Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Moto Fest u Banjaluci!

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 27/05/2017 at 16:46, e-mayl je napisao:

...a88f5af07c08565f29aedf44df6e819e.jpg

 

sva sreca da ti ne smrde noge, to što smo prduckali u snu za to ne odgovaramo jer nije namjerno.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Nama je bilo vrh iskreno.Druzenje je bilo extra,voznja isto.
Ma pravo uzivanje vredno svakog novca.
Ajmo sad neke slike pa do sledeceg vidjenja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: ST XTZ 750 Aprilia Atlantic 250 Yamaha TDM 850

Zahvalio bih se domacinima na odlicnoj organizaciji,bilo je svecki! Drustvo,voznja ne moze bolje...Vidimo se do godine.

Послато са IRON Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Moto Fest u Banjaluci?    Sudeći po poseti pre bih rekao, da je bio "raja fest", a motori za dekoraciju.

 

Prvi put mi je bilo u Banjaluci, inače ranije samo sam je preleteo. Simpatičan i sređen centar grada, oseća se metla, pasa lutalica nema. Posetim hram Hrista Spasitelja i pijac. U gradu smo se sreli sa prijateljima iz Sopota i u subotu krenuli na mali đir do Mrkonjić grada i Manjače. Na polasku iz grada na jednoj pumpi, gde smo nas osmoro punili i kaficali, poseti nas jedan Stršljen na KTM-u. Pitajući ga šta želi, on nama ponudi, da nas vodi po gradu i raskaže njegove atrakcije. U prvom momentu pomislih na šalu ili provokaciju, onda objasni, da ga šalje organizator. (od iznenađenja i uzbuđenja naježi mi se koža) Tradicionalna ljubaznost i gostoprimljivost južno od Kupe.

 

Lokacija, organizacija, dimenzije, muzičari... sve iznad mog očekivanja. Grad se je ona dva dana promovisao bio u duhu koncerta i bajkerizma, takođe i iznenađujuće mnogo okačenih sponzora.

Tvrđava Kastel stvarno je atraktivna i lepo održavana, a ona rastava  motora i kamp fino su bili smešteni u njenu sredinu. To, da se zatvori put u centru grada zbog moto fešte, još nije viđeno. Fasciniralo je takođe sve ono osiguranje i čuvanje parkinga pa zatim prisutna policija... u nekom momentu, kad su bili na okupu, izgledalo je, kao da imaju i oni svoj moto fest.

 

Kako je ispalo i završilo sve, pomislih, da je precednik Stršljena (sa svim dužnim poštovanjem) u najmanju ruku zet gradonačelnika.

 

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Banja Luko vidimo se opet :) to je sve sto mogu da kazem :) ostalo je TomoB rekao :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000
On 5/29/2017 at 19:02, TomoB je napisao:

Moto Fest u Banjaluci?    Sudeći po poseti pre bih rekao, da je bio "raja fest", a motori za dekoraciju.

 

Prvi put mi je bilo u Banjaluci, inače ranije samo sam je preleteo. Simpatičan i sređen centar grada, oseća se metla, pasa lutalica nema. Posetim hram Hrista Spasitelja i pijac. U gradu smo se sreli sa prijateljima iz Sopota i u subotu krenuli na mali đir do Mrkonjić grada i Manjače. Na polasku iz grada na jednoj pumpi, gde smo nas osmoro punili i kaficali, poseti nas jedan Stršljen na KTM-u. Pitajući ga šta želi, on nama ponudi, da nas vodi po gradu i raskaže njegove atrakcije. U prvom momentu pomislih na šalu ili provokaciju, onda objasni, da ga šalje organizator. (od iznenađenja i uzbuđenja naježi mi se koža) Tradicionalna ljubaznost i gostoprimljivost južno od Kupe.

 

Lokacija, organizacija, dimenzije, muzičari... sve iznad mog očekivanja. Grad se je ona dva dana promovisao bio u duhu koncerta i bajkerizma, takođe i iznenađujuće mnogo okačenih sponzora.

Tvrđava Kastel stvarno je atraktivna i lepo održavana, a ona rastava  motora i kamp fino su bili smešteni u njenu sredinu. To, da se zatvori put u centru grada zbog moto fešte, još nije viđeno. Fasciniralo je takođe sve ono osiguranje i čuvanje parkinga pa zatim prisutna policija... u nekom momentu, kad su bili na okupu, izgledalo je, kao da imaju i oni svoj moto fest.

 

Kako je ispalo i završilo sve, pomislih, da je precednik Stršljena (sa svim dužnim poštovanjem) u najmanju ruku zet gradonačelnika.

 

 

 

Bit ce skup Mk Istoka..,on je vise bajkerski a manje  raja fest,kako ti to zoves,mada smo mi prestali biti raja odavno,negdje otp.pocetkom 90 ih.  Strsljen je novcano jak Mk,a i sami su ovo nazvali moto festivalom,a ne skupom,festival je i bio,ne znam da li znas ali izbrojali su oko 2700 motocikala u subotu,za prvi put dobro..,nemoj misliti da nekog branim,ali ja mislim da je ovo odlicno odradjeno i da ce koristiti samom gradu,ali i promociji moto kulture. Svi su ti komentari na mjestu,mozda sa malom dozom cinizma...,bez uvrede..,nista lose ne mislim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero
On 29.5.2017. at 7:02 PM, TomoB said:

 U gradu smo se sreli sa prijateljima iz Sopota i u subotu krenuli na mali đir do Mrkonjić grada i Manjače.

 

 

Pera i Sneža iz Sopota i Komša i Gorica iz Mladenovca.

Vožnja po lepom vremenu i u dobrom društvu.

Slike će reći sve.

(Boro je na slici 0122 i stoji u plavoj raskopčanoj košulji)

IMG_0060.jpg

IMG_0064.jpg

IMG_0069.jpg

IMG_0074.jpg

IMG_0075.jpg

IMG_0078.jpg

IMG_0084.jpg

IMG_0091.jpg

IMG_0094.jpg

IMG_0096.jpg

IMG_0098.jpg

IMG_0099.jpg

IMG_0103.jpg

IMG_0108.jpg

IMG_0110.jpg

IMG_0111.jpg

IMG_0112.jpg

IMG_0115.jpg

IMG_0122.jpg

IMG_0123.jpg

IMG_0128.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 29/05/2017 at 19:02, TomoB je napisao:

Moto Fest u Banjaluci?    Sudeći po poseti pre bih rekao, da je bio "raja fest", a motori za dekoraciju.

 

Prvi put mi je bilo u Banjaluci, inače ranije samo sam je preleteo. Simpatičan i sređen centar grada, oseća se metla, pasa lutalica nema. Posetim hram Hrista Spasitelja i pijac. U gradu smo se sreli sa prijateljima iz Sopota i u subotu krenuli na mali đir do Mrkonjić grada i Manjače. Na polasku iz grada na jednoj pumpi, gde smo nas osmoro punili i kaficali, poseti nas jedan Stršljen na KTM-u. Pitajući ga šta želi, on nama ponudi, da nas vodi po gradu i raskaže njegove atrakcije. U prvom momentu pomislih na šalu ili provokaciju, onda objasni, da ga šalje organizator. (od iznenađenja i uzbuđenja naježi mi se koža) Tradicionalna ljubaznost i gostoprimljivost južno od Kupe.

 

Lokacija, organizacija, dimenzije, muzičari... sve iznad mog očekivanja. Grad se je ona dva dana promovisao bio u duhu koncerta i bajkerizma, takođe i iznenađujuće mnogo okačenih sponzora.

Tvrđava Kastel stvarno je atraktivna i lepo održavana, a ona rastava  motora i kamp fino su bili smešteni u njenu sredinu. To, da se zatvori put u centru grada zbog moto fešte, još nije viđeno. Fasciniralo je takođe sve ono osiguranje i čuvanje parkinga pa zatim prisutna policija... u nekom momentu, kad su bili na okupu, izgledalo je, kao da imaju i oni svoj moto fest.

 

Kako je ispalo i završilo sve, pomislih, da je precednik Stršljena (sa svim dužnim poštovanjem) u najmanju ruku zet gradonačelnika.

 

 

 

Tomo, Tomo. Pa kada si dolazio u BL vjerovatno si bio pun predrasuda ili te je netko tko nije bio 30 - 40 godina gadno slagao kada se cudiš tomu kako je grad sređen, odnosno kako se održava i kako nema pasa lutalica ili njihovih govanaca po trotoarima za razliku od nekih naših " europskih " gradova i tu bi na prvo mjesto stavio naš zagreb a i Pulu pa redom do meni najbližih susjeda i dalje. BL po tom pitanju skidam kapu pogotovo što se to radi sa daleko manjim gradskim proracunima od naših.

Ovo drugo naglašeno je nešto iz cega oni koji to nemaju u ponudi pri organizaciji moto susreta i moto festova, a organiziraju ih ili barem planiraju organizirati, trebaju nauciti. Ne škodi biti dobar domacim kako ja mislim.

Moje viđenje je da se ovako dobra organizacija odavno nije vidjela u ovom djelu svjeta ukljucujuci sve bivše države i šire.

Svako od domacina, bio on iz organizacije ili obican građanin, potrudio se da nam bude ljepo i dobro i da se ugodno osjecamo. 

Policija? da bilo ju je malo previše za vidjeti ali 100 % korektna i nadasve tolerantna. 

Moj ukupni dojam je takav da ako bude zdravlja i novca 2018.te sam tamo i to dan dva ranije.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12
Pre 2 sati, MDR je napisao:

Bilo je extra - kako bi rekao moj prijatelj Pera :jee1::)

Ljubi te tvoj Pera....bilo je kako je bilo,samo jedna zamerka,nismo se videli sa našim dragim mile fazer i posle toliko poruka poziva....Mile izvini....ispravićemo to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 934 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000

Pero pitanje? Koji si ti ,sa bradom-kosom,ili sa bradom-kačketom??  :)

Čisto da znam ako negdje neletim na tebe da te  pozdravim ljudski,platim pivu!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12
Pre 17 sati, mali_zmaj je napisao:

Pero pitanje? Koji si ti ,sa bradom-kosom,ili sa bradom-kačketom??  :)

Čisto da znam ako negdje neletim na tebe da te  pozdravim ljudski,platim pivu!!

Pera je sa kačketom-ćelav a Komša je sa kosom.

Hvala na pozdravu ali ja pivo ne pijem bez Komše.;):cirka1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja