Jump to content

Moto Zajednica

Skuter 150-250ccm

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Ja ti jos na pocetku rekoh da gledas Liberty 125. 5 do 6 glava i naci ces primerak ko bombonu. Jos da biras. Jbg druze ne moz i da stisnes i da prdbes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

da ne bude da te samo "kritikujem" evo ti orjentaciono koliko sam ja ulozio u skuter koji je bio kad sam kupio proslog juna - pali, radi, ide.

9500 din obe gume continental u motoboxu + 2000 montaza i balansiranje kod vulkanizera

nesto manje od 4000 vartin aku nov

2X 1800 plocice nove za prednji izadnji tocak

antifriz i sijalice zadnjih zmigavaca da ne racunam bilo oko 300 din

ulje za motor i filter 1600 din

1l ulja za diferencijal ide po 150 grama pa imam i za ubuduce 1000 din

ove godine nov kais, rolnice, biksne nosaca motora, ulje i filter majstor ruke 115 evra

registracija prosle godine bila 11500 zbog tablice saobracajne i nalepnice, ove godine u julu bice 9500 din.

preso sam od kad sam ga uzeo 3500 km

za sledecu sezonu imam samo ulje i filter u motoru i u tocku al to ulje imam. Znaci sledece godine troskovi samo 1600 din i registracija.

Sve sto radis na motoru radis sebe radi jer se ti vozis najvise kocnice i gume cuvaju glavu, aku ako nije dobar a nemas kurblu moz samo da guras...

Sta god da kupis kocnice moras da proveris, ulje i filter da zamenis da ubodes da gume mogu da izdrze sezonu i da registrujes preneses motorce. Tako da lepo razmisli vidi sta se moze i onda pazari. Ovako sa nepoznatom pocetnom cenom niko ti ne moze reci sta ti valja ciniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

500 +- 100 bi bilo u opticaju ali moze i motor a ne skuter I zadnja guma bar 13-ica....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

500 +- 100 bi bilo u opticaju ali moze i motor a ne skuter I zadnja guma bar 13-ica....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://www.polovniautomobili.com/motori/9686295/piaggio-liberty

evo uklapa se u budzet u tvom gradu. povedi nekog majstora da pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Vidi sa ovim clanom,on ima neku cm125 mislim da ne trazi puno.. https://forum.bjbikers.com/index.php?/user/39835-duledjo/

Ako misliš na  https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/116254-prodajem-gileru-kuguar-125/ niti je u cenovnom rangu,a nije ni povoljna.

 Negro iznos koji si ti namenio za kupovinu je po meni NEOZBILJAN.Sve više se ''osvešćujem'' da je učešće u ovim temama....ne znam kako da se izrazim,,,u najmanju ruku-gubljenje vremena,imam osećaj da ti nisi toliko potencionalan kupac već  ''Željko''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Vidi ovako: prijatelj pazario pred proslu sezonu nesto slicno sto Ja trazim za 680e pa mislim da nisam neozbiljan a imam strpljenja da sacekam priliku.....

 

A I niko te ne tera da gubis vreme u ovoj temi.....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

 

Vidi sa ovim clanom,on ima neku cm125 mislim da ne trazi puno.. https://forum.bjbikers.com/index.php?/user/39835-duledjo/

Ako misliš na https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/116254-prodajem-gileru-kuguar-125/ niti je u cenovnom rangu,a nije ni povoljna.

Negro iznos koji si ti namenio za kupovinu je po meni NEOZBILJAN.Sve više se ''osvešćujem'' da je učešće u ovim temama....ne znam kako da se izrazim,,,u najmanju ruku-gubljenje vremena,imam osećaj da ti nisi toliko potencionalan kupac već ''Željko''.

ne,ne mislim na Gileru.. Mislim da prodaje bas Hondu Cm125 koja trazi malo ulaganja al je ispravna. Kontaktiraj ga,to ne kosta nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

ja nudim tu hondu cm 125 t iz 82god kojoj treba nov aku ,presvlacenje sedista registracija i malo doterivanja estetskog od stajanja vise za 450e 065 2232382

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Uzmi yamahu majesty

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Mislim da sam doneo konacnu odluku. U subotu se dogovorim sa covekom (ovo je postalo diskutabilno sada) da vidim jedan Rebel 125, zvao ga u ponedeljak pa on ne moze do vikenda, mogao danas ali ja nisam danas mogao.... dogovorimo se da dodjem u subotu i naglasim da me ne zezne, danas salje poruku da je motor prodao.

 

Definitivno odustajem od skutera, bilo mini bilo maksi. U opticaju su coperi, po mogucstvu V2, ali mogu i dvocilindrasi koji nisu u V, Yamaha ili Honda, cekam da skupim jos para..... Verovatno ove sezone nastavljam autobusom, ali cu da se potrudim za sledecu da docekam sa nekom masinom od 250cc.....

 

Ili ako zavrsim preradu baba-devojke pa je ponudim u prodaju i tako dodjem do nekih parica.... ko zna......

 

Hvala svima na ucescu u temi..... Pomogli ste mi neizmerno.

 

POzdrav.

 

PS Retko je bilo reci o odrzavanju i ceni kaisa/rolnica/lanca/lancanika ali se postavlja kod mnogih modela kao veoma BITNA stavka kod prelaska relativno velike kilometraze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja