Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko pronalazenja i nabavke dela za TDM

Recommended Posts

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Posto deo koji trazim ne moze vise da se poruci - ne proizvodi se vise, jedini nacin da dodjem do njega je da neka prodavnica ima na stanju taj deo...

 

Potrebna mi je pomoc kolega iz drugih drzava da provere da li kod svojih lokalnih dilera neki mozda ima ovaj deo na stanju.

 

U pitanju je deo prednje viljuske za Yamahu TDM (potrebna su mi 2 kom):

 

 
3VD-23173-00
Spindle taper
 
 
Inace ovaj deo se osteti prilikom rastavljanja viljuske a ja bas ne volim da vracam delove koji nisu 100% ispravni. Od jednostavne zamene semeringa na viljuskama ispade veliki problem.....
 
 
Hvala unapred za pomoc!
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Najverovatnije da mi pomoc vezano za ovaj deo ipak nece trebati....

 

Izgleda da je problem u stvari bio u tome sto je covek u Plattneru koji porucuje delove "malo" pobrkao kodove I pokusavao da mi poruci deo koji mi u stvari ne treba :stabre:

 

Bilo mi je cudno sto deo koji se uvek osteti prilikom rasturanja viljuske I mora da se zameni ne moze da se kupi nov  pa sam sam potrazio delove na internetu I na svakoj semi za moj model nasao da je deo koji meni treba pod drugim kodom.

 

Danas sam u Plattneru porucio taj deo pa cemo videti da li sam ja u pravu kao totalni laik, bar kada su delovi u pitanju, ili profesionalac kome je posao da to radi u Yamahi.

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Da dodam ovo - po kodu koji si postavio potrazio sam deo u Italiji.........i niko ga nema(bar su mi tako odgovorili ovi u Yamaha Italia)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja