Jump to content

Moto Zajednica

MISELUK nova tema LEPA!

Recommended Posts

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

nemoj da zakljucavate ni brisete temu. ovde ce se lepo pisati.

 

nisam danas bio, al sam cuo nesto da su bili panduri, i neki lik sa r1 zadnjacio i pandur ga kao zaustavlja, i lik prodje pored, njega, i baci mu petaka, onako pljas. i posle proso pored njega, isto na zadnjaku. jel to istina, sta je bilo?

 

Moje misljenje je da ne treba da se zakljucava tema i da treba da se napise svako svoje iskustvo i svoje vidjenje Miseluka ma kakvo ono bilo .Takodje mislim da se u poslednje vreme bas preteruje sa nekom fazonom o bezbednoscu.Da me neko pogresno ne protumaci JA NE POZIVAM NIKOG NA NEBEZBEDNU VOZNJU I SAM SPADAM MEDJU OPREZNIJE VOZACE Misliom da smo svi svesni sta je bezbedno a sta ne .Mislim da se nepotrebno stvara neka klima linca prema svakiome ko kaze da je malo odvrnuo gas iline daj boze zadnjacio dok se istovrermeno nekome gleda kroz prste kad javno kaze da je vozio 200 i vise.Daj neka se zamiosle svi kriticari i dusebroznici pa neka kaz da li su oni bas toliko bezgresni i da li uvek postuje doslovce saobracajne propise.Replike ne ocekujem od frustriranih pocetnika.Takodje bih zamolio za komentar na ovu temu nekog od urednika i da definise sta ovde sme da se pise a sta ne da ne bi nepotrebno bili izlozeni prozivanju od strane " bezmudica"( mala sala).POZDRAV

 

 

pitam se koji procenat bajkera vozi jače motore po propisima, ne prelazeći 120... malo je to licemerno na forumu, to sam i ja primetio...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: v-strom 1000

Ja se ne stidim da kazem da vozim suzuki v strom 1000 :moto3: .Po magistralnim putevima vozim od 70 do 90km a na autoputu 110-130km. :zdravo:.mozda je nekom ovo smesno ali volim da uzivam u voznji. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Nesto mi se javlja da ce sutra na miseluku biti guzva :cirka1:

 

Nesto mi se javlja da ce na putu za venac biti guzva :ooo:

 

Nesto mi se javlja da cu i ja praviti guzvu :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Uh, najavljeno sunce za danas me toliko zaslepelo da nisam skoro nikoga video na miseluku <_<

 

Elem...klizav asfalt, neki vetar, oblačno u PM, samo par motora na putu...i to je nekako to.

 

Ali...meni srce puno :moto3: Fina solo vožnja sa 70km i čak sam sreo još jednog drugara optimistu :D

 

A ako se pitate zašto to pišem ovde...pa sreo sam ga na mišeluku :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

nažalost kraj je sezone ,nama nikog,Ima samo uveče kola a sad kad zaladi  biće samo vikendom i to slabo-mislim na automobile.

cele nedelje sam se vozao od 2-4 sata poslepodne po sremu sa 2 svraćanja na mišeluk.Drugo svraćanej oko pola 4 na pola sata .Dobro za meditaciju lepa jesen ,bez ljudi.Onda naidje 1-2 sa motorima,malo poričamo kako je zaladilo i kako pada mrak pa ajd kući.Juče su menjali jedno 50 metara ograde -kao na autoputu koju izlupaju likovi sa autima kad izlete iz  krivine dok se manijače.

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja