Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Moto Fest u Banjaluci!

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

moto fest je dignut na još jednu višu razinu, nova bina, HD video zidovi, ozvucenje vrhunsko, pomicne pozornice na pozornici pa su se sastavi izmjenjivali u sekundi sve sa muzickom opremom. nova pozicija skupa je nadvladala staru koja je bila prakticno van kastela a ovaj put je događanje bilo unutar kastela. Banjalucani kao i lani, vrhunski organizatori i domacini, popratnih sadržaja nije falilo. klope okolo naokolo samo poželi šta bi htio.

Grad uredan, cist, ljudi ljubazni i skromni u svojoj dobroti 

moja ocjena je da bolje nije moglo. eto me i 2019.

pozdrav Banja Luko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Festival je prevazisao sva ocekivanja :) Banja Luka ocigledno zna da doceka sve bajkere, motoriste, putnike. Moto dogadjaje u Banja Luci cu vrlo rado da posjecujem 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Litija, Slovenija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 ( Crn k'o midnajt)

Sve bilo EXTRA, u rasponu od 1 do 10 ocena 17. Divan grad, divni ljudi, odlična organizacija, pivo bogovsko. Izbor bendova genijalan, malo poznatih, provereno odličnih, malo nama nepoznatih iznenađujuće dobrih, malo starih dugo ne viđnih i još uvek odličnih, šaroliko, super, osim onih Brkova, oni su mi grozni, mrzim taj narodnjački prizvuk pa to ti je, to smo pobegli na po druge pesme.

 

p.s. u kampu nije bilo kante za smeće pa smo i mi naše ostavili na već napravljenoj gomili pored ulaza. Izvinjavamo se, nismo mogli da ga ponesemo sa sobom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA
On 19.1.2019. at 12:37, mile fazer je napisao:

Banjalucani ima li kakvih vjesti oko termina za lll bajker fest ili kao do sada zadnji vikend u Maju, 24,25.i 26.

Baš tako piše na motoskupovi.com, Kaštel več rezerviran

  • mk STRŠLJEN, Banja Luka, Moto Fest III, Bosna i Hercegovina 24-25.05.2019 >>Google maps

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

ja rezervisao 2 noći od 25-27.05 ali mogu da otkažem do 21.05 ako se predomislim za šator :) nisam bio nikada,prošle godine sam propustio ali ove nadam se da neću

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Hajde da ove godine napravimo bolju organizaciju pa da se okupe svi clanovi BJB foruma koju budu na Festu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

Da, bila bi fora da se skupimo a mozemo i majce da napravimo one su oko 700-800din
Ja nasao smestaj na 150m od Kastel a
3400din dva nocenja

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1196 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Da, bila bi fora da se skupimo a mozemo i majce da napravimo one su oko 700-800din
Ja nasao smestaj na 150m od Kastel a
3400din dva nocenja

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Toplo preporucujem ovaj smestaj
WWW.BOOKING.COM

Objekat Guest house Snek nudi klimatizovane sobe i besplatan WiFi u Banjaluci. Gostima su u okviru objekta na raspolaganju bankomat i terasa.

Čisto, uredno, novo, ma sve naj, naj. Bio sad za vikend pri povratku iz Slovenije i jedina mana, ako se to moze nazvati manom, to je da je grejanje prejako.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

može i  nova,a može i ova da ostane jel nema puno, nekih 10-tak strana, a ima dosta korisnih informacija .

Meni se sve viđa , grad BL, ruta preko Bjeljine i Brčkog,  lagana vožnja i pokušaću na sve načine da uskladim vikend i posao

jedino termin- kraj maja je blizu početku juna, kada je i Moto skup u Trebinju, na koji sam se isto pretplatio...:stabre:..:)..

Možda može neko, ko je bio na oba, da napiše par reči i napravi paralelu. može i na PP, pošto je ovo ipak tema za BL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

pa po ovim prošlim temama o tom skupu, bio je uvek negde 5,6,7 do 10-tog juna, zavisi od vikenda.

Možda je BL ipak više za cooliranje i laganu vožnjicu , jel do Trebinja treba duže ,a i kad si već tamo ne možeš a da ne skokneš do DU i mora, pa onda još granica i troškova i cimanja, možda tu u mom slučaju dajem prednost Banja Luci,pa ću je više i pratiti...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 3 sati, Ausländer je napisao:

Могла би и нова тема- други Мотофест у БЛ.

Treci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
4 hours ago, Mister Bob said:

ruta preko Bjeljine i Brčkog,  lagana vožnja

Kroz BiH postoji nebrojeno lepših ruta za vožnju od ove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

pa dobro, to sam rekao ,onako...Znam da je taj regionalni put dosta opterećen,ali sam ga naveo kao alternativu autoputu kroz HR, jel vidim da se  autoputevi dosta izbegavaju kao dosadni.

To, kojom bi se rutom išlo, bi se verovatno odlučilio par dana pre samog događaja, ova ekipa će ovom, ona nekom drugom jel im je bliže i tako...ja sa slažem sa svakom rutom sem onom preko autoputa...:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 1 sat, doktor je napisao:

Kroz BiH postoji nebrojeno lepših ruta za vožnju od ove.

Ko ide od Bg sudjen je da prodje kroz BN :D

Do Banja Luke od Bijeljine moze se Koridorom ( Brcko - Samac- Modrica- Podnovlje-Derventa-Prnjavor-BL), moze preko Tuzle, Doboja pa preko Vucijaka za Prnjavor :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 23.1.2019. at 14:10, draki je napisao:

Hajde da ove godine napravimo bolju organizaciju pa da se okupe svi clanovi BJB foruma koju budu na Festu :)

 

meni je malo muka od tih organizacija za koje su svi dok ne dođe trenutak da se nađemo pa onda nigdje nikoga.

netko je dolje spomenuo da se naprave majce, tko hoce dobro ali ja necu tako da se odmah izjasnim. ako se u temi nadalje napiše gdje bi se našli i u koje vrjeme doci cu i ako je netko tamo ok. ako ne vozim dalje. 

iskreno jesam za to da se skupimo i odvozimo negdje 50 - 100 km ukrug ( jezero Balkana, Mrkonjić grad, Jajce i sl.) ali da nekoga natjeravam ili cekam da se neko pojavi nakon dogovorenog to ne. lani sam izvisio od kolege koga sam smatrao ozbiljnim cekajuci ga pa skoro cjeli dan po njegovom obecanju da dolazi a u isto vrjeme je bio sa drugim društvom i više sigurno se ne zajebem na taj nacin.

susreti sa kolegama , definitivno da, cekati nekoga definitivno ne.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Motocikl: XTZ 750
Pre 14 sati, mile fazer je napisao:

lani sam izvisio od kolege koga sam smatrao ozbiljnim cekajuci ga pa skoro cjeli dan po njegovom obecanju da dolazi a u isto vrjeme je bio sa drugim društvom i više sigurno se ne zajebem na taj nacin.

susreti sa kolegama , definitivno da, cekati nekoga definitivno ne.

Bas je to bezveze sto se desilo. Ali...bilo bi lepo da se organizjemo i vidimo makar na pivo, svi koji budu bili u mogucnosti sa BJB-a, sto se tice ovog moto skupa u BL. Ja se prvi javljam i prijavljujem da sam ZA.

Prednost je sto nemam druge ekipe i sto volim da sam solo, tako da nece biti planova A, B ili C ili opcija za izvlacenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

kako se, u situacijama da se 3,4,5 ljudi dogovori i krene u zakazano vreme, onda organizuje za smeštaj?..jel kamp  ili unapred  rezervacija sobe ili traženje na licu mesta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja