Jump to content

Moto Zajednica

MISELUK nova tema LEPA!

Recommended Posts

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

vi tamo ne nosite kacige  ;D ;D ;D tj može pod ruku ;)

Zezam se ...nego, pre neki dan (subota 19..4) - sajam... vraćamo se drugar i ja i idemo do Sremske Kamenice kad njegovog strica. Na početku Kameničkog mosta iskaču iz kola 2 pandura i kao šire ruke i sateravaju nas skroz u desnu traku... Ja pomislio da će da nas kazne što smo stali na zebru ispred svih kola na semaforu dole niže ili možda neki 2. prekršaj kad on nama kaže redovna kontrola, saob i voz dozvolu... Mi im damo obe, pogledaju ih i Hvala doviđenja a posebno HVALA što ste STALI... Ja reko, ne razumem što smo stali pa valjda je to normalno... E, kaže, ovde retko ko staje, divljaju, voze do koske a retko imaju registrovane motore, prolaze pored nas i pokazuju nam srednji prst... Nama smešna situacija, pozdravimo se s njima i posle smo prepričavali i oponašali pajkana koji je to izgovorio ;D

Mislim da je to nekada bilo u Bg-u fazon ali čini mi se da to više nije slučaj, nisam siguran... :-\

Željko žao mi je što se nismo videli u subotu, kasnili smo na sajam jer smo čekali zbog kiše da se skupimo, pa smo promenili pravac dolaska u NS i kiša i grad koji su nas uhvatili 13 km od Indjije te smo došli tek oko 14h.

Nisam shvatio jedino kad se okupljate na Mišeluku, nedeljom ili ... bilo koji sunčan dan... subota. Hteo bih uskoro ponovo da dođem pa reko da svratim do vas...

 

post-2656-12878996108703_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo i mog skromnog doprinosa. Poneo sam kameru na Miseluk da ovekovecim ceo dogadja, ali me je kaseta (koju sam zafrljacio posle prebacivanja snimka) zeznula. Tako da imam samo ovo malo materijala. Evo ga link ka tom snimku, Miseluk 20. 04. 2008.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Evo i mog skromnog doprinosa. Poneo sam kameru na Miseluk da ovekovecim ceo dogadja, ali me je kaseta (koju sam zafrljacio posle prebacivanja snimka) zeznula. Tako da imam samo ovo malo materijala. Evo ga link ka tom snimku, Miseluk 20. 04. 2008.

 

 

 

 

 

 

Pa kolko vidim svi nose kacige  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ovo uopšte ne izgleda naivno sa ovolikim kolima koja se uključuju, mislio sam da je manje prometno...  :o :o :o

 

post-2656-12878996313865_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

vidim da je tema pomalo zamrla....  ;D

 

prekjučer sam bio tamo i vidio sam da se okupio popriličan broj motora i njihovih vozača... jako lijep prizor.. imam i nekoliko slikica odande ...

 

Ali me nešto jebeno neugodno iznenadilo ...  :o  .... 95% ljudi na motorima NEMA kacigu ..... katastrofa.... od R-ova, čoperaša, enduraša... NITKO ne nosi kacige...  :o

 

Stari mi je nekad tamo vozio utrke (još za vrijeme YU) pa sam morao otići malo vidjeti kako to izgleda sad... Iako me put nanese u NS, rijetko si dam oduška otići na Mišeluk, ali sad sam bio ...  ;D

 

P4120043.jpg

 

P4120046.jpg

 

P4120045.jpg

 

P4120040.jpg

 

i jako zanimljiva poruka ...

 

P4120044.jpg

 

pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ajde kad je već ponovo oživljena ova tema,čuo sam juče da su u nedelju četvorica motociklista pala na Mišeluku.Da li je to istina i ako neko zna nešto više neka napiše?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Pao je sa plave r6 Radoslav Simic. Poznatiji kao "Sipa". Vozi trke kod nas. Slomio je kljucnu kost i sva rebra na jednoj strani.

Nisu mi jasni ovi ljudi koji jurcaju po Miseluku. Ako su vec tolike mudonje neka se pojave na nekoj stazi pa nek pokazu sta umeju, ali ne, pasce bruka, na stazi se ne daje gas samo kada je pravac....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Pao je sa plave r6 Radoslav Simic. Poznatiji kao "Sipa". Vozi trke kod nas. Slomio je kljucnu kost i sva rebra na jednoj strani.

Nisu mi jasni ovi ljudi koji jurcaju po Miseluku. Ako su vec tolike mudonje neka se pojave na nekoj stazi pa nek pokazu sta umeju, ali ne, pasce bruka, na stazi se ne daje gas samo kada je pravac....

 

ja dajem gas kad meni paše... bilo na stazi ili van nje... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Jel bude raje na miseluku ovih dana?

Planirao sam da svratim za vikend, nikad nisam bio.

 

Jel ima neko nepisano pravilo kako se vozi, da ne idu 15 motora odjednom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bude ljudi na Miseluku, pogotovo kad je lep i neradan dan (duduse svaki neradan dan je lep ;-) ). Za prosli vikend je bilo bas dosta ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Poslao sam nekih starih slika na web od Mišeluka.... sa starim slikama iz doba YU dok su se tamo vozile utrke.... ima li kakvih komentara na to ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Motoras!!! 0staa2.gif1care.gif

Kao i uvek na visini zadatka! Svaka cast! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja