Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam plocice za Shadow 600 i filter vazduha za Shadow 1100

Recommended Posts

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Resim da raspremim garazu, u jednom momentu sam mislio da ce mi betmen i supermen istrcati iz nekog coska :) Nasao sam par delova za Shadow 600 i 1100, posto sam presao na drugu klasu motora ovi delovi mi vise ne trebaju a verujem da bi nekome znacili....
 

Kocione plocice Ferodo za Shadow 600 '92 godiste, plocice su kao nove, imaju neka blaga ostecenja po sredini ali debljina mesa je oko 4mm.
 

Vazdusni filter Delo za Shadow 1100, odgovara za bilo koju godinu, u mom slucaju je bio Spirit 1100, filter sam ja kupio nov i presao je nekih 8.000km, a zamenio ga je K&N koji sam dobio na poklon.

 

Delove poklanjam iskljucivo kolegama koji imaju takav model motora, ne trazim niti ocekujem bilo kakvu novcanu nadoknadu!!!

 

Jedini uslov je da se od mene preuzmu, nemam vremena da se cimam sa kuririma. Iz Sapca sam, mozemo se naci u Moto Kafeu Jazbina i popiti nesto ladno ili kad krene sezona pa ako mi je usput da ponesem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja