Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem stampac

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

U ovu pricu se ne razumem bas, treba mi stampac od onih sto se toneri pune prahom (to su valjda laserski otkud znam) i da to mogu sam da punim. Inace potreban je da se povremeno odstampa poneka stranica sa nesto malo teksta zato mi treba neka najjeftinija varijanta. Moze polovan ispravan ako neko ima, ili bar savet koji tip, marku, model da trazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Jesi li se snašo ?

 

Imam ja jedan matori hp koji ne koristim. Deskjet 5550 . Lepo sam za njega iskeširao svojevremeno, preko trista eura ... al' zato i dan danas radi bez greške. Samo inkjet je, nije laser. Tad laseri u boji nisu ni postojali jbg. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ok. Ovaj hp je očuvan i ispravan. Jedino što bi morao da kupiš kertridže jer su ovi na njemu matori. Ne znam pouzdano, ali verovatno su zapekli, nisam ga koristio par godina. Zadnji put sam za ženu neke skripte štampao kad je državni polagala ... ako budeš zainteresovan proveriću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Brat,imam ja jedan hp stampac u boji,ide 2 neka kertridza u njega.

Ja ga kupio pre 7,8god i kad su se potrosile boje ostavim ga. Posle nosio nekom da napuni,al to nesto nije bilo ok ,nesecam se tacno.

Mogu da ti slikam,ako ti odgovara dobijas na poklon,samo plati postarinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

TAman da te obradujemo,ako se nisi snasao da ti posaljemo jedan gratis,otprilike neki kao sto ti ponudio i Miksamgm.Znam da ovaj  moj moze i skenirati al fale boje da stampa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Trazi po  oglasima hp laserjet 1000 ima ih za malo para a masina je u klasi honde afrike i golfa dvojke !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sa tim laserjet sam sa originalnim kertridzim odstampao mailing za nekih 800 adresa i služio me taj isti kertridz još par godina za kucne potrebe. Kad se konačno potrošio poklonio sam ga nekim bugarima. Čudo od štampača i šteta sto nije u boji ali od tad samo hp štampače uzimam :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Jesi li se snašo ?

 

Imam ja jedan matori hp koji ne koristim. Deskjet 5550 . Lepo sam za njega iskeširao svojevremeno, preko trista eura ... al' zato i dan danas radi bez greške. Samo inkjet je, nije laser. Tad laseri u boji nisu ni postojali jbg. :D

 

To nije laserski stampac

 

Sa tim laserjet sam sa originalnim kertridzim odstampao mailing za nekih 800 adresa i služio me taj isti kertridz još par godina za kucne potrebe. Kad se konačno potrošio poklonio sam ga nekim bugarima. Čudo od štampača i šteta sto nije u boji ali od tad samo hp štampače uzimam :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Laserjet 1000 je poslednji laserski stampac koji je stvarno bio neki sinonim za kvalitet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pa nije bre, napisah i sam, deskjet 5550. Mada ne vidim u čemu je problem, za povremeno štampanje par stranica sa malo grafike i više je nego dovoljan. I da kupi te kertridže, i crni i trobojni, koštaće ga par crvenih. Sam štampač je kvalitetne konstrukcije i izrade, služiće godinama, baš kao što je i mene ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1236 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Kod inkjet štampača je to povremeno štampanje problematično. Često se zapuše mlaznice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

U pravu si, ali to je ozbiljan problem najviše kod štampača koji imaju odvojene tankove za mastilo. Kod ovih malih su obično glave sa mlaznicama u sklopu kertridža, tako da se njihovom zamenom rešava taj problem. Posle jednostavno odštampaš par stranica u desetak dana i problema nema ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Hvala ljudi, lepo od vas svaka cast, ali da prvo probam neki onaj laserski sto se puni prahom da nadjem. Desice se tri meseca da ne odstampam nista recimo i bojim se da ce da zapekne verovatno boja u ovim drugim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Nemam predstavu koliko se to krece, iskreno nisam ni pogledao koliko su novi pa nisam ni cifru odredjivao do koliko para. Nego sam se vodio logikom da posto zatreba vrlo retko i posto treba samo malo teksta da odstampa bilo kog kvaliteta da to bude neki jeftiniji stampac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Laseri su visestruko bolji od inkjet stampaca kao sto vec znas ali su i skuplji u nabavci. Kasnije u eksploataciji je jeftiniji otisak na laseru i brzi je proces stampe. U zavisnosti od toga koliko para zelis da das mogu ti preporuciti neke modele. Ako si mislio da za 2000 din kupis dobar laser,nisam siguran koliko ces uspeti , sa razlogom su skuplji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja