Jump to content

Moto Zajednica

K: Honda CB 500 X

Recommended Posts

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Ako znate nekoga ko ima Hondu CB500X, sa ABSom, nebitno godište, bitna cena, i razmišlja se da proda, povežite nas da probamo da se dogovorimo :)

 

Nemanja

 

0605002354

 

 

P.S. ili ako neko ima a ne prodaje, voleo bih i da probam motor, pošto nisam imao prilike za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

I ja hoću da kupim 500x,ali novu.

Pošto živim u Novom Sadu bio sam kod zastupnika ovde za Hondu-Stojanova.Na stanju imaju nc 750 x tri komada a 500 x treba da dobiju za 10 dana.

Čekam sajam pa ćemo videti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Prolazio sam danas pored Delte, pa sam svratio.

Uhvatio sam Dušana, seo i na CB500X i na NC750X. Sviđaju mi se oba, veća je razlika nego što sam mislio. Ne bi mi smetao ni NC, ali mi je CB privlačniji. Reče da će biti sajamski popust 5%. Ja sam se nadao nečemu malo boljem. Nije hteo ni da mi ubaci neke dodatke, kaže nemaju viši vizir Hondin, a kofere da jurim kappa bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Malo je mršaviji CB i to je to. Meni bi odgovarala oba, bukvalno su nijanse u pitanju. Ja sam mislio da su 99% isti, ali kada sedneš na oba jedan pored drugog primetiš razliku. Nisam detaljno zagledao, ali mislim da je NC i malo dugmastiji. Kao, ima više dugmića nekih. Meni je glavno bilo da li mi je CB mali, i nije, deluje kao motor od 500cc, kao što i jeste. Meni taman. Imao sam i Afriku i CBF500, i znao sam manje više i pre nego što sam otišao da je to to, ali reko aj da probam.

Svako zna da li želi manji ili veći motor, i po tome treba da bira. Cena nije toliko različita, par stotina evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

CB500X je veci od CB500F ali je za nijansu manji od NC750 (moj licni utisak).... Slobodno se raspitajte na sajmu za neki popust, dace oni i vise od 5%, mislim da je bila tema o tome:

 

Honda CB500X Kupovina

 

Sve u svemu razlika je sledeca sto se voznje tice:

NC - mozda najbolje uzeti DCT (po meni) jer je motor smisljen za opustenu voznju bez nekog cimanja oko brzina itd. 

CB - moze se voziti i lagano ali zato moze biti i dosta zivahan kada se zavrne malo vise gas (po meni interesantniji za voznju) negde na 5000 bas lepo oce da povuce za razliku od NC koji je u tom smislu malo tromiji.

Po meni je svakako CB interesantniji za voznju iz gore pomenutih razloga.

Svakako prednosti su za NC potrosnja kao i prtljazni prostor napred sto svakako dosta znaci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

E vidiš to nisam imao prilike da probam :)

Kad kažeš lepše se vozi na šta misliš? Lepše je veoma neodređena stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

E vidiš to nisam imao prilike da probam :)

Kad kažeš lepše na šta misliš? Lepše je veoma neodređena

NC povlaci iz nizih obrtaja ,dok cb moras da ga zavrtis malo u visoke obrtaje da povuce ,nc ima nize teziste posto mu je motor nize pozicioniran zbog pretinca za kacigu koja jako puno znaci ,i to se oseti na stabilnosti ,nc je po meni dosta ozbiljnji motor 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CB500F

Mozda je zastarela tema, a mozda i nekome pomogne...

Ja posedujem CB500F a moj matori NC750S. Iskreno receno bolji je NC. Moje licno misljenje, i to vazi za obe varijante F/S i X.

Jeste da je CB lepsi malo i to da na velikim obrtajima povuce je tacno, ali to naravno ima svoju cenu a to je potrosnja goriva. Ja naprimer po gradu ga cepam bas tako da povuce sto bi se reklo i potrosnja mi je 4.5l/100km, a dok na NC potrosnja mom matorom bude 3.6/100km po gradu,a zna i manje da bude. Bas iz razloga sto on na niskim obrtajima vuce dosta lepo. Ali verujte mi da NC nije ni malo naivan i kad je ostrija voznja u pitanju, bude povuci potegni da ga sustignem kad putujemo negde i uzmemo da se trkamo sto bi se reklo. Ali realni da budemo ovako iz iskustva mogu da tvrdim da je CB cist gradski motor, sto bi se reklo sitan al dinamitan. Dok NC je isto gradski ali vise mu pasu malo otvoreniji putevi, duze staze. CB je u gradu kao cigra da se svuda provucete i projurite, dok NC je malo tezi od njega i nizi za 1cm sto se primeti u voznji. To provlacejne izmedju kola levo desno i to, sa NC je malko teze. Dok u krivinama po planinama je NC dosta laksi za motanje sto bi se reklo. 

Nama je u planu da uzmemo sledece X modele (tacnije meni je u planu NC750X a matorom AfricaTwin), iz razloga sto mi dosta putujemo po Srbiji a i po inostranstvu. A razlog zasto moj matori nije odma kupio X varijantu (a hteo je) jeste to sto se X proizvodi na Tajvanu, a S u Japanu, a Honda je Japanac. Tako mu je rekao Dusan koji mu je prodavao motor. Mada sad se kaje sto nije odma uzeo X, al jebaj ga. Sledeci put :jee:.

 

U svakom slucaju Honda je Honda i tu nema greske :care::care::care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Bas tako kao sto je napisano, NC je po meni vise za otvorene puteve, manje za grad, dok je za CB obrnuto. Takodje u prilog ide CB registracija koja je pretpostavljam dosta niza u odnosu na NC zbog kubikaze.

 

Po meni je nekako NC prava putna masina, da se uzme sa DCT menjacem i da se uziva. Dok mi je CB onako dosta interesantniji za voznju kao sto sam i napisao ali dobro, to je vec moje licno misljenje i naravno svako bira motor prema svojim potrebama.

 

Ono sto je mene odvratilo od nove NC je sto smatram da su za tu kubikazu mogli malo vise konja da "uglave" jer kad covek pogleda CB ima 48KS a NC ima 54KS. Razlika u ceni je poprilicna ako se dobro secam, shodno tome mislim da su mogli da naprave malo jacu masinu i onda bi to bilo super (opet moje licno misljenje).

 

Sto se potrosnje tice, meni varira, kada vozim normalno potrosnja je oko 3.0-3.5L. Cim se malo agresivnije vozi i salta na vecim obrtajima skace na 4-4.5. Nikada mi nije trosio vise od 4.5 (prenosim vam ono sto se prikazuje na bord kompu). E sad ove godine planiram put od jedno 3000 km pa cu videti kako se ponasa na otvorenom putu sa 2 osobe i maximalno prtljaga :)

 

Inace oba motora su po meni odlicna i smatram da koji god da covek uzme nece pogresiti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CB500F
pre 21 minuta, Funky said:

Bas tako kao sto je napisano, NC je po meni vise za otvorene puteve, manje za grad, dok je za CB obrnuto. Takodje u prilog ide CB registracija koja je pretpostavljam dosta niza u odnosu na NC zbog kubikaze.

 

Po meni je nekako NC prava putna masina, da se uzme sa DCT menjacem i da se uziva. Dok mi je CB onako dosta interesantniji za voznju kao sto sam i napisao ali dobro, to je vec moje licno misljenje i naravno svako bira motor prema svojim potrebama.

 

Ono sto je mene odvratilo od nove NC je sto smatram da su za tu kubikazu mogli malo vise konja da "uglave" jer kad covek pogleda CB ima 48KS a NC ima 54KS. Razlika u ceni je poprilicna ako se dobro secam, shodno tome mislim da su mogli da naprave malo jacu masinu i onda bi to bilo super (opet moje licno misljenje).

 

Sto se potrosnje tice, meni varira, kada vozim normalno potrosnja je oko 3.0-3.5L. Cim se malo agresivnije vozi i salta na vecim obrtajima skace na 4-4.5. Nikada mi nije trosio vise od 4.5 (prenosim vam ono sto se prikazuje na bord kompu). E sad ove godine planiram put od jedno 3000 km pa cu videti kako se ponasa na otvorenom putu sa 2 osobe i maximalno prtljaga :)

 

Inace oba motora su po meni odlicna i smatram da koji god da covek uzme nece pogresiti.

Registracija za CB je mene kostala pre 15 dana 15500 sa tehnickim pregledom. Dok mog matorog je pre 5 dana registracija kosta sve ukupno 22500 sa tehnickim.

 

Sto se tice snage se slazem, ali ipak je dovoljno. Jer da su stavili vise, vise bi i trosio. Al mogli su da zaokruze na tipa 65ks ili 70ks i bio bi motor veka :care:. Mada skoro su imali neke probleme sa NC fabricke sa menjacem ja mislim, znam da su matorog zvali iz Honde i rekli da su dobili dopis iz Japana iz fabrike da NC modeli imaju neku fabricku zackoljicu, doduse ne bas svi ali da se javlja. I isao je na proveru ali ispostavilo se da je sve ok. 

 

A inace razlika izmedju novog CB i NC je 500e.

 

Sto se tice tog putovanja sa 2 osobe i prtljagom, moj matori koji ima 110kg i moj surak koji ima 75kg na NC su obisli 1500km i bord je pokazao prosek za ceo put 3.4l/100km koliko se secam. Videcu ove godine bas na NC potrosnju, posto moj matori ove godine planira da ide u Francusku u Kan, Alpe i Zenevu. Tako da videcemo kako ce se pokazati :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Razlika je malko veca od 500 eur, ako sam dobro video na sajtu 800 eur, ako se uzima DCT vec ide preko 1000 eur u odnosu na CB.

 

A sto se tice potrosnje ne verujem da bi mnogo vise trosila da ima vise KS. Pogledaj samo automobile koji se danas proizvode, svi imaju malu kubikazu i mnogo KS (manji gradski automobili), rezultat je mnogo manja potrosnja. Tako da ne verujem da bi potrosnja bila drasticno veca, svakako bi bila, ali mislim da bi bila daleko interesantnija sa vise KS. Opet ja sad ovde pisem nesto sto su ljudi u Hondi sigurno znali i verujem da su sa namerom napravili ovakav agregat kakav jeste. 

 

No dobro, kao sto rekoh koji god da se uzme ne moze se pogresiti oba imaju svoje prednosti i mane, samo covek treba da se odluci koji njemu licno vise lezi i to je to. Uzivanje je zagarantovano u oba modela :D

 

Nego mi se ovde raspisali ko da je tema za CB500 ili NC750 a ono covek postavio temu o kupovini... :D

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Neka, neka, samo vi pišite.

I ja se i dalje dvoumim između ova dva, ali vidim da će na kraju biti NC. Njih na oglasima ima da bira čovek, a CB sam video samo 1 od početka februara (gledam svaki dan oglase). I taj se prodao za dva dana. Nisam stigao ni da ga pogledam.

Što se tiče registracije i potrošnje, to mu dođe na kraju isto. Ovaj se skuplje registruje a onaj više troši.

 

I za putovanja i za po gradu, navikne se čovek lako. Putovao sam i sa 125cc, a po gradu terao afriku.

 

CB mi je prvi izbor bio zbog 1000-1500€ niže cene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Slazem se, NC ima duzi "radni staz" posto i sam znas da se prodavala prvo NC700 pa tek kasnije NC750.

Zato CB nema mnogo po oglasima, prvo sto svi koji se lome izmedju ova dva uglavnom prevagnu na NC jer im je snaga veca i ima neke druge pogodnosti sto CB nema, kao sto su prtljazni prostor za kacigu i mala potrosnja.

 

Tako da je CB tu ostala u senci i malo ljudi je kupilo, ako se dobro secam kada sam ja uzimao moju, rekli su mi da ima 4 komada od cega je jedna bila rezervisana. Sledeca tura je stizala krajem sezone sto retko ko uzima tada... Znaci svega mozda 8-10 motora za celu godinu. Zato su retke na oglasima a i kad se pojave brzo nestanu.

 

NC 700 je fakticki trebala da postoji zbog A2 kategorije jer je imala 35 kw. E posto su izbacili CB500 bilo je glupo da imaju dva modela motora sa isto KW. Nakon toga je pao redizajn i nova masina koja je kako mi kazu, mnogo bolja od stare. Ja sam probao samo ovu novu u Delti i nakon toga od naseg kolege Satelis-a (DCT). DCT me je odusevio i moram reci da je to po meni vrhunska stvar za grad.

 

Meni najvise sto smeta na CB je manjak prtljaznog prostora u odnosu na NC jer onaj "gepek" je poprilicno veliki i za nekog ko je presao sa skutera svaki milimetar prostora vise, mnogo znaci.

 

Jbg ja sam malo pristrasan za ovaj model sta cu ovo mi je prvi motor posle skutera pa znate kako kazu:"Svaki ciga svog konja hvali" :D

 

Sve u svemu, zelim ti da kupis ono sto tebi najvise odgovara i na cemu ces se osecati najprijatnije u voznji, srecna kupovina pa javi kad nesto nadjes :) 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Не видим да ЦБ има било какву предност у вожњи по граду у односу на НЦ. Тај НЦ је нешто најлагодније што сам возио по граду а да није скутер. Поготово што је толико "растегљив" да убациш у трећу и возиш као аутоматик. 

Тако да вожња по граду за мене уопште није нешто што је на страни ЦБ-а...рекао бих, напротив.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Vise su u pitanju gabariti nego rastegljivost agregata, u tom smislu sam ja napisao da je mozda CB bolji za grad. NC je malo "širi" i duzi motor od CB, ne drasticno ali ipak ima razlike :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Другар је имао оба па би он могао више да напише. Чуди ме да га још нема да каже нешто...обично воли да се прави паметан :)

 

П.С. шала мала...казаћу му да напише неко своје мишљење.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CB500F
On 5/12/2017 at 13:01, Funky said:

Razlika je malko veca od 500 eur, ako sam dobro video na sajtu 800 eur, ako se uzima DCT vec ide preko 1000 eur u odnosu na CB.

 

A sto se tice potrosnje ne verujem da bi mnogo vise trosila da ima vise KS. Pogledaj samo automobile koji se danas proizvode, svi imaju malu kubikazu i mnogo KS (manji gradski automobili), rezultat je mnogo manja potrosnja. Tako da ne verujem da bi potrosnja bila drasticno veca, svakako bi bila, ali mislim da bi bila daleko interesantnija sa vise KS. Opet ja sad ovde pisem nesto sto su ljudi u Hondi sigurno znali i verujem da su sa namerom napravili ovakav agregat kakav jeste. 

 

No dobro, kao sto rekoh koji god da se uzme ne moze se pogresiti oba imaju svoje prednosti i mane, samo covek treba da se odluci koji njemu licno vise lezi i to je to. Uzivanje je zagarantovano u oba modela :D

 

Nego mi se ovde raspisali ko da je tema za CB500 ili NC750 a ono covek postavio temu o kupovini... :D

 

 

 

Primera radi Honda CB650F Hornet ti ima 650 kubika i 64kW i trosi skoro duplo vise on NC i CB. Nije bas isti princip kao kod automobila. I ja sam isto tako mislio. Mislim realno automobili ljudi voze do 2000-2400 obrtaja i promene brzinu, a mi? :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CB500F
On 5/12/2017 at 18:05, Bojan_Jgd said:

Не видим да ЦБ има било какву предност у вожњи по граду у односу на НЦ. Тај НЦ је нешто најлагодније што сам возио по граду а да није скутер. Поготово што је толико "растегљив" да убациш у трећу и возиш као аутоматик. 

Тако да вожња по граду за мене уопште није нешто што је на страни ЦБ-а...рекао бих, напротив.

 

On 5/12/2017 at 18:36, Funky said:

Vise su u pitanju gabariti nego rastegljivost agregata, u tom smislu sam ja napisao da je mozda CB bolji za grad. NC je malo "širi" i duzi motor od CB, ne drasticno ali ipak ima razlike :)

Kao sto ti covek rece, vise su u pitanju gabariti motora. Moj matori se svaki put odusevi kad sedne na moj CB sa njegovog NC. Kad sidje samo prica o tome kako je CB laksi za manevrisajne, obaranje, itd. Jer NC je duzi i nizi od CB, a i siri je dosta. NC je skoro 20kg tezi od CB, a to se itekako oseti u voznji. 

 

Sto se tice tog gepeka ja ne znam na kojoj to CB imas prtljazni prostor, postoji samo ispod suvozacevog sedista, ali to nije prostor za prtljag vec za majstore da skidaju radi promene kocionog ulja, sedista, maske, itd. A taj prostor za kacigu na NC nemojte da vas puno zavarava to, jer ako imate malo vecu glavu zaboravite na taj prostor. Moja GREX(Nolan) kaciga L velicine knap stane unutra, i uz pomoc malo sile uspem da pritisnem i zatvorim poklopac. Moj matori nosi XL velicinu i nema teorije da je ubaci unutra. Predpostavljam da kad su Japanci to pravili i smisljali zaboravili na Evropljane ljudine, vec pravili za zutace Japance koji imaju glavice ko pilici :jee:

 

On 5/12/2017 at 15:17, Skittles said:

Neka, neka, samo vi pišite.

I ja se i dalje dvoumim između ova dva, ali vidim da će na kraju biti NC. Njih na oglasima ima da bira čovek, a CB sam video samo 1 od početka februara (gledam svaki dan oglase). I taj se prodao za dva dana. Nisam stigao ni da ga pogledam.

Što se tiče registracije i potrošnje, to mu dođe na kraju isto. Ovaj se skuplje registruje a onaj više troši.

 

I za putovanja i za po gradu, navikne se čovek lako. Putovao sam i sa 125cc, a po gradu terao afriku.

 

CB mi je prvi izbor bio zbog 1000-1500€ niže cene.

Molim te proveri tu informaciju, jer ja koliko znam CB ti je oko 4500-5500, dok je NC isto tako. Zavisi i od opreme ako ide uz njih kad su polovni. Naprimer ja na mom CB imam oko 1000e opreme. Ali svakako zavisi od toga sta ti volis. Najbolje ti je da probas jedan i drugi, sam ces osetiti koji je za tebe. Inace po katalogu CB trosi manje nego NC, al niko od nas ga ne vozi ispod 5000 obrtaja. Jos ako ima neki dobar auspuh kao ja :P, onda ga sigurno neces voziti ispod 5000 obrtaja, mada je i to pitanje. U mom slucaju je barem tako :na_glavi:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Sto se Horneta tice sve to stoji ali opet ovo je skroz drugacija masina koja se ugradjuje u NC u smislu, uopste nije klasicna masina za motocikl. Otud i tolke ustede u gorivu i skala sa obrtajima na kojoj je crveno izmedju 7-8000 obrtaja dok je na svim ostalim motorima barem do 10.000 i vise obrtaja. Znaci masina je totalno drugacija i sama po sebi karakteristicna.

 

CB nema prtljazni prostor ako si na to mislio ja sam napisao za NC da su joj jedne od prednosti i te da ima taj gepek napred. Kakav god da je, iako ne moze da stane full face kaciga to je po meni velika razlika jer ima sigurno vise litara nego neka tank torba a pritom tank torba je samo smetnja u voznji po meni. Ovo je onako eleganto resenje za zamenu tank torbe, pritom se moze i preko staviti dodatna tank torba tako da su prtljazni prostor bas prosirili. Sto za putovanja mnogo snaci slozices se...

Sto se cene tice kolega Skittles je u pravu, idi na Deltin sajt i pogledaj, cena za novu CB je 6500 EUR za NC 7300 EUR. Ako uzmes NC sa DCT menjacem cena je vec otisla preko 1000 EUR (razlika). Tako da razlike ima sigurno i to poprilicne. Ali zato NC ima da se bira na oglasima sto se polovnjaka tice. I ja mislim da je odlicna varijanta uzeti neku polovnu NC staru 2-3 godine. Taman izgubi na ceni a opet je prakticno nova masina...

Sto se tice potrosnje, jbg nisam kupio motor da merim potrosnju vec da se vozim i uzivam :)

 

Reci mi taman da te pitam, posto vidim da si dosta putovao po Grckoj i inace sa CB. Koja putna brzina joj je OK?

Posto sam ja svega par puta vozao auto putem (90% voznje je gradska)... 

Interesuje me brzina sa kojom necu da se vucem ali i takodje ona sa kojom necu opterecivati masinu preterano :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Razlika kod novih je ispod 1000€, a kod polovnih preko. Spomenuti jedan jedini CB500X (2015.) je bio na oglasima za 4.000€, a NC750X idu od 5.500€ do nekih 6.000€ u tim godinama (2014-2015.) koje gledam. Šta je primetna razlika, ali kažem, kako je krenulo, pre ću skupiti razliku nego što će se pojaviti još jedan CB. Mislio sam se i o NC700X, pošto su jeftiniji, ali nisu toliko jeftiniji od 750 da bi se isplatilo cenim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Nemoj NC700. Dosta ljudi mi je reklo da ima velika razlika u samoj masini izmedju 700 i 750. Ako imas mogucnosti (finansijski) i ako nije velika razlika bolje uzmi NC750 :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Kao što rekoh, mislio sam se, ali razlika je samo par stotina evra (ispod 10%) tako da se ne isplati. Kada bi bio u ceni sa CB500X, možda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja