Jump to content

Moto Zajednica

Fatalna privlačnost - daljina, dim i prašina...more i planina

Recommended Posts

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2050 postova

Ne postoje pogrešne odluke, tebi je ovo iskustvo trebalo k'o čaša vode...

Senzibilitet koji pokazuješ pišući ove dogodovštine, očigledno vapi za većom slobodom od one ograničene asfaltom...

 

Citat iz  ''Novembarskih čarolija'':

 

'' Tu u toj nepoznatoj planini, u sred šume kroz čije grane se sa mukom probija mesečeva svetlost hrabreći me da nastavim dalje, ispunio me potpuni osećaj zadovoljstva i sreće. To je ono kad radiš nešto neuobičajeno, pomalo neizvesno ali utoliko više uzbudljivo.

Pomislila sam na medvede, sigurno ih ovde ima ali verovatno već spavaju negde zimski san.. Neću biti te sreće da ih sada sretnem..

Nebo je još uvek vedro, počeo je da duva vetar i tek se naziru oblaci koji će u toku noći doći...''

 

Ulepšaj sebi (i nama) život, hrabra kao što jesi...

 

 

keep-calm-and-ride-enduro-13.png

 

Svako dobro...  :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

 Kakav avanturista cuci u tebi... ni tvoje eventualno ucesce na Dakaru me ne bi ni malo iznenadilo. Samo napred! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

5 puta vec pisem i brisem. Mislim da su svi vec rekli sto treba. Posto ne slusas savjete, necu ti ga ni dati, samo jedno Sretno  :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Procitala sam putopis u jednom dahu. Čoveče!!! Kad bi umela kao ti da svoje misli i osecanja pretocim u reči izgledalo bi bas kao sto ti to radis. Svaka cast i za avanturu i za putopis. Secam se i ja voznje po snegu, kraca relacija Beograd-Šabac, -5C ( i motor 200ccm) i jedna luda glava zeljna avanture.

Te avanture se pamte, samo imaj u glavi da te neko voli i da se brine za tebe, dovoljan je rizik sto vozimo motore , ne treba bas toliko srecu da izazivamo i vremenskim uslovima dok smo na istim.

Sad pre nego sednem na motor pomislim na one kojima bi mogla da nedostajem i cesto sednem u auto do zeljene destinacije. Cuvaj se, to je najbitnije. Zelim ti milione bezbednih kilometara.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Procitala sam putopis u jednom dahu. Čoveče!!! Kad bi umela kao ti da svoje misli i osecanja pretocim u reči izgledalo bi bas kao sto ti to radis. Svaka cast i za avanturu i za putopis. Secam se i ja voznje po snegu, kraca relacija Beograd-Šabac, -5C ( i motor 200ccm) i jedna luda glava zeljna avanture.

Te avanture se pamte, samo imaj u glavi da te neko voli i da se brine za tebe, dovoljan je rizik sto vozimo motore , ne treba bas toliko srecu da izazivamo i vremenskim uslovima dok smo na istim.

Sad pre nego sednem na motor pomislim na one kojima bi mogla da nedostajem i cesto sednem u auto do zeljene destinacije. Cuvaj se, to je najbitnije. Zelim ti milione bezbednih kilometara.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Ne mogu da verujem da su ovo tvoje reci...Malo si se opametila...A moram da brinem za sestru... :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja