Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Moto Fest u Banjaluci!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750
Pre 16 sati, draki je napisao:

Do Banja Luke od Bijeljine moze se Koridorom ( Brcko - Samac- Modrica- Podnovlje-Derventa-Prnjavor-BL), moze preko Tuzle, Doboja pa preko Vucijaka za Prnjavor :)

 

Pre 14 sati, Branko je napisao:

Moze i:  Bijeljina - Tuzla - Doboj - Teslic - Maslovare - Kotor Varos - Banja Luka. :moto3:

 

Koji je put najbolji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Mada ja bih napraivio kombinaciju, idi preko Koridora a vrati se na Tuzlu (obavezno stani na cevape u Limenku) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 1 minut, Marko81 je napisao:

Zdracemo cevape zajedno u Banja Luci...

Cevabdzinica A&D, velika porcija plus veliki Nektar :D 

 

IMG-f1ab55ab42f639b189a681043e040616-V.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja sam letos isao Bg-Bijeljina-Brčko-Boboj-Kotor Varoš. Uživao sam u vožnji. Vratio sam se preko Banja Luke koridorom nisam hteo auto put.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000
On 24.1.2019. at 17:49, mile fazer je napisao:

meni je malo muka od tih organizacija za koje su svi dok ne dođe trenutak da se nađemo pa onda nigdje nikoga.

netko je dolje spomenuo da se naprave majce, tko hoce dobro ali ja necu tako da se odmah izjasnim. ako se u temi nadalje napiše gdje bi se našli i u koje vrjeme doci cu i ako je netko tamo ok. ako ne vozim dalje. 

iskreno jesam za to da se skupimo i odvozimo negdje 50 - 100 km ukrug ( jezero Balkana, Mrkonjić grad, Jajce i sl.) ali da nekoga natjeravam ili cekam da se neko pojavi nakon dogovorenog to ne. lani sam izvisio od kolege koga sam smatrao ozbiljnim cekajuci ga pa skoro cjeli dan po njegovom obecanju da dolazi a u isto vrjeme je bio sa drugim društvom i više sigurno se ne zajebem na taj nacin.

susreti sa kolegama , definitivno da, cekati nekoga definitivno ne.

 

mile ja sam tu uvjek,samo reci,najavi mi ranije,ako se sjećam nudio sam neku ribu u šipovu,ali mislim da te je umor ili mamurluk spriječio..  ;) ,ali bez obzira,najavi mi ranije samo da vidim da li radim tu subotu,pa da uzmem neki godišnji ili da se zamjenim sa kolegom,pa ćemo negdje odraditi neku vožnjicu!!  prijatelj,brat.. tu sam!!

 

samo ako sam fizički u gradu ima da se điramo...,to važi i za druge forumaše..,nemojmo da se snebivamo,pa bar ako se i ne provožemo,možemo se upoznati i pivu popiti na skupu...

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

E sad kad smo se vec skoro sve dogovorili treba jos da sacekamo kraj maja :D 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 52 minuta, Mister Bob je napisao:

Dogovoreno, ti ćeš biti domaćin jel znaš i put a i znaš gde je dobra klopa..

Valja :D nisam ja debeo od gledanja u hranu :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo, sad gledao njihov sajt. Oni još nisu izbacili program za 2019..a mi se već organizujemo
Ima na njemu program iz 2018 i deluje ispunjeno i sve što treba spakovano u 2 dana, a ako se ide logikom da je svake godine sve bolje, onda bi trebalo da bude sve super i ove.
Na sajtu imaju i predlozi za smeštaj, verovatno su prijatelji MK kluba , pa zato to i treba prvo zvati..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750
pre 27 minuta, Mister Bob je napisao:

Evo, sad gledao njihov sajt. Oni još nisu izbacili program za 2019..a mi se već organizujemoemoji23.png

 

Na sajtu jos nema nista jer je rano. Ni proslih godina sajt nije bio azuriran do marta ili aprila.

 

Meni je program totalno nebitan sto se tice bendova ili akcija. Bitno je da se zna datum (imas na prethodnoj stranici objavu), da znam kad dodjem a posle cemo se snaci vec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja se najozbiljnije spremam, smeštaj rezervisan preko bookinga kupio kisno odelo i protektore za kolena. Inače,to je nevezano za skup, naravno, nego da malo upotpunim opremu, a i svakako ću poneti

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre sat vremena, Mister Bob je napisao:

Ja se najozbiljnije spremam, smeštaj rezervisan preko bookinga kupio kisno odelo i protektore za kolena. Inače,to je nevezano za skup, naravno, nego da malo upotpunim opremu, a i svakako ću poneti

 

Moze da se napravi ekipica da zajedno ide :) ja sam do sada uvijek uzimao petak slobodan dan pa kretao oko 8 iz Bg-a 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

isti hostel, ista soba s pogledom na Vrbas i kako cujem isti susjedi slovenci i ove godine. skije su od e-mayla.

 

a88f5af07c08565f29aedf44df6e819e.jpg

Promenio član mile fazer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure
isti hostel, ista soba s pogledom na Vrbas i kako cujem isti susjedi slovenci i ove godine. skije su od e-mayla.
 
a88f5af07c08565f29aedf44df6e819e.jpg&key=5d3eba334d197ece724fca1933e6ff2ae261ab372c7619d59e7f3d9c65ca686a
To je dodatna oprema
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Smestaj rezervisan, samo jos da dodje vreme za put... Krecemo u Petak rano iz NS, taman da stignemo na rucak.

Prvi put se organizujemo za dolazak na Fest... Kako funkcionise parking, jer smo uzeli smestaj ne bas blizu Castela. 

Malo mi je frka da ostavimo 4-5 motora ispred zgrade gde smo smesteni... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

evo ja mogu reci da su strojevi sigurni. ekipa mojih Puležana ima isti slucaj, smještaj im je u stanu jedne zgrade, strojevi na parkingu i sve bilo ok. dvije godine pa bice i ove.

meni je preblizu BL onako preko Bihaca i Manjace pa bi ove godine na magistralu do Makarske pa gore tih 2-3 sata do BL.

nije zbog blizine nego magistrala..... onako prerano stignem pa do prve svirke nikad kraja.

Promenio član mile fazer
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo
On 2/14/2019 at 6:00 AM, mile fazer said:

......nije zbog blizine nego magistrala.....

...............Еххххххххххххх та магистрала...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

kakvi su planovi za putovanja vjerovatno ce se ici u suprotnom smjeru pa je to skuža da je odvozim barem jednom godišnje. kraj maja je vec malo na knap s obzirom da tada i pocinju gužve na njoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12
On 24.1.2019. at 17:49, mile fazer je napisao:

meni je malo muka od tih organizacija za koje su svi dok ne dođe trenutak da se nađemo pa onda nigdje nikoga.

netko je dolje spomenuo da se naprave majce, tko hoce dobro ali ja necu tako da se odmah izjasnim. ako se u temi nadalje napiše gdje bi se našli i u koje vrjeme doci cu i ako je netko tamo ok. ako ne vozim dalje. 

iskreno jesam za to da se skupimo i odvozimo negdje 50 - 100 km ukrug ( jezero Balkana, Mrkonjić grad, Jajce i sl.) ali da nekoga natjeravam ili cekam da se neko pojavi nakon dogovorenog to ne. lani sam izvisio od kolege koga sam smatrao ozbiljnim cekajuci ga pa skoro cjeli dan po njegovom obecanju da dolazi a u isto vrjeme je bio sa drugim društvom i više sigurno se ne zajebem na taj nacin.

susreti sa kolegama , definitivno da, cekati nekoga definitivno ne.

Mile,ako si mislio na mene ja ti se još jednom izvinjavam.

To je bio sticaj nekih okolnosti,više se i ne sećam detalja,to je bilo mislim pre dve godine.

Sećam se da smo se čuli par puta toga dana i ne znam kako se nismo videli.

Ceo dan smo Komša i ja sa drugarima iz B.Luke bili po gradu.

Sutradan smo išli na vožnju sa Moklom,Matejom i Tomom.

Za ovu godinu sam već rezervisao smeštaj i ako si raspoložen za kaznu plaćam ćevape i pivo.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja