Jump to content

Moto Zajednica

Akvarijum

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Prelep akvarijum,da ne opisujem vidite sami.Ima iza stena 3pregrade za filtriranje vode.Uglovi daju fenomenalan vizuelni dozivljaj.250 evra.

post-13797-0-27484900-1487534369.jpg

post-13797-0-36316500-1487534431.jpg

post-13797-0-77639900-1487534510.jpg

post-13797-0-52212300-1487534582.jpg

post-13797-0-25062100-1487534677.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ne vidi se bas najbolje ali verujem da je uzivo jos lepsi. Ne znam da ista moze da tako oplemeni neki prostor kao lep akvarijum. Nekad sam se bavio akvaristikom, onako amaterski, par akvarijuma od kojih je najveci imao stotinak litara i taj fazon sa tri pregrade pozadi. Ljudi zaziru od velikih akvarijuma ali istina je da sto je veci akvarijum to manje posla oko njega...naravno - ako se ne pretrpa ribicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Toliko sam se načistio onih algi po staklu da mi je se sve to smučilo i na kraju sam za neku smešnu cifru poklonio svu opremu sa akvarijumom.

 

Ali sto kaže kolega dragan, kad je sredjen zaista izgleda prelepo u prostoriji, dođje mi da probam ponovo :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Zelena alga voli direktno svetlo, pa ako pozicioniraš akvarijum blizu prozora onda si im učinio uslugu... Opet, par vrednih algara može da pomogne ;) Ja sam moj akvarijum čistio jednom u pola godine (filter - samo gornji sloj), a 1/3 vode sam menjao povremeno, recimo dva puta mesečno i tom prilikom malo protrljam prednje staklo onim grebastim sundjerom za kuhinju. Kažu da posmatranje ribica u akv. direktno utiče na smanjivanje stresa tj. ima opuštajući efekat.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

... Kažu da posmatranje ribica u akv. direktno utiče na smanjivanje stresa tj. ima opuštajući efekat.

 

To je tačno, ali kažu i da posmatranje ribica van akvarijuma direktno utiče na povećanje stresa tj. ima nadražujući efekat.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

... Kažu da posmatranje ribica u akv. direktno utiče na smanjivanje stresa tj. ima opuštajući efekat.

 

To je tačno, ali kažu i da posmatranje ribica van akvarijuma direktno utiče na povećanje stresa tj. ima nadražujući efekat.

 

od toga sam stradooo... :moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja