Jump to content

Moto Zajednica

LS2 atom VS MT Mugello

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Pozdrav

Sta mislite koja od ive dve kacige je bolja...kontam da je manje vise to isto al eto neka presudna nijansa??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Na žalost ne nemam iskustvo ni sa jednim od ovih modela.

Reci mi koji ti je budzet pa da vidim šta se može naći...

 

Moje viđenje je da su to obe ozbiljne firme koje grabe polako ali sigurno prema gore. LS2 sam probao jednom, zaboravih koji model i bila je sasvim ok za novac... 

 

Pomogao ti nisam, ali daj da vidimo. Tipa kuda voziš, kakav motor, hoćeš po gradu ili na put i to... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Do 100 eura,trenutno vozim jawu cz175 ali ce uskoro biti gpz500 ili gsx400/600 ...

Vise ce to biti ture po vojvodini i okolini 200-300 km...

Koliko sam video do 100 e te dve su naj varijanta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ja sam juče išao da kupim za klinca kacigu i probao je MT. Ja sam veoma zadovoljan,podbradak,priprema za pin lock,1450gr. Za te pare,trenutno od 6900-7900, mislim da je vrh. Nisam vozio ni jednu od ove dve ali mislim da je MT trenutno bolja kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Ta izjava: "mislim da je MT bolja", ne pije vodu. A evo i zasto: LS2 i MT su proizvodjaci iste klase, neretko imaju i neke identicne modele. Po kvalitetu izrade se ne razlikuju maltene uopste. Nijanse su u pitanju. Kod jednog je malo bolji vizir, kod drugog malo bolja postava. Kod jednog je malo bolja kopca, kod drugog malo lepsi print. Bukvalno su sitne nijanse u pitanju, cak i cenovno.

Ono sto bih dao Mirkicu kao jedini pametan savet po pitanju te dve kacige je da ode u radnju/e, proba jedan i drugi model i da kupi onu koja mu bolje sedne na vugla. Ja recimo nosim LS2 (drugi model od pomenute) i sela mi je ko budali samar, a u Barrelu sam probao vise modela MT i nijedna mi ne ogovara jer me uzasno neprijatno stiskaju sa strane. LS2 je vise za okruglu glavu a MT za uzu/izduzenu.

Tako da koju god kupis neces pogresiti, oba proizvodjaca daju big bang for the buck. Samo je pitanje koja ti bolje lezi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Imas u Guevari HJC CS-14 kacige, osnovni model crne boje za 65 eura, s tim ne mozes da pogresis, ja je imam par godina i za te pare je super; odlican odnos ulozeno/dobijeno , a sigurno su kvalitetnije od LS2 i MT
http://www.motooprema.eu/sr/proizvodi/kacige/integralne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja