Jump to content

Moto Zajednica

Papagaji Rozenkolis

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

  Taj rad !  :care:

 

Meni je sa prethodnim motorom trebao često konzilijum prilikom prvog jutarnjeg paljenja ...   :D

 

Inače obožavam 'tičice, imao sam tigricu kad sam bio klinja, 12 godina je poživela ... I sad bih se rado prijavio za par, ali skvo ima frku sa pticama jbg. Baš meni da zapadne avofobičarka ...  :jok:  A keva 'rani jedan par lorikita više od decenije ... divlji su, ali nemaju uopšte frku od ljudi, a ovaj par 'ladno u kuću ulazi ... evo ovi  :)

6879894092_6f3d2588af.jpg

Howdy neighbour ! by Sasa Rajkovic, on Flickr

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ova tica ima pogled ko da je Belzebub zaposeo :lol3: Da nije neki kiborg,biotech android bespilotna letelica:)

Ja imo tigricu a i macku,pa sam kavez morao da okacim na plafon.Onda sam saznao da macka moze da skoci preko 2 metra uvis kad je kavez iznenada tresno dole a macka izbezumljena potrcala i zakucala se o vrata.Papagaj rikno od stresa,macki nista. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

I, raspisasmo se o svemu i svačemu, a ono što si započeo pade u zaborav. :)

Puno novih informacija sam dobio u tvojoj dugoj poruci. Zaista nisam znao dosta toga. Sve sam razumeo, a kad budeš u prilici, slikaj to kako stoji kućica na kavezu. To me interesuje. Hteo sam da pravim kavez, nešto kao URADI SAM, da bude velik i da neke stvari prilagodim uslovima u svom stanu,ali i da kavez bude veći, kao i da ima gnezdo. Videću šta će biti od te ideje. Bilo kako bilo, biće promena.

Oko ishrane, moram videti ima li ovde te renomirane hrane. ;) Do sada sam kupovao semenke, nešto mešao sam. Bar klas tamane, a seme konoplje nisam nikada davao.

Odgovor ti je toliko detaljan da nemam više pitanja.Puno hvala!  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Bez obzira na seruckanje 2 pticice rezervisane:)Ostale jos 2 al nece dugo.Par ljudi sam odbio jer ne zelim samo da ih prodam vec i da im nadjem dobrog vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja