Jump to content

Moto Zajednica

Zašto postati drug član?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ - Zloboleon

 

  Za početak možeš da se provozaš do ranča na Alibegovcu . Tu dolazi dosta ljudi sa motorima, neki su u nekim klubovima, neki nisu ni u jednom klubu. Malo se družiš, popričaš sa ljudima, čuješ njihova mišljenja, iskustva . . .  Sve u svemu - znaćeš više nego što sad znaš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Svi smo mi koji vozimo na 2 tocka, hteli ne hteli, jedan klub u kojem nas ima i ovakvih i onakvih, (da ne kazem i kusih i repatih) i to je dobro sto smo razliciti.

Bitno je samo da se medjusobno postujemo i pomazemo, i da uzivamo u onome sto nas spaja a to je brrrrrrmmm.. , cice i poneko pivo (mada sam ja vise vinski, ne zamerite)

To ti je tako, pa ti vidi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Bez motorcikla trenutno

Zloboleon, moja preporuka moto selo kod Miseluka iliti mk Brothers, mislim da ces tu naci sve sto te zanima, nisam bio tamo ali planiram da se provozam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS

Sledece nedelje eto nama lepog vreme i druzenje kod Mišeluka moze da počne- nastavi se. Kao sto kolega Mopedas predhodno reče, provozaj se koje popodne i razmeni koju rec o temi koja te interesuje. Mozda time zaokruzis sve sto si cuo na ovih 9 strana i formiras neko svoje misljenje, naravno bazirano na iskustvima drugih. Srećno i vidimo se na bajkovima na ulicama, sada možda u nekom MK ili van njega to je the manje vazno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Bez motorcikla trenutno

Jos jedan od razloga zasto postati drug clan je i ta da u ovo suludo tehnolosko vreme, gde su ti svi na drustvenim mrezama PRIJATELJI, smatram da je sasvim ok imati drustvo (moto ). Razgovora uzivo fali u 21. veku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Motocikl: yamaha fzs 1000,yamaha mbk 125

Je li svejedno ako, kao bivši član mk, želim postati član nekog mc, i iz emotivnih razloga poželim nositi grb ili neku oznaku bivšeg mk?

 

 

 

Pratim vas sa Tapatalk-a, a nisam biker.....

Kad izadjes iz jednog MK moras vratiti boje,tako da ih nemozes nositi kasnije iz emotivnih razloga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 273 postova
  • Lokacija: Beograd

Isto pitanje je i mene lomilo pre jedne decenije kad sam kupio prvi motor. Pa sam posetio i prvi moto skup. Izrazih tad svoju zelju za "pripadanju" ili kako to nazivaju "bratstvu" nekom ponosnom vlasniku prsluka sa amblemom. Uputio me je na drugog lika koji valjda ima veci cin ili kako god se to zvalo. Valjda nisu sluzili JNA pa pate za tim nekim zvanjima. E taj je poceo nesto da mrsomudi kako on ili vise koje kakvih likova treba da provere moje tad iskrene namere da svojom voljom budem ponosan vlasnik registracionog amblema. Pri tom objasnjavanju nije bas pokazao neke svevisnje kvalitete zbog radih kojih bi nekom losijem dozvolio da mi radi lobotomiju. A za rad cega ? Partizana i nemaca,grobara i cigana... Ako sebe ne smatras ovcom kojoj treba coban, budi svoj, jedinstven.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Ovo je jedna od tema kojima nema kraja.

 

Mene pripadnost ne interesuje, ali sam ponosan na kolege koji su članovi klubova i koji na taj način šire pozitivnu energiju i zabavljaju se. Znam mnogo više dobrih primjera nego loših, što pokazuje da je ta cijela priča pozitivna ili je bar ja tako vidim.

 

Da se vratim na početak teme, zašto ne želim? Jednostavno ne želim obaveze. Smatram da bi članstvo klubu za mene stvorilo obaveze da nosim boje, da se vozim sa ljudima zato što smo iz istog kluba, da dolazim na žurku, da odlazim na motorijade.... da se razumijemo sve ja to radim (osim motorijade nisam ljubitelj), ali mi je ljepše kada znam da je to zato što ja želim, kad ja želim i zato što ostali koji učestvuju žele, nema obaveza samo uživanje i druženje. Naprosto nema pritiska i meni to znači.

 

Drugi razlog je moj način vožnje. Sebe vidim kao običnog putnika koji nosi reflektujući prsluk, vozi iza sebe suprugu i kući ima dvoje djece. Poštujem pravila i sve druge ljude oko sebe. Već 15 godina mi tako uživamo. Realno nije to priča koja se uklapa u moto klubove.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Bez motorcikla trenutno

Ne treba zaboraviti da je rec o voznji, da je to osnov svakog ljubitelja motorcikla. Ja i drustvo se vozamo vec par godina, pomazemo zajednicki kome treba i ne pravimo buku oko toga uopste. Smatram da je to cist vid zabave. Postujem mopedase sa i bez boja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja