Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM YAMAHU R1 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Prijatelji dal ima nekog ko prodaje ili ko poznaje nekog ko prodaje R1 od 2009 Big-bang....ono sto bi bila prednost jeste da su papiri domaci.

 

Hvala unapred

 

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Znam da ima u oglasima ona jedna u Vajskoj i da je prosle godine bila cena 6300 a sad je 7000. Prosle godine je pisalo da je motor farban sad ne pise ali ja bih svakako pogledao to i pokusao za 6-6300 da kupim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Znam da ima u oglasima ona jedna u Vajskoj i da je prosle godine bila cena 6300 a sad je 7000. Prosle godine je pisalo da je motor farban sad ne pise ali ja bih svakako pogledao to i pokusao za 6-6300 da kupim

Еј па он је на огласима скоро 2 године.Ја га се сећам још кад је био бео и посало да је власник.Међутим кад сам се пре 7-8 меаеци чуо са њим каже да му га је неко украо па префарбао па вратио.Сумњиво ми је мало цела прича па сам мало скептичан.

 

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Jasno mada ne mora da bude. I moj motorje davno bio ukraden predhodnom vlasniku i nadjen i vracen. Cuda se desavaju.

 

Bila je i jedna zuta par puta u oglasima ali oko 9000 eur. Ja sam pratio njihpa kao znam sta se pojavljivalo po oglasima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Ta žuta je bila odlična uzeo je moj drugar pa preprodao da bi uzeo bmw s1000rr

Za tu žutu znam da je uvezena iz USA od prvog vlasnika i to ju je uvezao dečko koji je serviser u Yamahi dakle motor mint stanje bio ali je i bila skuplja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Сећам се и ја те жуте ал мислим да је била прецењена,мада не сумњам да је била супер.

Половне аутомобиле самну претрази подесио и сачувао шта тражим....барем 5 пита дневно уђем на огласе тако да све машине знам.Него овог модела стварно нема.Гледам нешто од преко евентуалнно јер су овде очигледно у дефициту :-)

 

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Људи имам једну понуду па ме занима ваше мишљење.

Од комшије пријатељ продаје Yamaha R1 2004 годиште,купљена у Бгу,сва папирологија,прешла 700км.Наиме,купили су родитељи неком младићу који је ето толико возио,нажалост преминуо и продали је.Сада власник тражи 5000е.Гледам огласе,то је супер црна па реко да видим шта ви мислите.

Хвала

 

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Bordo? Gledao sam taj oglas puno puta. Takodje je bar oko 2 godine u ponudi. Iskreno meni to malo mac sa dve ostrice. Laicki razmisljam da od stajanja treba verovatno dosta stvari menjati a prodavac misli da je to prednost. Pojma nemam ali ako odustajes od big bang ponuda se znacajno povecava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Знаш како....Биг Банг-а нема у понуди код нас.Нашао сам неки у Швабији,рачунао....испод 8500 са све превозом не може да ме изађе.Овај пак ако га да за 4000-4500 можда би и добро прошао.Јбг,Биг Банга баш баш нема.Да се појави неки,само да има регуларне папире и тоје то.Овај ми комшија гарантује за ову јамахицу да је нова....каже још сагорела није.То је та,бордо

 

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

A do koliko si spreman da daš za motor "na putu" , pošto odavde ga bi morao cariniti..Moj poznanik ima Big bang pa je nesto omisljao se da li da je prodaje..Pa da ga pitam ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja