Jump to content

Moto Zajednica

Scorpion EXO 410

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Moze li pomoc oko ove kacige,Odoh danas u Barell,dal sa ja lud ili onaj prodavac ali na skoro svakoj kacigi vizir nije kako treba,kazem mu da ovo treba da se nasteluje a on meni -ma jok tako je fabricki,inace viziri ne nalezu kako treba odnosno nema ono klik na kraju-da uvati sto bi se reklo.gazda nije bio tu verovatno sam ja u pravu,e sad jedina kaciga koja mi je legla je Shark s600 S velicina,al jebiga u toj velicini ima samo crna mat a kako sam vec imao jednu crnu ne pada mi na pamet da kuvam mozak ponovo.Dodjoh kuci smoren i videh kacigu iz naslova,pozvao sam zna se koju firmu-po obimu vugle ima svaki model,Iako cesto idem u BG uvek sam nekako u zurbi pa bi ovu narucio bez probe,jeste rizik ali moze da se zameni, a u krajnjem slucaju imaju dosta modela pa jebemga nesto ce da mi cucne na glavu. Najvise me zanima kakva je ova kaciga za voznju u uspravnom polozaju.jes da vozim skuter ali planira se prelazak na TDM a ni Tmax nije neki sporac-bar kad stavim moju modularnu kacigu cini mi se da vozim mlaznjak,znaci buka,udobnost i ostala klasika,znam da vazi ako ne znas sta je dobro pitaj sta je skupo al dosta sam opreme kupio u ovih 2 meseca pa mi je ovo neki plafon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd

Odlicna kaciga za te pare, tiha sasvim pristojno, odlican kvalitet izrade, i skroz udobna, ja sam je nosio par puta na ducati monsteru, i nemam zamerku, trebutno ima exo 710, i prezadovoljan sam, kolega sa foruma ima 2x exo 410, vozi super teneru, i prezadovoljan je, verujem da ce se i on oglasiti, pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Pao je kratak test kacige,nije dugo bila na glavi ali deluje udobno,na 140kmh nije bucna-barem meni tako da sam zadovoljan,na semaforima sam pokusao da je zamaglim ali vrlo malo se pojavi na viziru i odma nestane,za ovu lovu ja sam zadovoljan ali videcemo kako ce se pokazati na nekoj duzoj voznji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd

U sluaju da ti bude maglio vizir, mozes da uzmes sa modela exo 710, ili exo 2000, isti su viziri, osim sto na njih moze pinlock, i onda nema magle 1000 %

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Hvala,pa ono dahcem na semaforu ko pas a vizir vrlo malo takoreci neprimetno zamagli,cim pocnem normalno da disem sve ok.ja i ne vozim ispod 22/3 stepena pa verujem da ce sve biti ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa iskreno mislim da ce biti sve ok, ali reko aj da ti kazem i za tu varijantu da znas ako zatreba, i ne znam dali ti je rekao momak od kog si kupio, scorpion viziri se ciste samo vodom i nekom neznom krpicom ili papirom suše, svi se zale da se jako brzo ostete ako se koriste sprejevi o ostale stvari za odrzavanje, da ne pominjem sredstva za prozore i sl. Mislim cak da ima i cela tema o tome

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF600 s

Ja imam exo 500 sa pinlock i nema maglenja,a za odrzavanje vizira koristim vlazne maramice i obicne maramice...

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja