Jump to content

Moto Zajednica

Bajkeri Crna Gora

Recommended Posts

  • U prolazu, 56 postova

Za 700 eura, imam ti ja odlicnog KtM, u odlicno stanju, 2015 god, presao oko 4000km..meni malo dosadio inace odlican
Sa sve baterijom i punjacem :))481d95aa9f4d1dbdc6853a8ea808c3b6.jpg

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Za 700 eura, imam ti ja odlicnog KtM, u odlicno stanju, 2015 god, presao oko 4000km..meni malo dosadio inace odlican
Sa sve baterijom i punjacem default_0a-smiley.gif)481d95aa9f4d1dbdc6853a8ea808c3b6.jpg&key=5f450b4ee6570e1067043eed9e12be1b6f8f294c2c431242cfb0ca5c07894593

Sent from my HTC 10 using Tapatalk



E ovo je tek dobra zajebancija.
Pravo prevozno sredstvo za grad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

bjelopoljac ako mene poslusas pohrani nedje te par dje neces ih potrositi, sacuvaj i dodaj svaki mjesec kolko mozes, skupi dovoljno i uzmi nesto ozbiljnije jer to sto ti oces ne ide bas tako lako, od kineza bjezi svakako a od drugih faktora uzmi u obzir koju ccm da uzmes, dal 100km sam dal sto km sa nekim, i ako bas zivis u bp, onda svakih 30km preko odlaska u krug bijelog polja imas usponje da se vratis...........

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero
On 3/20/2017 at 8:50 AM, Aca Strom said:

Pozdrav za CG bajkere imam prijatno iskustvo: Naletim na radar pre Mojkovca, pregovaram da platim što manje kad naiđoše njih 7-8 iz podgorice. Pušti nam brata Srbina, pušti nam brata Srbina... Pandur kaže: Evo puštio sam ga ...

Да, сјећам се! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Bjelopoljac, ja bih te kineske ipak zaobisao. Video sam par komada, to se samo raspadne posle nekog vremena. A neces kupiti nov, pa da ti kao uliva neku sigurnost. Dobar deo majstora ovde u Srbiji nece ni da ih popravlja. Nekako ceo stroj deluje nekvalitetno, kinesko sto bi rekli... Tesko da je vredno cimanja, trazenja, uvoza... Mada jesam video jedan dobar, ali u njega je vlasnik dodatno ulozio par stotina evrica. Ako nisi previse visok vidi ima li neka Aprilia Red Rose, Suzuki Marauder, Honda Rebel...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Crnogorske kolege,  krecemo sutra malo do vaseg primorja, pa bi nam trebao smestaj,

4 nocenja, od utorka do petka 

Ako neko ima neku informaciju nek prosledi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....

Hvala vam svima puno. Nesto se niko na njih nije hvalio. Tako da sam od njih odustao. Gledao sam nekog Madisona 125. Uklapa se u moj budzet jer mi ga daje za 650e. Jedino me malo muci za djelove jer je to ipak masina koja je skoro pa 20 godina stara. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....
On 7/27/2018 at 11:58 AM, Jupiter said:

Bjelopoljac, ja bih te kineske ipak zaobisao. Video sam par komada, to se samo raspadne posle nekog vremena. A neces kupiti nov, pa da ti kao uliva neku sigurnost. Dobar deo majstora ovde u Srbiji nece ni da ih popravlja. Nekako ceo stroj deluje nekvalitetno, kinesko sto bi rekli... Tesko da je vredno cimanja, trazenja, uvoza... Mada jesam video jedan dobar, ali u njega je vlasnik dodatno ulozio par stotina evrica. Ako nisi previse visok vidi ima li neka Aprilia Red Rose, Suzuki Marauder, Honda Rebel...

Ja sam 186/85 a nekako mi se najvise dopadaju ovi maxi skuteri. Kineze sam gledao zbog cijene najvise. Mada za njih su mi rekli da se kvare i kad se ne voze a ne jos kada se vise voze :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....
On 7/25/2018 at 5:52 PM, pejamachine said:

Za 700 eura, imam ti ja odlicnog KtM, u odlicno stanju, 2015 god, presao oko 4000km..meni malo dosadio inace odlican
Sa sve baterijom i punjacem :))481d95aa9f4d1dbdc6853a8ea808c3b6.jpg

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 

 Da znas da bih ovakvog rado kupio nego me zeza sto imam uspona malo jer ne zivim bas u ravnici i nzm moze li da vuce :D:D:D:D:D:D:D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
 Da znas da bih ovakvog rado kupio nego me zeza sto imam uspona malo jer ne zivim bas u ravnici i nzm moze li da vuce
 
Moze bolje nego kineski skuter od 50cc
Ja evo vozim kroz grad i mogu ti reci ljepota, masu dobra stvar..mana je sto ga moras pazit da ga ne dignu vise nego li motor.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....

Znam da cu vam dosaditi.... ali sjetite se da ste i vi jednom pocinjali i da nije lako :)

 

Koliko kosta prevod za kupovinu Madisona? Kako ide procedura i koliko kosta? Je li kao kod automobila ili je nesto drugacije?

Posto je motor koji planiram da kupim iz Budve pa me zanima da li ja mogu da ga dovezem i da li policija ima razumijevanja ako im pokazem kupoprodajni ugovor ili nesto tako? 

Ne bih da uzimam probne tablice jer planiram da ga registrujem odmah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Moras imati tablicu i saobracajnu. To ne iskljucuje kupoprodajni ugovor. Ako je motor neregistrovan,ugovor ti ne znaci nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....
2 hours ago, stari roker said:

Moras imati tablicu i saobracajnu. To ne iskljucuje kupoprodajni ugovor. Ako je motor neregistrovan,ugovor ti ne znaci nista.

Nije registrovan. Znaci mora na neki drui nacin da se doveze? Nema voznje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 13 minuta, Bijelopoljac je napisao:

Nije registrovan. Znaci mora na neki drui nacin da se doveze? Nema voznje?

Nema. Ili probne table ili kombi/prikolica...

Mislim da nije vredno rizika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....

I eto samo sam se uzalud radovao... 

Skupio pare, nasao ovaj Malaguti i ne uzmem ga. Nesto se zakomplikovalo jer nesto nije bilo moguce da se odjave tablice i trebalo je neke kazne platiti... tako da nista od motora i dalje. 

Ali barem sam sad povecao svoj budzet na 850€ :D :D :D:D:D:D 

Sad se nadam da cu uspjeti da nadjem neki maxi skuter za te pare. 

 

Vredi li dati 800e za Apriliju Scarabeo 150?

Bez ulaganja je (sem registracije) jer su gume dobre, servisirana....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

scarabeo je dobar motor, cio piaggio je skoro pa izmjenjiv po djelovima, s toga ako je bas dobra lezi ti i mislis zasigurno da ce ti zavrsiti posao , go for it

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja