Jump to content

Moto Zajednica

tdm 850 ....95

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo stavljam oglas u izmenjenom obliku napisacu sve sta znam ....odbicu sve potencijalne kupce al barem  imacu čistu savest.ovako prodajem tdm 95  predjenih ima oko 68hiljada ako laze sat lazem i ja,  motor je kupljen u zamen iz Beograda izgleda ok al posle nedelju dana od kupovine saznao sam sledece da je bivsi gazda iks puta pao sa njim  da je jedan put prilikom pada zaribao ,,,, sta da vam kazem ja sam naleteom dao sam moj dobar tdm ...jeste doplatili mi al ... bas juce dobio poruke da je motor sam krs da jeizvadjena dusa  Da ne valja nista itd  ,motor ima bobanovo sediste dva dragon auspuha registrovan je do kraja aprila koega ga vozio kaze da ide ko grom ja  sam izgubio zelju za njim pa ko voli nek izvoli cena bice vise nego povoljna   a da majstor bokilic ga vracao iz mrtvih ,,,, slike su na oglasu tdm opet ovde zakljucao sam temuonog oglasa sta vise da kazem mislim da sam bio iskren i vise nego sta treba    a da i dva ksenona su ugradjena samo radi informacije josine sstvARCICE TAKODJE AL TO NIJE BITNO cena ispod 1400 sigurnoa ako neko ponudi vise necu primiti jer kako kazu ne vredi nista pozdrav,janko kisač

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Prvu musteriju koja dodje da kupi udavi,taj te lozi!

 

Moze centrala da pogresi jednom ali ne sto puta! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Što ga uopšte i prodaješ...? Ja koliko sam ga probao, ide sasvim dobro, pristojno izgleda...zameni mu diskove napred, malo ga upicani i vozi ga. Na njemu ništa ne lupa, ništa ne škripi, mašina lepo pali, ne dimi...ne znam što se uopšte i potresaš oko ljudi koji kude taj motor. U vožnji nisam primetio da vuče ni u jednu stranu, a probavao sam da pustim korman u vožnji. TDM je vrlo zahvalan motor za vožnju, lepo se sedi na njemu, udoban, pogotovo što ti imaš Bobano sedište. Da sam na tvom mestu, ne bih uopšte ikom išta morao da pravdam. Skini ti ovaj motorin sa oglasa i sredi za svoju dušu i teraj... Pozdrav...;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Da se ne naljutiš, ali ono "više nego iskren" je došlo malo kasno. Mislim da ceo forum zna da je lomina ali su "kolegijalno" čutali. Pošto nisi uspeo nekom da ga uvališ onda ga izvozaj do kraja dojebi mu kevu i baci u đubre, barem te neće niko da kune da si ga zajebao  :hej:  :hej: :hej:  

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Da se ne naljutiš, ali ono "više nego iskren" je došlo malo kasno. Mislim da ceo forum zna da je lomina ali su "kolegijalno" čutali. Pošto nisi uspeo nekom da ga uvališ onda ga izvozaj do kraja dojebi mu kevu i baci u đubre, barem te neće niko da kune da si ga zajebao  :hej:  :hej: :hej:  

hvala al i ja sam sve kasno sazno     lomina....hm pozdrav zelim da niko ne nasedne na lominu ko ja  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Malo prodajes,malo menjas,malo ne prodajes ne znas ni ti sta bi izgleda :)

u pravu si ...matora drtina .....mislim na sebe pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Da se ne naljutiš, ali ono "više nego iskren" je došlo malo kasno. Mislim da ceo forum zna da je lomina ali su "kolegijalno" čutali. Pošto nisi uspeo nekom da ga uvališ onda ga izvozaj do kraja dojebi mu kevu i baci u đubre, barem te neće niko da kune da si ga zajebao  :hej:  :hej: :hej:  

dobar savet  sad ce cigani da kupe staro gvozdje samo da se otopli,,,,, pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Što ga uopšte i prodaješ...? Ja koliko sam ga probao, ide sasvim dobro, pristojno izgleda...zameni mu diskove napred, malo ga upicani i vozi ga. Na njemu ništa ne lupa, ništa ne škripi, mašina lepo pali, ne dimi...ne znam što se uopšte i potresaš oko ljudi koji kude taj motor. U vožnji nisam primetio da vuče ni u jednu stranu, a probavao sam da pustim korman u vožnji. TDM je vrlo zahvalan motor za vožnju, lepo se sedi na njemu, udoban, pogotovo što ti imaš Bobano sedište. Da sam na tvom mestu, ne bih uopšte ikom išta morao da pravdam. Skini ti ovaj motorin sa oglasa i sredi za svoju dušu i teraj... Pozdrav... ;)

borise hvala ti .,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Uz svo poštovanje ali moram da primetim da Vi zaista ne znate koji bi motor vozili i šta Vam odgovara.Nisam kupac motora jer zbog zdravstvenih razloga ne mogu da vozim ništa što ne pokriva kolena ali volim da pratim oglase.

 

Poštovani Demro, morate prvo raskrstiti sa sobom kakav motor želite da vozite.Da li je to čoper, da li enduro, da li nešto sasvim treće.Pronaći vrstu i model motora koji Vama odgovara i tražiti zanimljiv primerak.Kada ga nadjete, uživajte u njemu i u vožnji.

 

Morate uzeti u obzir da ljudi generalno nemaju para, prodaju se ekstremno skupi i ekstremno jeftini motori.Sve drugo čami po oglasima mesecima.

 

Ako motor koji Vi trenutno prodajete lepo radi, pali, ne štekće, ne dimi, ne troši ulje ja bih prvi došao da pogledam jer nemojmo se zavaravati za 80% motora na tržištu sam siguran da nisu ništa bolje tretirani nego Vaš.

Ako ga i ne prodate uskoro, vozite ga i uživajte u njemu.Siguran sam da će Vas osvojiti posle par hiljada kilometra na otvorenom putu.

 

Od srca Vam želim da nadjete motor koji će Vam odgovarati i koji nećete dugo menjati.

 

Nadam se da se ne ljutite što sam pisao "malo" van teme.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1696 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Tebi se prijatelju malo skurcio taj motor ali izgleda bez nekog valjanog razloga.Jednom sam imao slican slucaj sa jednim autom,skloni ti taj motor negde jedno mesec dana da ga ne gledas i ne mislis o njemu,taman do pocetka sezone,a onda sedi i vozi se i bice ti super na njemu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Uz svo poštovanje ali moram da primetim da Vi zaista ne znate koji bi motor vozili i šta Vam odgovara.Nisam kupac motora jer zbog zdravstvenih razloga ne mogu da vozim ništa što ne pokriva kolena ali volim da pratim oglase.

 

Poštovani Demro, morate prvo raskrstiti sa sobom kakav motor želite da vozite.Da li je to čoper, da li enduro, da li nešto sasvim treće.Pronaći vrstu i model motora koji Vama odgovara i tražiti zanimljiv primerak.Kada ga nadjete, uživajte u njemu i u vožnji.

 

Morate uzeti u obzir da ljudi generalno nemaju para, prodaju se ekstremno skupi i ekstremno jeftini motori.Sve drugo čami po oglasima mesecima.

 

Ako motor koji Vi trenutno prodajete lepo radi, pali, ne štekće, ne dimi, ne troši ulje ja bih prvi došao da pogledam jer nemojmo se zavaravati za 80% motora na tržištu sam siguran da nisu ništa bolje tretirani nego Vaš.

Ako ga i ne prodate uskoro, vozite ga i uživajte u njemu.Siguran sam da će Vas osvojiti posle par hiljada kilometra na otvorenom putu.

 

Od srca Vam želim da nadjete motor koji će Vam odgovarati i koji nećete dugo menjati.

 

Nadam se da se ne ljutite što sam pisao "malo" van teme.

Лепо сте му рекли... и ја могу да потврдим то да наш Ђемро лута у одабиру типа мотора... годинама већ гледам како сваке сезоне мења некад и по два три мотора... што је најгоре,увек га купи,среди шта треба,уложи паре и прода јефтиније... ово везано за овог ТДМ је све тачно,међутим Бокилић је то све јако добро средио... мотор сад изгледа супер,иде добро... ја верујем да је бар пола мотора било бар мало хаварисано...а да то нико не зна! Јанко је мој друг и брат и знам колико му је тешко што је насамарен да није знао за историју овог ТДМ(да ме је питао пре трговине или да сам ја бар знао за то,рекао бих му све),јер тај мотор је једном пао и на моје очи.Тада ништа друго није било полупано сем пластика и лома ноге бившег газде. Касмије чујем да је још једном пао,затим да је тад и зарибао... и тако је завршио код Бокилића,који га је,ја верујем средио како треба,знајући о његовом.умећу и доступности делова конкретно за ТДМ 3ВД. Човек га је затим продао даље,и Јанко се нашао тек као четрвти у том ланцу где га је добио у замени. Ето то је прича... да сам ја сад на Јанковом месту,ја бих га возио предстојећу сезону,јер сем тих дискова све је у добрим стању на том мотору...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Uz svo poštovanje ali moram da primetim da Vi zaista ne znate koji bi motor vozili i šta Vam odgovara.Nisam kupac motora jer zbog zdravstvenih razloga ne mogu da vozim ništa što ne pokriva kolena ali volim da pratim oglase.

 

Poštovani Demro, morate prvo raskrstiti sa sobom kakav motor želite da vozite.Da li je to čoper, da li enduro, da li nešto sasvim treće.Pronaći vrstu i model motora koji Vama odgovara i tražiti zanimljiv primerak.Kada ga nadjete, uživajte u njemu i u vožnji.

 

Morate uzeti u obzir da ljudi generalno nemaju para, prodaju se ekstremno skupi i ekstremno jeftini motori.Sve drugo čami po oglasima mesecima.

 

Ako motor koji Vi trenutno prodajete lepo radi, pali, ne štekće, ne dimi, ne troši ulje ja bih prvi došao da pogledam jer nemojmo se zavaravati za 80% motora na tržištu sam siguran da nisu ništa bolje tretirani nego Vaš.

Ako ga i ne prodate uskoro, vozite ga i uživajte u njemu.Siguran sam da će Vas osvojiti posle par hiljada kilometra na otvorenom putu.

 

Od srca Vam želim da nadjete motor koji će Vam odgovarati i koji nećete dugo menjati.

 

Nadam se da se ne ljutite što sam pisao "malo" van teme.

hvala puno na savetu ,,stvarno ste u pravu ...volim i coper i turing pa me sve onako,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Pa ti napravi od njega coper I ubijes dva zeca.

More, zajasi I teraj.

Ja toliko dugo vozim isti motor a jos mi nije dosadio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

jbga. to je kada covek nema para a zeli i jedno i drugo. znam po sebi. malo bi enduro, malo bi turing...a najveca ljubav mi coperi :) i onda od situacije zelim jedan vise ili manje od drugog a najvise bi voleo da imam od svakog po jedan :)

elem evo da pokrenem licitaciju..ja nudim 800e za tdma :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

jbga. to je kada covek nema para a zeli i jedno i drugo. znam po sebi. malo bi enduro, malo bi turing...a najveca ljubav mi coperi :) i onda od situacije zelim jedan vise ili manje od drugog a najvise bi voleo da imam od svakog po jedan :)

Vrlo poznat osecaj, razumem vas u potpunosti. Kada ga koristim kao prevozno sredstvo enduro i naked, inace coper volim, neki V agregat pa polako da se izbistri glava itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Дај немојте се спрдати са човеком...доста му је његове муке!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

E moj Janko, dokle si ti dogurao, da neces mozda i zenu da das uz motor.

jooj ovo me pogodilo ,,,,nisam dotako dno zivota ......poletecu ja jos,,,,,hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Дај немојте се спрдати са човеком...доста му је његове муке!

brate sam sa kriv za ovo barem nije dosadno  hvala ti 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

 

E moj Janko, dokle si ti dogurao, da neces mozda i zenu da das uz motor.

jooj ovo me pogodilo ,,,,nisam dotako dno zivota ......poletecu ja jos,,,,,hvala

 

Nisam se dobro izrazio, ona ce tebe da uvalja sa motorom, a sta ces joj, taman joj dupe navikne na sediste, ti ga menjas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja