Jump to content

Moto Zajednica

Cestitam, preziveo si

Recommended Posts

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ne govorim ja o manjku regularanosti, nego o visku optimizma. (ko bi reko da i to nekad ne valja :D)

Meni je tako prosao Volvo karavan. Vrlo slicna situacija. Ja u lijevoj, blejim u grmlje (ucini mi se radar) i pustio gas... kad on izmedju mene i ograde... zuuuummmm.

Rekoh odmah "uhh majmune", ali sebi. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Ma i ja sam sebe prvo preslisao ali sam video temu i skapirao da je to ekipa koja se lozi da prolazi blizu drugih vozila. Cesto se pojavljuju po Novom Sadu i kapiram da posle prepricavaju "podvige" i samim tim pomeraju granice za sledece iskusenje

 

Znas to je slicno onome kad kao pesak kreces da prelazis put sa procenom brzine vozila pa kao taman iza njega prodjes i onda kada ti se za volanom desi da pesak tako tebi ceni brzinu pomislis koji sam ja debil kad isto ovo radim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Motivi su kao svemir, beskonacni.

Inace, ljudi su skloni da krive druge ljude, sta god da je u pitanju.

Ja prelazim relativno puno km (posao), i svega se nagledam, ali bahatost je stvarno u ogromnoj manjini.

Naravno da ima pacijenata da ti mozak stane, ali puno vise frke prave "obicni ljudi", bez namjere.

 

U proslu srijedu mi zena udje u traku, ja u autu, idem oko 120, srednja traka, ona nesto sporija, iz desne, na metar ispred mene krene da se prestrojava.

Ja cimam volan da mi se zadnji kraj mrvicu zanijeo... prepadoh se da cu se zavrtiti. Kad mi se dupe smirilo, izmedju 2 trake, svirnem i odmah skontam da je kasno za to i da sam svirao da se "odserem" (posto sam se upravo usrao), pogledam desno, zena 40-50, nema pojma sta se upravo dogodilo, izgubljena, vraca se nazad i odvaja se desno... Vjerovatno je pratila znakove kuda treba da ide.

Moje sledece misli su konfuzne o tome "koliko je do mene sve ovo bilo"... "da li sam ja nesto zajebo, u smislu da nisam dovoljno pazio, blejao"... "da li je nerealno da se ovo moze predvidjeti" ... i tako... samo od toga moze biti neke vajde. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Motivi su kao svemir, beskonacni.

Inace, ljudi su skloni da krive druge ljude, sta god da je u pitanju.

Ja prelazim relativno puno km (posao), i svega se nagledam, ali bahatost je stvarno u ogromnoj manjini.

Naravno da ima pacijenata da ti mozak stane, ali puno vise frke prave "obicni ljudi", bez namjere.

 

U proslu srijedu mi zena udje u traku, ja u autu, idem oko 120, srednja traka, ona nesto sporija, iz desne, na metar ispred mene krene da se prestrojava.

Ja cimam volan da mi se zadnji kraj mrvicu zanijeo... prepadoh se da cu se zavrtiti. Kad mi se dupe smirilo, izmedju 2 trake, svirnem i odmah skontam da je kasno za to i da sam svirao da se "odserem" (posto sam se upravo usrao), pogledam desno, zena 40-50, nema pojma sta se upravo dogodilo, izgubljena, vraca se nazad i odvaja se desno... Vjerovatno je pratila znakove kuda treba da ide.

Moje sledece misli su konfuzne o tome "koliko je do mene sve ovo bilo"... "da li sam ja nesto zajebo, u smislu da nisam dovoljno pazio, blejao"... "da li je nerealno da se ovo moze predvidjeti" ... i tako... samo od toga moze biti neke vajde.

pa to rade svi dobri vozaci,krive sebe.. Neispravno. Losi vozaci kada prave greske ,nisu toga svesni (otuda deklaracija losi) posto greske prave svi,samo dobri su ih svesni i pokusace da ih ne cine ponovo. A lose u trenutku greske ipak treba upozoriti i staviti im do znanja da su pogresili i ugrozili nekog pored sebe. Mozda nauce,verovatno nece ali mozda...

 

@dvlns znaci ipak mozes napraviti opseg u kom je aktivan,to je i logicno bilo. Hvala. Ne pitam ja za moju kamilu,nego i ja volim stazu pa dok ne skupim pare za neki R koji cu vozati na prikolici ja skupljam informacije koje nemam ( uz to sto je moje vozacko umece u tom pogledu na nivou da mi 3 quickshiftera ne bi pomogla za bolje vreme),tako znanja i saveta nikad dosta.. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja