Jump to content

Moto Zajednica

eko dvotaktol

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2783 postova

pojavio se na eko pumpama polusinteticki dvotaktol oko 470 dinara i ful sinteticki za 500 i nesto.Probao sam ful sinteticki nema dima nista i miris je veoma prijatan,nema uopste smrada čak i kada se nakupi u auspuhu od spore voznje pa zapali.Neznam kako miise ipon  jagoda ali ovo bi moglo biti slicno.Vozim penzionerski bez jakog gasa u startu i nikad pun gas a auspuh se osusio od predhodnog ulja i suv je ko barut.longija cista serijala.Ja sam jako zadovoljan a cenom takodje

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 852 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Ja vozim jagodicu bobicu godinama...prezadovoljan. iskreno nebih je menjao.

E sad da ne krene filosofija o uljima....jeftino ne znaci i dobro, full sintetika ima dve vrste za obicne i race masine. U tim varijantama trwba biti jako oprezan jer moze da kosta dobro. Race varijante namenjene masinama koje vrte dosta i tek preko 8000 dolaze do izrazaja i sagorevaju kako treba. Ako se voze standard masine na race full sintetic moze doci do ribanja usled loseg podmazivanja.

Procitati obavezno za koju namenu je ulje pa onda sipati.

Moj moto je uvek bio dobro i kvalitetno ulje. Od toga glava ne boli a na pumpama ne kupujem i ne koristim njihova ulja naravno u koliko ne nadjem na neko firmirano....motul...ipona...agip tj enny

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja