Jump to content

Moto Zajednica

Sajam motora 2017.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ja znam da sam poranio sa ovom temom i mozda pretekao neke u postavljanju teme o istom, ali...

 

Dakle, sajam ce se odrzavati od 24. marta do 02. aprila u halama 7, 8 i 9. Posto sam prosle godine muku mucio sa za mene novim maxijem i nisam se nesto navozao, zelja je velika da se ove sve to nadoknadi. Posto sam nov "kolacic", takodje bih zeleo da upoznam i clanove Maxi Club-a, (naravno i ostale), kao i da ucestvujem u voznjama i druzenju.

Zato postavljam ovu temu ranije, kako bi mogli se natenane dogovoriti oko neke eventualne voznje posle posete sajmu, a ujedno i upoznavanjem novih ljudi...

Ne zamerite

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Што би замерали,само прати форум и већ ћеш видети.

Сваке године се иде чопоративно на сајам,па ако време дозволи и неку вожњицу у околини.

Поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sajam se približio opasno. Hajde da vidimo koji dan obilazimo sajam. Dan ustvari znamo - nedelja je, samo da utvrdimo koja. Predlažem prvu nedelju tj 26. mart. Ustaljena praksa: pre podne obilazak a posle vožnja sa krkanlukom.

 

Izjasnite se  :takoje:  :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman K7

@panta_kgHvala ;)

Ako Bog da da sve bude kako treba i da nas vreme posluzi...Docice i ogranak maxi skuter kluba sa Kosova tj. nas dvojica sa dva mopeda :) Prosle godine smo bili ali nismo uspeli da se organizujemo u danu kada ste vi (MSC)bili,tako da se nismo upoznali...nadam se da cemo ove godine vise da se druzimo i vozimo :jee5: .Pozdrav  :cirka1:  :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Unapred se izvinjavam za off jer nisam Maxi skuteras, ali imam par informativnih pitanja u vezi sajma:

1. Koliko je orjentirno ulaznica i gde se kupuje? (Pretpostavljam na blagajni negde blizu ulaza?)

2. Je ulaznica vazi za sve hale ili se kupuje posebno? Voleo bih da obidjem naravno i automobile ali mi je focus svakako na motorima i moto opremi.

3. Koje je radno vreme sajma? Da ne krenemo kasno, pa nas jaki momci iz obezbedjenja prerano izbace.

Jebiga mozda vama zvuci smesno, ali prvi put samostalno idem na sajam.. Bio sa ćaletom pre 12-13godina ali se jedva secam gde je sajmiste a kamoli protokola za ulaz. Ortak i ja planiramo da dodjemo kolima do Beograda pa kontam da je bolje ovde da mi se ljudi smeju, nego tamo kada se pogubimo :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 999 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Ulaznice budu po 300-400 dinara ja mislim?

Ima blagajna ispred ulaza, ne možeš da promašiš. Ali sada se ulaz računa ispred hala maltene, znači kada prođeš onaj podzemni prolaz, popneš se uz stepenice pa levo. Tu budu oni koturovi za ulaz i blagajna. Radno vreme bi trebalo da je od 10.

Ovo sve pričam koliko se sećam otrpilike sa turizma i nameštaja na kojima sam bio ove godine, prethodne sam već zaboravio detalje, ali mislim da je isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

300 din je ulazinica, za grupne posete ima popust. Jedna ulaznica ti omogucava da obidjes sve hale. Parking je 100din po satu za automobile,za motocikle nisam siguran kako se to tarifira i da li...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Kada udjes kolima na parking sajma i parkiras se (100din/sat),imas blagajne pored pesackog ulaza sa parkinga. Ne mozes da ih ne vidis,uvek je red i lepo su obelezeni. Kada udjes u prostor sajma mozes da obilazis sve hale. U principu guzva je velika,prati sta rade svi ostali i nema greske :) radno vreme je 10-20h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Vreme rada Sajma

Screenshot_2017_03_18_11_22_45.pngfree upload

 

Sto se tice voznje (posle Sajma), imam jedan predlog pa ako odgovara da  rezervisem mesto u Divljkaovcu

 

ruta bi izgledala ovako

Screenshot_2017_03_18_11_36_47.pngfree photo hosting

 

Izvolte gospodo pa se izjasnite.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Taman sam posao da pitam kakva je situacija za parking a dobio sam odgovor i za to. Kolege hvala puno!

Jebiga nisam totalni debil, snasao bih se i sam ali rekoh bolje da pitam ovde. Ko pita, ne skita.

Hvala jos jednom pa ako vidite sivi Focus Al tablica na parkingu ili Harley-Davidson crni ranac na ledjima, znate kome da se obratite za pivo.. Pozdrav! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ja sam povukao temu, red bi bio da sam prisutan u celoj priči... Samo imam VELIKI problem. Dihtung cilindra mi je pustio ulje i sada mi je motorče raskupusano sve do motora. Preporučite mi ovde kome da se javim, imam dihtung, motorić je u garaži, treba da skinemo cilindar zamenim dihtung u uzupčim. Ako ima dobrih majstora, ja sam u Rakovici, voljan sam otići po njega (kolima naravno) i platiti ruke ....

 

Сент фром му ГТ-И9300 усинг Тапаталк

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bravo Dare odlican predlog. Samo mi reci kakva je satnica ima li neki plan kad smo popodne nazad u bg zbog obaveza. Poz za kolege

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD

64b9129a1ee5bd4cb698f551f98b2e67.jpg

Ove godine za nas najinteresantniji deo sajma ce biti u tri hale bivseg bazara.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja