlu ne trebalo) javite se na 065 534 678. Nadam se da ću neke od vas upoznati na festu,možete me prepoznati po bordo Beverly-ju 500 i bijelim BJB majicama koje nosimo supruga i ja :D E sad ta oluja... valjda će nas omašiti..

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
On 7.5.2019. at 1:36, igogitar je napisao:

Ljudi ja sam u Gradišci,50km od Banjaluke pa ako zatreba bilo kakva pomoć(zlu ne trebalo) javite se na 065 534 678. Nadam se da ću neke od vas upoznati na festu,možete me prepoznati po bordo Beverly-ju 500 i bijelim BJB majicama koje nosimo supruga i ja :D E sad ta oluja... valjda će nas omašiti..

Prosle godine smo je omasili za dlaku :D 

Jbg ja ove godine ne mogu doci, sestra odlucila da se uda bas na taj dan :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
On 6.5.2019. at 22:28, DedaSale je napisao:

I ja se nešto spremam, nisam nikad bio u BL, a bendovi mi nešto izazivaju nostalgiju. :jee1:

 

Koji put odabrati, s obzirom na to da moj Đoka (baba Honda) voli malo sporiju vožnju, oko 80 km/h?

 

ja znam samo da neću autoputem, zato što je dosadno, a mami me da ga odvrćem, a zaštita od vetra je takva da posle  10 minuta od 120 kmh dobijem upalu vratnih žila..

zato više volim regionalni ...:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Pare koje sam spremio za Banja Luku sam morao da načnem jer mi je auto crkao...tako da nema šanse da se sakupim opet do 25. 

Moraću i ovaj susret da propustim...a toliko sam se radovao odlasku. Znao sam da će nešto da mi usere radost...>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

 

pre 44 minuta, ThePainkiller je napisao:

Pare koje sam spremio za Banja Luku sam morao da načnem jer mi je auto crkao...tako da nema šanse da se sakupim opet do 25. 

Moraću i ovaj susret da propustim...a toliko sam se radovao odlasku. Znao sam da će nešto da mi usere radost...>:(

Pozajmi...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sutra ujutru ležem pod auto i pokušaću sam da izmenjam to što treba. Ako to uspem, onda ću uštedeti dovoljno da bi ipak mogao da idem u BL. Majstor mi traži poprilično puno novca za nešto što se meni čini da bih možda i sam mogao uraditi...videćemo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora
Pre 13 sati, draki je napisao:

Prosle godine smo je omasili za dlaku :D 

Jbg ja ove godine ne mogu doci, sestra odlucila da se uda bas na taj dan :D 

Ako,ako Draki,nek joj je sa srećom! Biće prilike da se opet sretnemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

da, ja radim još do subote 18.tog pa onda na stari godišnji da potrošim tih 5, 6 dana i spojim sa BL.

valjda ce se neki od nas sa bjb. a sastati negdje, barem, uz pivo ako ne i neku vožnju naokolo.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre sat vremena, Biker Q je napisao:

Sta mislite o ovoj varijanti? Ja isto ne bih bas birao auto put?

 

Koliko se sećam taj put je opterećen, gužva, ograničenja...

Bolje opaliti autoputem, skratiti muku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

i ja sam gledao tu rutu, posle Brčkog se ide južnije , prema Dubravi, pa onda na Doboj,  a odatle je do BL novi auto put.  Znači ima svega, i regionalnog, i autoputa. Druga opcija je valjda posle Brčkog ići malo severnije,prema Dervanti ,pa se posle opet uključuješ na autoput..Možda bi neko, ko je već prolazio tuda, mogao bolje da objasni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000
On 15.5.2019. at 19:44, mile fazer je napisao:

da, ja radim još do subote 18.tog pa onda na stari godišnji da potrošim tih 5, 6 dana i spojim sa BL.

valjda ce se neki od nas sa bjb. a sastati negdje, barem, uz pivo ako ne i neku vožnju naokolo.

 

 

Valjda cemo uspijeti pivu popiti,meni radna subota za moto fest,kao za k....,a i dolaze mi iz centrale kluba iz Bg gosti!! Al ja i ti moramo barem jednu popiti!!  Naravno i ko se jos prijavi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja