Jump to content

Moto Zajednica

MISELUK nova tema LEPA!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

nemoj da zakljucavate ni brisete temu. ovde ce se lepo pisati.

 

nisam danas bio, al sam cuo nesto da su bili panduri, i neki lik sa r1 zadnjacio i pandur ga kao zaustavlja, i lik prodje pored, njega, i baci mu petaka, onako pljas. i posle proso pored njega, isto na zadnjaku. jel to istina, sta je bilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

nemoj da zakljucavate ni brisete temu. ovde ce se lepo pisati.

 

nisam danas bio, al sam cuo nesto da su bili panduri, i neki lik sa r1 zadnjacio i pandur ga kao zaustavlja, i lik prodje pored, njega, i baci mu petaka, onako pljas. i posle proso pored njega, isto na zadnjaku. jel to istina, sta je bilo?

 

Moje misljenje je da ne treba da se zakljucava tema i da treba da se napise svako svoje iskustvo i svoje vidjenje Miseluka ma kakvo ono bilo .Takodje mislim da se u poslednje vreme bas preteruje sa nekom fazonom o bezbednoscu.Da me neko pogresno ne protumaci JA NE POZIVAM NIKOG NA NEBEZBEDNU VOZNJU I SAM SPADAM MEDJU OPREZNIJE VOZACE Misliom da smo svi svesni sta je bezbedno a sta ne .Mislim da se nepotrebno stvara neka klima linca prema svakiome ko kaze da je malo odvrnuo gas iline daj boze zadnjacio dok se istovrermeno nekome gleda kroz prste kad javno kaze da je vozio 200 i vise.Daj neka se zamiosle svi kriticari i dusebroznici pa neka kaz da li su oni bas toliko bezgresni i da li uvek postuje doslovce saobracajne propise.Replike ne ocekujem od frustriranih pocetnika.Takodje bih zamolio za komentar na ovu temu nekog od urednika i da definise sta ovde sme da se pise a sta ne da ne bi nepotrebno bili izlozeni prozivanju od strane " bezmudica"( mala sala).POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Burne reakcije na forumu su uspele da dovedu organe reda na petlju.

???????????????????????

Organi reda nisu bas tako retka pojava na miseluku. S obzirom na desavanja od prosle nedelje na drumu bilo je za ocekivati da ce se organi pojaviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Na ovom forumu će uvek biti mesta za kulturnu diskusiju o temama vezanim za motociklizam. Verujem da nema potrebe da objašnjavam zašto sam zaključao prethodnu temu, ako nekome nije jasno, onda je bolje da ne piše ni ovde. Budite dobri, i pustiću vas da se igrate ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

nemoj da zakljucavate ni brisete temu. ovde ce se lepo pisati.

 

nisam danas bio, al sam cuo nesto da su bili panduri, i neki lik sa r1 zadnjacio i pandur ga kao zaustavlja, i lik prodje pored, njega, i baci mu petaka, onako pljas. i posle proso pored njega, isto na zadnjaku. jel to istina, sta je bilo?

Da nije to onaj lik sto kad sam ja dosao je cucao pored policiskih kola dok je policajac drzao njegova dokumenta, ja sam bio juce 2x na miseluku prvi put je patrola stajala kao na slici sto je ninja postavio a drugi put je patrola stajla tamo gde se masa parkira. Tu je neki lik stajao pored kola jedno 20ak minuta i on i jos par drugara su se nesto ubedijvala sa policajcem ono (ne)pisanja kazne e sad ko sta i zbog cega nemam pojma.

 

PS NINJA66 jesi li ti vozio krug zajednom sa nekim likom na plavoj r6 ili r1, ako jesi svaka cast na takvoj voznji sluzulia je za primer kako treba da se vozi na miseluku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ade neko konacno da mi objasni sta je taj miseluk ? Prvo sam mislio da je staza, posle vidim petlja, ako je petlja kako se svi skupljaju, voze i divljaju tu ako ima saobracaja ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pa to je kraj ili ti deo puta koji se ne koristi za saobracaj ili jako malo. Jedna vrsta velike okretnice. I tu se svi sastajemo. A od pocetka te okretnice pa prema NS ima jedan lep pravac uz jednu blagu krivinu sve do mosta Slobode. Tu je zgodno da se da malo jaci gas  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Ne zelim vise da se oglasavam u ovoj temi jel sam u predhodnoj napisao sve sta mislim o Miseluku...

 

A sa druge strane mislim da je velika sramota to sto je prosla tema zatvorena, diskutovalo se o "temi" na kojij je bilo razlicitih misljenja i svako je iznosio svoj stav i beanio ga svojim argumentima (manje vise kako i u drugim temama), pored toga niko nikoga nije vredjao i nije bilo preteranih varnica, rasprava kao i mnogo puta do sad... I odjednom se nadje "neko" da zakljuca temu! U cemu je fazon, koje je to pravilo prekrseno???

 

Opet ponavljam, necu se vise oglasavati ali ne razumem neke postupke i necu da precutim.

Komentar: Sramota!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ne zelim vise da se oglasavam u ovoj temi jel sam u predhodnoj napisao sve sta mislim o Miseluku...

 

A sa druge strane mislim da je velika sramota to sto je prosla tema zatvorena, diskutovalo se o "temi" na kojij je bilo razlicitih misljenja i svako je iznosio svoj stav i beanio ga svojim argumentima (manje vise kako i u drugim temama), pored toga niko nikoga nije vredjao i nije bilo preteranih varnica, rasprava kao i mnogo puta do sad... I odjednom se nadje "neko" da zakljuca temu! U cemu je fazon, koje je to pravilo prekrseno???

 

Opet ponavljam, necu se vise oglasavati ali ne razumem neke postupke i necu da precutim.

Komentar: Sramota!

 

 

Taj "neko" sam ja. A ja sam na ovom forumu nešto duže od tebe, i mogu da procenim kada neka diskusija kreće u lošem pravcu. To što ti ne razumeš neke postupke, je isključivo i jedino tvoj problem. Upozoravam te da će bilo koji tvoj dalji odgovor u ovoj temi, vezan za uređivačku politiku, završiti u kanti. Ukoliko ti se uređivačka politika ne sviđa (mislim da si u drugoj temi napisao da je previše konzervativna), imaš potpunu slobodu da ne učestvuješ u diskusijama.

Shvati ovaj moj odgovor kao gest dobre volje, jer sam vrlo lako mogao da obrišem tvoju poruku, i to sa punim pravom, jer nema apsolutno nikakve veze sa Mišelukom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Jos malo i ovde nece smeti vise nista da se kaze a da se prethodno ne cenzurise...

Neki likovi su poodavno zaslužili status predcenzure, a ne smanjuje im se broj... I opet, protiv cenzure su uvek najglasniji oni koji najčešće krše pravila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

lik je bio na plavoj r6 a bilo je da su svasta bili dobacivali plavim andjelima na primer sto sam zampamtio jeste kda je uzeo foto aparat da slika vikali su im da ce sa tim samo da uhvate livadu,a bilo je i da su se dva suzukija nom stop utrkivali i zadnjacili i jednom prilikom je lik stao i rekao pandurima da ce sada polako voziti nazadnjaka da mogu jos jedanput da ga uslikaju,ja obozavam da idem na miseluk evoje jedna slicica od ove nedelje

kar-DSC039_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Taj tip sto je na slici jako lepo vozi. Gledao sam ga par puti i svasta ume. Prdnji, zadnji, sedenje na rezervoaru, sedenje nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

bio sam na miseluku danas, bas sam se izvozao, i sa ATVom, i sa HOOONDOM. svaki put sve bolje i vise mogu da teram ovaj atv na 2 tocka...

 

taman sam isao na krug, da provozam, i vidim, neki covek, otprilike 45 godina, sa nekom 125icom mislim aprilia, u krivini je kontam pao, i motor onako izvrnut lezi, covek sav isecen po faci, krvari na sve strane, nisam stajao jer su mu pritekli u pomoc vec dosta njih, uglavnom, gadno je pao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

bio sam na miseluku danas, bas sam se izvozao, i sa ATVom, i sa HOOONDOM. svaki put sve bolje i vise mogu da teram ovaj atv na 2 tocka...

 

taman sam isao na krug, da provozam, i vidim, neki covek, otprilike 45 godina, sa nekom 125icom mislim aprilia, u krivini je kontam pao, i motor onako izvrnut lezi, covek sav isecen po faci, krvari na sve strane, nisam stajao jer su mu pritekli u pomoc vec dosta njih, uglavnom, gadno je pao.

Ako sam te dobro razumeo neko je bio povredjen a ti si prosao i nisi prisao da pomognes????

To se kod nas kaze "Do jaja si!"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Željko video sam te na XL-u, fali ti čini mi se leva bočna plastika, jes to ti? A ti Viteze Kojo, malo bolje čitaj šta čovek piše, i sam kaže da mu je dosta njih prišlo, i šta sada on ima da se trpa, osim ako neće da ispadne veliki bajker dobrotvor, i da prikači sebi jedan orden na konto tuđe nesreće pa da lepo može da piše po forumu: E ljudi zamislite, čovek pao, a JA do jaja, došao da mu pomognem, ajde sada mi se divite i poštujte me pošto niko drugi nema zbog čega. Sve u svemu, začin C.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Željko video sam te na XL-u, fali ti čini mi se leva bočna plastika, jes to ti? A ti Viteze Kojo, malo bolje čitaj šta čovek piše, i sam kaže da mu je dosta njih prišlo, i šta sada on ima da se trpa, osim ako neće da ispadne veliki bajker dobrotvor, i da prikači sebi jedan orden na konto tuđe nesreće pa da lepo može da piše po forumu: E ljudi zamislite, čovek pao, a JA do jaja, došao da mu pomognem, ajde sada mi se divite i poštujte me pošto niko drugi nema zbog čega. Sve u svemu, začin C.

 

Kao prvo ne secam se da sam tebe bilo sta pitao!

Druga stvar kad si vec toliko pametan je da nisam pominjao ordenje i pominjanje herojstva a treca stvar je tvoja kultura da vidis nekog ko ima problem i okrenes glavu.Ne bi me cudilo da sutra prodjes i okrenes glavu kad vidis nekog bajkera u nevolji....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ja moram da odgovorim jos!

 

kaze, do jaja si. pa sta treba da ja radim, alo bre, covek, je ustao, doslo je dvajes ljudi oko njega, dali su mu maramice, i nista. aj da sam ga ja prvi video, pa normalno da bi stao da mu pomognem.... juuu kako me je iznerviro sad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

nemoj da zakljucavate ni brisete temu. ovde ce se lepo pisati.

 

Samo da podsetim na ovu recenicu.

Pa i počelo je lepo kao i u prošloj temi o mišeluku, ali džaba kada se ovde uvek nađe neko ko će da nam bude draga saveta i glas savesti, neko moralan i nadasve inteligentan, umeren, uljudan, human, saosećajan, ma prosto duša od čoveka, na leb da ga mažeš, a mi govna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja